Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Köszi a jókívánságokat! :lol:

Évi kapott 1 koronát, mint Horn Gyula bá...

3 hónapig lesz rajta, utána 6 hónap rehab..csak műteni ne kelljen! Anyukája 1 gerinc rándulással és kisebb zúzódásokkal megúszta! Kutyát reggel eltemettük!

esedékes lesz 1 új használt autó...nagy, biztonságos és diesel előnyben...ha valamit tudtok előre is thx!

Hát nagyon sajnálom a dolgot és mihamarabbi gyógyulást mindenkinek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap menyasszonyomék karambolóztak a 4es számú főúton

Lefordult egy autó jobbra, többen lassítottak és megálltak, Évi apukája hagyott úgy 10-15 métert az előtte álló Astrától, hátulról 1 Kia Sorento beléjük hajtott 60 és 90 km/órás sebességgel(nem volt féknyom), nem látta őket, állítása szerint elbambult és telefonált. Éviék kutyusa elpusztult a csomagtartóban, Évi és anyukája korházba került valamint az Astrás srác is....Kiásnak semmi baja se lett, rendőröket, mentőt nem hívott, azt egy tizenéves monori gimnazista lány tette meg....happy new year! :lol:

Ezért rühellem a 4-est!

Én félek rajta menni!

Beerka barátom mindig eszembe jut! :lol:

Mázlija volt a párodéknak!Jobbulást nekik!

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom.....GSICsabi-nak hosszú és tartalmas életet kívánok!!! :lol:

Endykáéknak meg jobbulást, erről Feri autószerelő haverom jutott az eszembe....őket beforgatta az árokba egy vadrácsos terepjárós. Szintén elbambulva telefonált és későn vette észre az álló sort. Szerencsére ők kisebb sérülésekkel megúszták, VW Vento-t egyből lecserélték egy nagyobb Audi 80-as Combira (új típusúra).

Link to comment
Megosztás:

Jó kis motyó...feleség 1:0 is megtudod tartani benne? :lol:

RS témán rajta vagyok megkérdezem a régi EJÉ-ket, nekem már csak egy benyó kellene hozzá. :lol:

Szótár azoknak akik nem ejé-k:

BENYÓ: Mentőernyő típus, hason hordják. BE-8 a hivatalos típusa

EJE: Ejtőernyő, ejtőernyős

MOTYÓ: Az ejtőernyő és tartozékai más néven

RS: Körkupolás ejtőernyő típus a katonák és kezdők használják, RS-4/4 vagy RS-8/A a hivatalos típusa

Link to comment
Megosztás:

Jó kis motyó...feleség 1:0 is megtudod tartani benne? :lol:

RS témán rajta vagyok megkérdezem a régi EJÉ-ket, nekem már csak egy benyó kellene hozzá. :P

Hát persze, hogy meg tudom tartani! :lol: ......asszem..... :lol:

Kövi 7n meglesz 2db RS, remélem nincsenek átvágva a zsinórok, mert akkor sírva fakadok.5e.t megér.

Most éppen csőrlőn eszelünk Robival, mert mint kiderült, a Kunszálláson használt Níva+csőrlő kombót ellopták. :P Szóval lehet, hogy cartársi segítséget fogok kérni, a tervezést+kivitelezést illetőleg.

Robi egy nagyrobogót akar beáldozni, én most javasoltam költséghatékonyabb régebbi 993ccm-es Corsa v. Swift motort, vagy ilyesmit amit rá lehet szerelni egy vázra, csőrlődobbal, erőhatárolóval együtt.Lehet, egy levágott elejű dolog vonófejjel megtoldva, komplett cuccal jobb lenne.

Amúgy leginkább telepített csőrlő funkciót látna el, tehát nem húzná maga után az autó, és egyelőre nem is nagy teljesítményre kellene.

Pl. kérdés, amihez én láma vagyok, hogy vill. motorral kivitelezhető-e ilyesmi, v.mi úton/módon.

Szóval.....vannak tervek! :lol: Amúgy ez azért lenne jó, mert a legközelebbi csőrlőhely Kalocsán van.Viszont Szentkirály környéke is tökéletesen alkalmas az ilyesmi tevékenységre, lévén szép kis puszták vannak ott is! Semmi szélnyírás, semmi rotor, semmi turbulencia! :lol: Így a csőrlő előbb v. utóbb megkeresné a beáldozott pénzt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.