Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mi a helyzet bizonyíték ügyben ? :lol:

2 főre 1 sör ?

Ennyire jól bírjátok a piát ? :lol: :lol: :lol: :D

Mindenki eltűnt, bizonyíték nincs, de az idő szép volt, lehetett volna plusz pontokat gyűjteni gyorsan, bár rendőr most nem volt egy sem. :lol:

A megfelelő levezetéssel egy sör épp elég lesz :D: "Egy sör nem sör, két sör fél sör, négy sör egy sör, egy sör nem sör... "

Link to comment
Megosztás:

Tomi023!

Ha holnap mész Morgóhoz feltudnád ragasztani az FX-re a matricát?

Losi!

35 eFt csak a "kezdet" volt jelenlegi helyzet szerint 105100 Ft-nál járok ha beleszámolom azokat a dolgokat is amiket én hoztam és hozni fogok. :lol: Elég ha annyit mondok, hogy a hosszbordás szíj rövid lesz... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomi023!

Ha holnap mész Morgóhoz feltudnád ragasztani az FX-re a matricát?

Losi!

35 eFt csak a "kezdet" volt jelenlegi helyzet szerint 105100 Ft-nál járok ha beleszámolom azokat a dolgokat is amiket én hoztam és hozni fogok. :lol: Elég ha annyit mondok, hogy a hosszbordás szíj rövid lesz... :lol:

igyekszem nem elfelejteni :D

klímásítassz vagy szíjhajtásos turbót szerelsz be :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindenki eltűnt, bizonyíték nincs, de az idő szép volt, lehetett volna plusz pontokat gyűjteni gyorsan, bár rendőr most nem volt egy sem. :lol:

A megfelelő levezetéssel egy sör épp elég lesz :lol:: "Egy sör nem sör, két sör fél sör, négy sör egy sör, egy sör nem sör... "

:lol: :D :D

Mókás lesz, ahogy Stefánnal egymás elől menekültök sörrel a kezetekben :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

....Egy ilyen sör után már érdemes kicsit szaladni. :lol: A rucinak meg majd keresünk gazdit. Rám biztos nem lenne jó. :lol:....

Stefánnal egymás elől menekültök sörrel a kezetekben és közben még a ruhába való csajt is hajkurászni fogjátok ? :D :D :D

Ez egyre jobb, lehet be kellene vésni ezen látnivalót a hivatalos programok sorába :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez egyre jobb, lehet be kellene vésni ezen látnivalót a hivatalos programok sorába :lol: :lol: :lol:

Még lesz egy kis autómosás,

http://portal.martincaraudio.hu/upload/kep...72118533641.jpg

Utána megyünk fagyizni,

http://huh.hu/pic.php?ne_igy_linkeld_a_kep...9ycmFzdDs=&

Este egy gyorsulási. :lol:

1039.jpg

Utána kávé, hogy bírjuk az esti bulit is. :lol:

post-51763-11750263302005454450.jpg

Jöhetnek a jelentkezések. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.