Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hali!

Nekem tökéletes a cím, de a szerkesztéshez nem értek viszont szívesen készítek fotókat videókat.

A sapiról van képem, 1,44Mbyte hová lehet megtekintésre feltenni vagy ha valaki feltenné eldobnám priviben.

Beszéltem Vincze Sanyi barátunkkal és Ő támogatna egy MOTE-s sapit aminek hevenyészett látványtervét a kép ábrázolná.

Link to comment
Megosztás:

Sehogy. Mar a portas ugy fogadott, hogy nincs tobb berelheto korcsolya :) . Ma megproblunk venni es sajattal ujrprobaljuk :lol: . Ott akattunk el hogy hol vegyunk. Tesco-Auchan kinalataban a legnagyobb meret edi a 39-es volt :D . Meg a metroban megnezzuk, de ha ott sincs akkor nemtom merre menjek. Nincs valakinek otlete.

Link to comment
Megosztás:

Sehogy. Mar a portas ugy fogadott, hogy nincs tobb berelheto korcsolya  :lol: . Ma megproblunk venni es sajattal ujrprobaljuk  :lol: . Ott akattunk el hogy hol vegyunk. Tesco-Auchan kinalataban a legnagyobb meret edi a 39-es volt  :lol: . Meg a metroban megnezzuk, de ha ott sincs akkor nemtom merre menjek. Nincs valakinek otlete.

Sebészet. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hátsó dobnál ami van? Vagy a középső?

Nekem a hátsóra azt mondták tök felesleges.

Nekem az egesz hianyzik! :shock: :roll: :evil:

Leginkabb a kozepso es a katalizator fölé kellene!!!!

Tudni illik,hetvegen aknara alltam a picimmel,es megneztuk mitol van neki torgyogo hangja!Van egy illesztes a katalizator es a kozepso dob kozott,ahol ket csavar es rugok tartanak ossze,ket (aszem) ontveny elemet.Ezek kozott van egy azbeszt tomites,ami nekem eltort es itt kifuj a kipufogo!!!

Ez a tores a pincegarazs miatt van,amikor allok le/fel a kozepso dob eleje beleer a betonba egy kicsit.Kb 1-2 centit kene a dobon a vaz fele tolni,hogy ok legyen.Remelem kipufogos megtudja ezt majd oldani! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Mostanában nem vagyunk aktívak a társalgóban!!!!

Akkor dicsexem egy kicsit: úgy néz ki, lesz két hét múlva nagyobb felnim+új, széles gumik rajta! Azt hiszem, kerékőrt is rakok bele, biztos, ami biztos! :)

Jaaj, legyen már tavasz, hogy feltehessem őket!!!!! 8)

(Két hónapig kenyéren és vizen fogok élni....)

Link to comment
Megosztás:

A múlt héten végig pesten voltam suliban. Elég is volt egy időre. :)

Mostanság lesz elég időm ami nem is árt, mert kiégtek a középkonzolban az izzók és ha már cserélem lehet ledekre kellene, ami ha jól olvastam elég játszós megcsinálni.

Link to comment
Megosztás:

Én is elkezdtem nézegetni felniket. Ki is néztem egyet plussz rá a gumikat, majd a végén az összeget meglátva elvetettem az ötletet :)

más!

Tudtok itt kecsón jó, megbízható, átverni nem akarós, opelhoz értős autószerelőt?

Akár össze is gyűjthetnénk magunknak boltokkal együtt ahol érdemes vásárolni.

Link to comment
Megosztás:

Nos én ajánlom a Karcsiékat ( Opel bolt ) az 52-esen, mikor elszakadt a km.óra spirálom ( két részes) a Kissék, és a Tormási is csak igérgette, hogy hoznak. Viszont amikor felhívtam a Károly feleségét ő azt mondta hogy van csak menjek ki érte. Ja és eleve olcsóbban adták, mint a Kissék klubkártyára.

Felniben és gumiban pedig nézzétek meg a volt Jász utcai most Szent Miklós utcai autósboltot. még náluk is olcsóbbak--> www.abaqua.hu

Link to comment
Megosztás:

Mostanában nem vagyunk aktívak a társalgóban!!!!

Akkor dicsexem egy kicsit: úgy néz ki, lesz két hét múlva nagyobb felnim+új, széles gumik rajta! Azt hiszem, kerékőrt is rakok bele, biztos, ami biztos! :)

Jaaj, legyen már tavasz, hogy feltehessem őket!!!!! 8)

(Két hónapig kenyéren és vizen fogok élni....)

Én már a lemezfelnin is kerékőrt használok...

Ártani nem árthat. Milyen felni lesz?

Esetleg kép?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.