Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok!

Ha be szeretnék lépni a szekciótokba, az ugyanúgy müxik, ahogy a rendes klub belépő?

Más: tudja-e valaki, hogy mi a különbség a 125 lovas és a 115 lovas c18xe motorok között. Az én verdámban c18xe 115 le-s van.

Szija!

Hová valósi vagy??

Nem kell csak MOTE klubtagnak lenni, aszekciót meg megválasztod, és ha a szekciótagok nem tiltakoznak akkor szekciótag leszel!

Külön nem kell fizetni, meg komolyabb adminisztrációval sem jár... de majdjön a szekcijó vezírünk, oszt' segít neked, ezé' tarts(j)uk ugyanis! :D :P 8)

Link to comment
Megosztás:

Uhu 1.8-asa C18XE mocis, és asszem az övé is 96 környéki.Jah, és 125LE-s.Elvileg ezzel a mocival szereltek GSI-t is.Szal a tiéd shímán lehet 115LE-s.

Hogyis van ez? ugyanaz a motorkód és lehet 115 v. 125 le-s, de akkor mi a különbség???

Uhunak milyen verdája van? (bocsi a tájékozatlanságért)

Link to comment
Megosztás:

Uhu 1.8-asa C18XE mocis, és asszem az övé is 96 környéki.Jah, és 125LE-s.Elvileg ezzel a mocival szereltek GSI-t is.Szal a tiéd shímán lehet 115LE-s.

Hogyis van ez? ugyanaz a motorkód és lehet 115 v. 125 le-s, de akkor mi a különbség???

Uhunak milyen verdája van? (bocsi a tájékozatlanságért)

Link to comment
Megosztás:

Iszonyat ideges lettem ma,mert eszembejutott,hogy pontosan 3 hete járt le a junior folyószámlám az OTP-nél és akkor kötöttem náluk lakossági folyószámlát! 3 dolgozó lány hete nincs bankkártyám!!!!!

Telefonon nem lehet őket felhivni,úgy hogy holnap reggel náluk kezdek 3/4 8-kor és borítom az asztalt!!! 3hét dolgozó lány hosszú idő! :evil:

Link to comment
Megosztás:

Hali Srácok!

Ha törökszentmiklósi vagyok, és vekim van, akkor bevesztek a kecskeméti szekcióba?

Beveszünk..... szerintem.... mondhatnám részemről... 8) :wink:

Csak szekciótalikra lesz kicsit nehézkes eljárni nem?? :smt017 ...amúgy nem követelmény, hogy szekciógyűléseket kell rendszeresen látogatni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.