Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma kis híján felkenődtem egy ótó hátuljára bringával.Jöttem be a kiskörútra az UNO mellett.Jobbról, a forgalomtól elzárt területről mentem be a sávba.Elmentem egy DAIHATSU CURE melett, ami kősőbb szakszerűen elémvágott, és megállt keresztben, mert Ő jobbra kanyarodott rá, a Rákoczira.Szemrebbenés nélkül persze.Két ifjú hölgy volt benne, olyan kb. 18 évesek lehettek max.Röhögve lenéztem a kiskocsiba hátulról, és csóváltam a fejem.A hölgyike később intve elnézést kért, persze előtte összevihogtak egy sort a kocsiban.

A dolog még vicces is lehetne, mert én meg tudtam álni, de ha pl. egy kaszkadőr nyugdíjas elé vágnak be, az símán felkenődik az autó seggére, majd elesve kezét/lábát töri.Remélem a hölgyike ezen a vonalon is elgondolkodik majd......mert sztem érdemes lenne...........

Link to comment
Megosztás:

Furcsán ismerkednek akkor......Az elütöttet ápolni kell, meg dugni vele! :) Velem legalább is biztos.Már csak a bringa miatt ish! B)

Lehet, hogy Morzsás korodból ismernek :D :omg: Vagy csak simán úgy voltak vele, hogy bringás biztos jó sportos :)

De lehet, hogy csak simán perverzek és az ilyen elütött, kiszolgáltatott férfiakat szeretik :o Manapság...

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy Morzsás korodból ismernek :D :omg: Vagy csak simán úgy voltak vele, hogy bringás biztos jó sportos B)

De lehet, hogy csak simán perverzek és az ilyen elütött, kiszolgáltatott férfiakat szeretik :o Manapság...

Hátt...... :) Akkor viszont határozottabban kellett volna.... :)

Link to comment
Megosztás:

Nakéremszépen, meglett a G Astra Caravanom gyári riasztó gondja!

Rákötve a gépre, kiderült, hogy hátsó ablak betörést észlelt mindig. Ott pedig az ablakra van ragasztva két csatlakozó, meg kenve? valami réz áramkör.

Majd aki tudja, szakmaiasan írja le. B)

Szóval ez a nagyon vékony réz áramkör icipici helyen megsérült, megszakadt. Valami speckó Loctite javító rá lett kenve, és baba!

Köszönet a telefonszámért Gepardnak!

Így pár kilométerrel, de kis pénzből megúsztam.

:)

Link to comment
Megosztás:

Vágja valaki a fotóshop-ot?

Kellene szerkeszteni, de én nem tudok.

Első kép.

Második.

Ezt kellene az előző képekre applikálni.

Ha valaki tud ilyet csinálni azt megköszönöm.

Köszönet a telefonszámért Gepardnak!

Szívesen.

Végre valaki, aki megfogadta a tanácsot, és nem pedig megsértődve elhagyta a fórumot. Olcsóbban meg is úszta.

Link to comment
Megosztás:

Vágja valaki a fotóshop-ot?

Kellene szerkeszteni, de én nem tudok.

Első kép.

Második.

Ezt kellene az előző képekre applikálni.

Ha valaki tud ilyet csinálni azt megköszönöm.

Szívesen.

Végre valaki, aki megfogadta a tanácsot, és nem pedig megsértődve elhagyta a fórumot. Olcsóbban meg is úszta.

Mire készülsz Pisti? :)

ami a második felét illeti, asszem sejtem kire gondolsz. B)

Link to comment
Megosztás:

Szívesen.

Végre valaki, aki megfogadta a tanácsot, és nem pedig megsértődve elhagyta a fórumot. Olcsóbban meg is úszta.

A tanácsot megfogadtam, de a fórumot is elhagytam, mert nincs időm.

Építkezünk, meg én vigyázok a bölcsi szünet alatt a gyerekemre. Túl sok a szabadságom ugyanis.

Amúgy nagyon rendes az a klubtag akit ajánlottál!

Telefonszámot cseréltünk, mert ha egyszer lesz neki szabadideje szórakozni, akkor abban meg én tudok neki segíteni. :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi fiúk a gyors reagálást!

Tényleg mérföldekkel jobb, mint a krómos. A félkörben villogó indexet meg úgysem nekem kell nézegetnem.

Hát gondolkodom erősen.

Szerintem a te esetedben hackelhető a dolog mert ugy a félkör egyik fele a tolató lámpa masik fele az index ha lemondasz a tolató lámpának a fehérségéről akkor szerintem megoldható hogy két lámpat villogtason egyszerre :) és akkor máris körben van ha toladsz akkor meg és mind a kettő sárgán B) Csak igy tolatás közben nem tudsz indexelni azza tudsz csak semmi nem fog látszani :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.