Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én a nökön vagyok kiakadva!! Nem 1xer voltmár pl ma is hogy megyek 110km/h ez a pályánál kikanyarodik elém 70km/h tartva!!! egészen a rigo vendéglö utáni kanyarig nem tok elözni mert ö 70 megy :SSS Aztán jobbra index azt hittem leáll. Elöznék erre kirakja balra az indexet hogy ö le akar kanyarodni balra. Végül le is kanyarodik! Az ilyenek hogy a ######ba kaptak jogit????? Nem értem.... Nem 1 ilyen esetem volt már az irányjelzövel kapcsolatban és mind nö! Jobbra index és balra megy. Ez lagalább utána kirakta balra is de volt már aki nem :SS Ha kiugatok neki mi a f...t csinálsz ember még neki áll feljebb! :SSS

Link to comment
Megosztás:

Én a nökön vagyok kiakadva!! Nem 1xer voltmár pl ma is hogy megyek 110km/h ez a pályánál kikanyarodik elém 70km/h tartva!!! egészen a rigo vendéglö utáni kanyarig nem tok elözni mert ö 70 megy :SSS Aztán jobbra index azt hittem leáll. Elöznék erre kirakja balra az indexet hogy ö le akar kanyarodni balra. Végül le is kanyarodik! Az ilyenek hogy a ######ba kaptak jogit????? Nem értem.... Nem 1 ilyen esetem volt már az irányjelzövel kapcsolatban és mind nö! Jobbra index és balra megy. Ez lagalább utána kirakta balra is de volt már aki nem :SS Ha kiugatok neki mi a f...t csinálsz ember még neki áll feljebb! :SSS

Biztos bizonytalan volt a tovább haladást illetőleg......de mi van ha mégsem? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez még a jobbik eset!Azt figyeltem meg hogy a suzukis ettől sokkal rosszabb ő még irány jelzőt se használ gondol egyett és sávot vált meg hasonlók!

sáv váltás irányjelzö nélkül nincs gond én is szoktam de akkor könyörgöm padlozza le! legyen külömbség a sebesség között könyörgöm. ne azzal a tempoval váltson sávot amivel elötte közlekedett!!!

Link to comment
Megosztás:

sáv váltás irányjelzö nélkül nincs gond én is szoktam de akkor könyörgöm padlozza le! legyen külömbség a sebesség között könyörgöm. ne azzal a tempoval váltson sávot amivel elötte közlekedett!!!

Na itt kezdődik a probléma!Ki jön vagy sávot vált azt szüttyög!Általában kis autó nagy ajtóval!Iga Kacseró? :lol:

Link to comment
Megosztás:

a suzukis ettől sokkal rosszabb

Hátt apám, az énféle Suzukis közlekedésem is kiverte pár embernél a biztit!De nem értek utol! :lol:

Na itt kezdődik a probléma!Ki jön vagy sávot vált azt szüttyög!

Ma haza felé, Ágasegyházi útról ferljövék, de mitad Isten, mögöttem termett egy Hyundai H1, és már készült, előzni, és már kint az irányjelző, ésésésés.......na ekkor én is gyorsításban voltam éppen aktívan, aztán a vége az lett, hogy jóól otthagytam az előzése közepette! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ehhez tegyük hozzá hogy ez nem csak veszélyes hanem szabálytalan is! :lol:

Az már legyen az előző baja, ha túlbecsüli a verdája képességeit.Nem tötymörögtem, gyorsítottam.S, 137LE-vel lehet is.Nemkicsit.Szóval ha kicsit türelmesebb, nem járt volna így. :lol:

Sietve hozzátenném, nem szo.pattam, pusztán dinamikusan gyorsítottam egészen 100-ig, majd picit vissza és tempomat.Tehát ne gondolj nagy csörtére.Csak azt guruló 40ről igen gyorsan eléri a gép.

Amúgy idáig 702km-t tettem meg, és még mindig 10L felett áll a benyaszint.Szal ebből is látszik, hogy főleg hosszútávon volt használva, és ott sem gyorsan.

Link to comment
Megosztás:

Az már legyen az előző baja, ha túlbecsüli a verdája képességeit.Nem tötymörögtem, gyorsítottam.S, 137LE-vel lehet is.Nemkicsit.Szóval ha kicsit türelmesebb, nem járt volna így. :lol:

Sietve hozzátenném, nem szo.pattam, pusztán dinamikusan gyorsítottam egészen 100-ig, majd picit vissza és tempomat.Tehát ne gondolj nagy csörtére.Csak azt guruló 40ről igen gyorsan eléri a gép.

Amúgy idáig 702km-t tettem meg, és még mindig 10L felett áll a benyaszint.Szal ebből is látszik, hogy főleg hosszútávon volt használva, és ott sem gyorsan.

Erröl van szó!!! Ha már kimegy elé akkor nyomja neki mert ez nem balesetveszélyes!!! Nem kényszeriti balesetveszélybe mert nem tud rá elözni az iletö mivel a közelébe se ér!!!

És egyáltalán nem szabálytalan!!!! Miért is lenne az? Nem kényszerítette lassításra senki! Ha már elözni akart!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.