Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ez az fm-transzmitter dettó úgy néz ki, mint amit mi használunk. Na jó, nem teljesen, de nagyon hajaz rá. Ha még érdekes, akkor holnap megnézem a típusát neked. A metróban vettük 4k-ért. Véleményem szerint jó kis cucc. Úgy szól, mintha a fejegység nyomná az mp3-at a füledbe. Nyilván nem végeztünk méréseket, de a gyári fordos rádióval nem lehet hibát észrevenni benne. Ha occsóé elkapod, akkor szerintem érdemes lehet megpróbálkozni vele. Precízen be lehet lőni egy tetszőleges frekvenciát, 88 egész valamennyitől, gyakorlatilag a teljes fm-sávban. Poén, hogy ha ráállítom mondjuk a slágerre, akkor ha megunom az mp3-at, elég csak kihúzni a szivagyújtóból, és magától átvált a slágerre. Eddig még senki sem dudált rám, hogy a kedvenc adója helyett valami mp3 szól mikor mellé érek... :)

Link to comment
Megosztás:

Ma átírattam az összes órát, víz villany stb..

Ráment az egész nap, de majdnem minden megvan. Egy két sallang maradt el csak.

T-online-éknál nincs valakinek ismije?

Hoznának ADSL-t, de csak telefonnal együtt, nekem meg az nem kéne.

A szomszédomnál is olyan net van. Mármint telefonnal együtt.

Link to comment
Megosztás:

Még nem olvastam el a tájékoztatót, holnap átböngészem.

Ha nem kell a telóért külön fizetni akkor meggondolandó.

Olvasd el

De, azt csinálnám, hogy matávtelefon beköt, és valami másik internetszolgáltatónál kötnék adsl-t

matáv előfiz: 3900 (minimum erre lehet adsl-t kérni) fele lebeszélhető

pl externet adsl : 2880 1 éves hűségidővel

Link to comment
Megosztás:

Gepárd!

ADSL témát este megbeszéljük lehet telefonelőfizetés nélkül is rendelni igaz akkor drágább lesz a kiépítés. Esetleg a szomszéddal kellene megegyezni, hogy használnád az ő internetjét és beraknák egy WiFi-s routert és kész. :)

Link to comment
Megosztás:

Ez az fm-transzmitter dettó úgy néz ki, mint amit mi használunk. Na jó, nem teljesen, de nagyon hajaz rá. Ha még érdekes, akkor holnap megnézem a típusát neked. A metróban vettük 4k-ért. Véleményem szerint jó kis cucc. Úgy szól, mintha a fejegység nyomná az mp3-at a füledbe. Nyilván nem végeztünk méréseket, de a gyári fordos rádióval nem lehet hibát észrevenni benne. Ha occsóé elkapod, akkor szerintem érdemes lehet megpróbálkozni vele. Precízen be lehet lőni egy tetszőleges frekvenciát, 88 egész valamennyitől, gyakorlatilag a teljes fm-sávban. Poén, hogy ha ráállítom mondjuk a slágerre, akkor ha megunom az mp3-at, elég csak kihúzni a szivagyújtóból, és magától átvált a slágerre. Eddig még senki sem dudált rám, hogy a kedvenc adója helyett valami mp3 szól mikor mellé érek... :D

Köszönöm az információt, akkor valószínű benevezek egyre! A típust ha megnéznéd megköszönném.

Tiszta jó ötlet, sokan hallgatnak gong-ot, lehet vele szivatni a városba a népet a piros lámpánál :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.