Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

És április 2.? Az már április és még egyik szexió sem foglalta le. Szép lesz az idő, csicseregnek a madarak, brummognak az Opelek és csillog már a kocsimon az új alufelni! 8)

Mit szóltok? :)

Személy szerint én erre szavaznék :roll:

A Márc. 12.-e nekem sem jó.

Link to comment
Megosztás:

Miután tegnap elment az áram, kimentünk a családdal egy kicsit csúszkálni a CSalánosiba.Műa.zsák, és tsai, nagyon király volt, a pici is élvezte.Lazán elment egyedül, és nem volt betojva.

Ma ismét elmentünk, és az első csúszás után azthittem, hogy besz@rok, mert embertelenül fájt a derekam a tegnapi produkciók után.Azért a kicsi kedvéért 2 fájdalmas közös csúszást elkövettem. :)

Táposzsák rulez! :wink: :) :)

Link to comment
Megosztás:

Látom, alakul az április 2! :)

Nálunk csúszkálás tegnap volt, amikor minden viszafagyott este. De az Opi csúszás nélkül boldogult, nem is ez volt a baj, hanem a rohadt sószóró gép, ami este 9-kor sózott (mikor tele vannak az utak - szombat este!!!) és akárhogy húzódtam le, kicsit megszórt.... :evil:

Mikor hazaértünk, kiszálltunk és csúszkáltunk egy jót (gyalog) az utakon! :)

Link to comment
Megosztás:

A program az lesz hogy akik voltak az évadnyitón azok beszámolnak róla :) (Én rajtam kívülálló okok miatt, melyekről nem kívánok beszélni, nem voltam).

A második napirendi pont pedig szerintem a Szelidi tónál tervezett tali leendő eseményeinek a megbeszélése lenne.

A többi pedig szabad csevej ,.

Esetleg ha elkészülnek addigra a szexció matricák akkor azok közös felragasztása egymás autójára :axe: stb..

Lehetne egy közös fotót is csinálni a honlapunkra. :wav:

Helyszín mi legyen? Gody?

Link to comment
Megosztás:

Részemről a helyszín és a program is oké! :P

Jó ötlet a fénykép is!

pl.: "egymás kocsiját szemlélő tagok"

"pizzázó tagok"

"iszogató tagok"

"dülöngélő tagok"

"négykézláb hazamászó tagok" :) :)

Autójukat másnap kétségbeesetten keresgélő klubtagok kimaradtak! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.