Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezt néztem én is. CS-n valami Tasi néven van fent. Nem rossz, csak még nem igazán van ennyim, meg amúgy is V2000 kéne (legalább optikára). Amúgy ugyanennyiért hirdetnek egy V2000-et is, szintén fekete, inkább ezt venném.

Ahogy elnézem, azért ezt a Vekit igen csak újra kellett építeni.Kérdés, mennyire tartós amit csináltak.

Én az évjárat/felszereltség miatt a gyengébb verziót venném meg.Később abba is bele lehet építeni az XE-t, ill. rá lehet aggatni a V2000 optikát is.A többi ugyanaz.

Link to comment
Megosztás:

Ahogy elnézem, azért ezt a Vekit igen csak újra kellett építeni.Kérdés, mennyire tartós amit csináltak.

Én az évjárat/felszereltség miatt a gyengébb verziót venném meg.Később abba is bele lehet építeni az XE-t, ill. rá lehet aggatni a V2000 optikát is.A többi ugyanaz.

Mindegyiket újra kell szinte építeni, mondjuk az igaz, hogy akkor legalább te csinálod :D

Amúgy meg ki beszélt XE-ről? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Na beszéltem Lacibával és ha haza megyek el kell vinni az öreglányt megint hozzá!Egy turbó rendbe tételre!Most mondja hogy mikor ment vele érezte hogy valami nem frankó csak elfelejtette mondani!Legalább az is rendben lesz! :D

Ha nagy pénz én nem biztos, hogy hozzányúlnék.

Szerintem úgy sem nagyon lehet megérezni azt a 8 lóerőt.

Mondjuk azt nem tudom, hogy csinál-e gondot ha esetleg nem működik, de majd elmondják alik tuják :)

Link to comment
Megosztás:

Akinek van ingerenciája egy kis techouse-t hallgatni az szedje:

Blitz78 - The summer passed.zip

most sült meg még meleg! :D

A mellékhatásokért felelősséget nem vállalok! :D

má töltöm tesó! mingyá ki is karcolom holnap hifi show-t építünk pesten majd belehallgatok audiolab monoblokkon :)

kicsit elektronikus már-már nem is tudom techno de nem gyors akkor inkább house vagy miez?

De tetszik! :D Köszi!

Link to comment
Megosztás:

má töltöm tesó! mingyá ki is karcolom holnap hifi show-t építünk pesten majd belehallgatok audiolab monoblokkon :D

kicsit elektronikus már-már nem is tudom techno de nem gyors akkor inkább house vagy miez?

De tetszik! :D Köszi!

ez Szigorúan techouse :D Amit ti nagyon szerettek az a slágerhouse :)

Link to comment
Megosztás:

A gép jónak tűnik....csak az árához nagyon ragaszkodnak..... :D :)

Mi az alkudozás tárgya? :D

Nem tudom ezért kérek tanácsot,illetve érdeklődök!Hátha valakinek van tapasztalata vagy hallott valamit!

Helvécián van egy műhely, ahol kimondottan Opeldieselkocsikat macerálkodnak.Kiskasza ajánlotta anno őket.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.