Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Izé.....nincs most autóm, csinálják Tormásiék...

Péntek délután hozom el tőlük, akkor tudnék leugrani a sapiért is ha megmondod hova menjek!! Igy jó lesz?

Szoktam arra járni, a gyereket a Tormási mellé hordjuk oviba.

Szóval az első ajtókig már le volt alapozva, amennyit persze messziről látni lehet..... :)

Link to comment
Megosztás:

No!

Nagyon lefagyott ez a csevegő topic!

Kb. úgy, mint ma a kocsim hátsó sárhányójára a jeges sár!!! 30-al jöttem hazáig, mert nem bírtam lerobbantani róla az anyagot és rettenetesen kattogott a kerék. :)

Lehet, megtámadom egy hajszárítóval??

Remélem, nem cseszte szét a gumimat. :evil:

Valaki szóljon már az égieknek, hogy MÁRCIUS van!!!

Link to comment
Megosztás:

No!  

Nagyon lefagyott ez a csevegő topic!

Kb. úgy, mint ma a kocsim hátsó sárhányójára a jeges sár!!! 30-al jöttem hazáig, mert nem bírtam lerobbantani róla az anyagot és rettenetesen kattogott a kerék. :)  

Lehet, megtámadom egy hajszárítóval??

Remélem, nem cseszte szét a gumimat. :evil:  

Valaki szóljon már az égieknek, hogy MÁRCIUS van!!!

Feszegetni nem szabad, mert a kocsiról jön le valami a végén, inkább óvatosan le kell vizelni :)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

mit szólnátok, ha az egyik következő szekció tali a

03/26. vas.

Veteránjármű- és alkatrészbörze, Kecskemét, Szent László körúti vásártér, a gokart pálya mellett.

-n lenne?

elég jó móka...

06.00-kor nyitnak... ( :) ez állítólag nem vicc)

(délelőtti program)

Zoli

Link to comment
Megosztás:

csak hogy én is adjak egy kis helyzet jelentést by Sopron.(mivel kecskemét sexcio oyan nagyra nötte magát hogy már itt is vanak pártfogói)

Tegnap este csupán hideg volt ma reggelre viszont a város megbénul mert 20cm hó esett! :) De nézzük az előnyét megint rátapadhatok a kézifékra! :) :) Ja és itt a tavasz! :P

De legalább szépek lesznek a képek szelidről!de lehet hogy ott hon lefényépezek egy irógép papirt néhány szögből mert fehér az is! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kecskemét dettó!Mindenki megy amerrre sikerül.Ma egy ladás előttem fordult vissza, alig bírtam megállni, meg utánam egy nyerges is bebicskázott a produkció láttán, majd egy Fiesta is be akart kanyarodni, aztán valahol az árok szélén sikerült megállnia.

Trükkös kis idő!Meg a sok béna, aki nem ismeri az autóját.Mert csak 4km/h-val közlekedik, ha leesik a jóidő! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.