Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Akkor meg neszójá' be.Nekem így jó, és főleg ez van.Ha lesz zsé, lesz jobb.Addig abban kell jól éreznem magam, amim van. ;)

Én szóltam be? ;)

Nem tudom ki jön azzal,hogy a japán 20éves verdák,csoda verdák,mert még kopóalkatrész sincs benne...

Szarom le,hogy mivel jársz,volt pár olyan verdád már,amihez nyúlni sem kellett volna,ehhez képest nagy hanggal megvetted a szusit,hogy na majd ez...ehhez nem nyúlok,egy petákot nem költök rá...ehhez képest...kicsit úgyérzem,mintha egy trabissal beszélgetnék,akik általában istenítik a trabit,de azért a szivük mélyén tudják,hogy boldogok lennének másban is,amit persze soha nem vallanának be.

...és most ne gyere nekem azzal,hogy mer akkor mér nem adtam el a corsát...én nem szégyenlem...mert így legalább van most min agyalnom.

Csak az bassza a csőrőm,hogy leszóltál egy olyan gépet(lakótársam VW polo-ja),amit nem is láttál még és rögtön az volt a reakció,hogy vett volna inkább valami japó romot.

Nekem csak ez baszta ki a biztosítékot,semmi más.

Link to comment
Megosztás:

Én szóltam be? ;)

...és most ne gyere nekem azzal,hogy mer akkor mér nem adtam el a corsát...én nem szégyenlem...mert így legalább van most min agyalnom.

Nekem szerencsére van más dolgom, mint mindig az aktuális vackomat molyolnom, belefáradtam a sok xarozásba, állandó foltozásba.Vannak gyerekeim, van családom, így inkább velük vagyok, mint sem az éppen aktuális "romomat" foltozgassam.Én így most jól érzem magam, és baromira haragszom azért, hogy annyi pénzt baxtam ki feleslegesen az ablakon, csak hogy elmondhassam, nekem ilyenem van.

Csak az bassza a csőrőm,hogy leszóltál egy olyan gépet(lakótársam VW polo-ja),amit nem is láttál még és rögtön az volt a reakció,hogy vett volna inkább valami japó romot.

Nekem csak ez baszta ki a biztosítékot,semmi más.

Nem én húztam le hanem te a telóban, hogy mit vett, szal ezt ne kend rám.Mert rohadtul nem érdekel, hogy ki mire költi a pénzét.Arról nem tehetek, hogy barátod egy műszaki analfabéta.Az ilyeneknek pedig nem való olyan autó, amivel a tankoláson kívül foglalkozni kell.Mellesleg egy szóval sem mondtam, hogy romot vegyen japóból, kicsirigó! ;) Úgyhogy dugd szépen vissza azt a biztosítékot, aztán gondolkozzál kicsit. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem én húztam le hanem te a telóban, hogy mit vett, szal ezt ne kend rám.Mert rohadtul nem érdekel, hogy ki mire költi a pénzét.Arról nem tehetek, hogy barátod egy műszaki analfabéta.Az ilyeneknek pedig nem való olyan autó, amivel a tankoláson kívül foglalkozni kell.Mellesleg egy szóval sem mondtam, hogy romot vegyen japóból, kicsirigó! :P Úgyhogy dugd szépen vissza azt a biztosítékot, aztán gondolkozzál kicsit. ;)

Na jó,én ezt itt fejeztem be,mert megint nem látsz ki a szemellenzők mögül... ;)

Más:

Szolgálati közlemény: kurv@ jó volt a Zagar a ZP-ben ma! ;)

Link to comment
Megosztás:

én meg megrendeltem egy első hangszóró szettet az astrába és hétfőn viszem kárpitoshoz a vezetőülést, kicsit ki van ülve.

ezt nem is mertem nagyobb betűvel írni, nem olyan lényeges infó ez a japo kontra vw mellett ;) ;) :P

esetleg mellek?

A sok veszekedéssel elüldöztétek a csajokat ;)

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, hagyjátok már abba. Tessék ezt pénteken a szokásos mítingen megbeszélni. ;) Béke!

Piff-paff-durr, repül 1 szék, repül vissza 1 hengerfej, törnek az üvegek... ;)

Tőled is elveszem a körteformákat,meg a katonákat! :P

Ne kérdezd ki vitte el hova, még kigyullad nálad a gyerekszoba... ;) -_-

én meg megrendeltem egy első hangszóró szettet az astrába és hétfőn viszem kárpitoshoz a vezetőülést, kicsit ki van ülve.

ezt nem is mertem nagyobb betűvel írni, nem olyan lényeges infó ez a japo kontra vw mellett :D :D :P

esetleg mellek?

A sok veszekedéssel elüldöztétek a csajokat ;)

Mellek hol? Pár pillanat és itt lesz Stefan is :P

Link to comment
Megosztás:

Mivel miattam indult ki ez a Opel vs. Suzuki vita én lezárom azzal, hogy mindkét autó jó és kár ezen rágódni, viszont ha megnézzük az Fx előéletét (rendőrautó, megtörték, nem volt jó kezekben stb.) és egy Suzukival megcsinálnánk ugyanazt amit az Fx kapott addig amíg hozzám került, kiváncsi lennék a végeredményre. Lehet, hogy a törés után totálkáros lett volna, mivel használt autókról van szó ezért előélete mindegyiknek eltér, nincs két egyforma. Jó példa erre az Fx2 amiben tényleg kevés a km és a váltója is szuper volt, nem a "szokásos" Astra váltó feeling, de a gazdája csak a városban használta sok rövid útra, olajat nem cserélt benne 4 éve elképzelheted milyen a moci, nincs rendes alapjárat, fékrásegítő, lengéscsillapítók, kormánygömbfej, talpasok kapásból cserések. Mentem vele 1 kört de az elég is volt, hogy eldöntsem marad a Fx olyan amilyen de sokkal jobb állapotban van most, mint az Fx2.

Röviden hozott anyagból dolgozunk....tudok én is olyan Astrát mutatni amiben csak a szokásos cserék voltak, olaj, fékbetét, levegőszűrő és 108 ekm van benne. Suzukiban is láttam Ferinél pipec állapotú 10 évest ami gyári új állapotban volt, 1 nap alatt el is vitték.

Innentől kezdve én nem reagálok az ilyen vitákra, térjünk vissza a mellekre.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.