Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ballonból volna alkalmam ugrani egy BK-t... :P

Viszont a "lufiból" érdekes ugrani mivel olyan mint ha kútba ugranál, csinálhatsz bármit nem működik amíg el nem éred a kellő sebességet és persze a nyitási folyamat is lassabban történik.

A lufiban utazoknak is erdekes latvany, amikor kiugrik az ipse!

Olyan volt, mintha mar a foldhoz csattant volna, es az ernyo meg mindig nincs nyitva!

Aposek ballonoznak, ha ki szeretned probalni :(

Link to comment
Megosztás:

Ballonból volna alkalmam ugrani egy BK-t... :cry:

Viszont a "lufiból" érdekes ugrani mivel olyan mint ha kútba ugranál, csinálhatsz bármit nem működik amíg el nem éred a kellő sebességet és persze a nyitási folyamat is lassabban történik.

Helikopterből volt szerencsém ugrani pár kézit, és ott is ugyanaz a feeling......... :( Kell pár sec mire elérd azt a sebességet, hogy tudd magad navigálni! :P

Link to comment
Megosztás:

Hasonló lehet bár a lufi csendes kivitel.... :(

Csak nincs rajta légkondi. A helikopteren van. Ha leáll a ventillátor, akkor izzad a pilóta (tudom, jó szakállas).

Régebben vitorlázórepültem és lehet, hogy nagyon megszoktam, ezért sosem értettem miért jó ép gépből kiugrani...

Link to comment
Megosztás:

Csak nincs rajta légkondi. A helikopteren van. Ha leáll a ventillátor, akkor izzad a pilóta (tudom, jó szakállas).

Régebben vitorlázórepültem és lehet, hogy nagyon megszoktam, ezért sosem értettem miért jó ép gépből kiugrani...

Azért jó/kellett, mert sosem vettünk retur jegyet! :(

Link to comment
Megosztás:

Aki a tescó felé jár,(5-ös kivezető) figyeljen, mert a jobb oldalon kifele mérnek, "rendes" rendőrautóból, de a TES-CAR kereskedés előtt meg a bal oldalon, 1 civil zöld színű G Atsrából sasolnak! :P

De ahogy láttam, sikerült nekik becsapni 1-2 autóst, mert ahogy elhagyták a járőrautót, már taposták is... de ott meg beleszaladtak a másikba... :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.