Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Brill Kft, VW Passat, és hasonló szitu.Zsír új verda, de mégis v.mi gond volt a váltóval.Mivel nem helyi arc vette, a területileg illetékes szervízbe vitte.Váltószoknya felhúz, és lássanak csodát, ott a pótkulcs.Persze feljelentés ismeretlen tettes ellen, asszem a Brillnél volt egy értékesítési vezető váltás is, aztán mivel a biztosító nyomozójának is volt szólva, ő kapásból kicseréltrette az összes ajtózárat, immobit, riasztót.

Valszeg kicsit húzós ára volt! :lol:

Ez a történet sok verzióban keringett már... :lol:

lassan már kezdek vele szkeptikus lenni. Biztos, hogy megtörtént már 1-2 helyen...

de már annyi helyről lehetett hallani...

hallottam már új Opel Astrára, Passat-ra, az előbb említett használt autóra... (meg még kb. 2 egyéb verzió).

Hm. Ha mindegyik megtörtént... az a legdurvább! :lol:

Link to comment
Megosztás:

megnyugtatásképpen:

még nem találtam a használt autómban pótkulcsot, se pótforgalmit.

hacsaknem az olajdekniben van, vagy az egyik hajtókarra rögzítve, (de ha mégis ott lenne az magyarázatot adna a blokkban az asszimetrikus zajra)

ezeket még nem szedtem ki

Én azért megnézném! :lol: Biztos, ami biztos! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szombaton átlépte a kisautó a 100 000.ik kilométert! :D :D

Egyébként azóta mintha lomhábban menne :lol:

és az akksi is nehezebben indit.... :lol:

Sőt!! Azóta már a kereke is ki akart kéccer esni, meg a gyújtás is elment... a napellenző meg leesett a helyiről, Petinek meg úgy kellett kirúgni az anyósűlést mert beszorult!!! :lol: ;) :D :D

Rulezke nem vagyol te hippóhondér?? Tök szuper az az ótó továbbra is!!! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ugye-ugye?Kíííísééért a Matíz!

Amúgy ma én is leadtam Gabiéknak a GSI-t.Egy kis ezaz meg lesz rajta csinálva.A sötétben felsejlett előttem Joee gépe.Aztán kitört belőlem a röhögés, mikor Tomi023 gépét láttam a műhelyben.Valaki esetleg nem akarja kivinni a gépét csináltatni? :lol:

Amúgy valszeg Tomi nem lesz oly' vidám, mikor elmesélik neki, hogy mimindent kell cserézni a vectrán a műszakihoz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok, hol lehet Kecskeméten - vagy végülis akárhol az országban - olcsón gumit kapni?

Van valami tuti netes oldal?

(Pisti egyszer magyarázott valamit...)

A klubnak van egy partnere Budapesten, ha jól emléxem.Servico Kft.Ott van kedvezményünk is, nemkicsi.SZtem egy telefont megérne.

Link to comment
Megosztás:

A klubnak van egy partnere Budapesten, ha jól emléxem.Servico Kft.Ott van kedvezményünk is, nemkicsi.SZtem egy telefont megérne.

De mi a hely száma? Hogy tudom elérni, megtalálni őket? Nincs website-juk?

Naa.... megtaláltam. Majd felhívom őket.

A Klubkártyára adják a kedvezményt? tudjuk, hogy mennyit?

Link to comment
Megosztás:

http://www.servico.hu/

S, ne felejtsd el kihangsúlyozni, hogy MOTE tag vagy.Mert akkor máshogy alakulnak az árak.

De itt kecskeméten a Puskin utcán is jó árakkal dolgoznak, akárcsak kint a Béres gumiszervízben, az Auchannal féligmeddig szemben.De inkább ahogy a dunaföldvári útról akarnál rákanyarodni az M5-re, na előtte kell lekanyarodni jobbra.Egy széép nagy komplexum.

Link to comment
Megosztás:

http://www.servico.hu/

S, ne felejtsd el kihangsúlyozni, hogy MOTE tag vagy.Mert akkor máshogy alakulnak az árak.

De itt kecskeméten a Puskin utcán is jó árakkal dolgoznak, akárcsak kint a Béres gumiszervízben, az Auchannal féligmeddig szemben.De inkább ahogy a dunaföldvári útról akarnál rákanyarodni az M5-re, na előtte kell lekanyarodni jobbra.Egy széép nagy komplexum.

Na itt találtam is Klébert jó áron!

Mit gondoltok a Kléberről?

Jó gumi, nem?

Link to comment
Megosztás:

Ugye-ugye?Kíííísééért a Matíz!

Amúgy ma én is leadtam Gabiéknak a GSI-t.Egy kis ezaz meg lesz rajta csinálva.A sötétben felsejlett előttem Joee gépe.Aztán kitört belőlem a röhögés, mikor Tomi023 gépét láttam a műhelyben.Valaki esetleg nem akarja kivinni a gépét csináltatni? :lol:

Amúgy valszeg Tomi nem lesz oly' vidám, mikor elmesélik neki, hogy mimindent kell cserézni a vectrán a műszakihoz. :lol:

én le tudtam volna vizsgáztatni igy.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

én le tudtam volna vizsgáztatni igy.... :lol:

Nekem most fog lejárni a műszakim decemberben... de én sem szeretnék mindent kicserélni rajta...

(főleg az optikai tuning miatt...)

képzeljétek el, kezdhetném a lámpa cserékkel, aztán futómű, stb.... :lol: Elég gáz lenne! :lol:

De a lényeg... KLÉBER??? Használtatok már?

Link to comment
Megosztás:

Nekem most fog lejárni a műszakim decemberben... de én sem szeretnék mindent kicserélni rajta...

(főleg az optikai tuning miatt...)

képzeljétek el, kezdhetném a lámpa cserékkel, aztán futómű, stb.... :lol: Elég gáz lenne! :lol:

Én így ahogy van az enyém, így mentem műszakira a KPM-hez.

Nem volt gond, csak jó alaposan átnézték.

A függönyt azért leengedtem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, én kléberrel gurulok, ma volt alkalmam színjégen letesztelni. Nem rossz gumi, de csodák nincsenek. Klébernek hívják annak ellenére, hogy Michelin család. Ennek az lehet az oka, hogy a Michelin nem akarta a nevét adni hozzá teljesen. Persze a "családtag" dolog már önmagában feltételezi, hogy nem rossz gumi. Szerintem jó áron érdemes megvenni, de bolti árat sohasem adnék érte (20 ropi körül a 185/akármi R 14).

Jó gumi, elég stabil, de Wolfi, visszasírom a Nokian hakkapeliitta H1-eseimet!!! :lol: Az igazi jég és hógumi. Nem drága, mert max 120-130-as tempóig célszerű használni, de nem is szabad többel menni magyarországon, főleg nem télen! Ellenben ezért kaphatsz egy igazi ragadós gumit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.