Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Van cascó az autón?

Mert ha igen, akkor lehet érdemes lenne kicserélni, persze ez attól is függ, mekkora az önrészed...

Nekem anno az 1.0-án, 10%-os volt, és a repedés ami volt rajta, 6000-ért csinálták volna meg... opeléknál, 8500-at fizettem, és új szélvédőm lett... :lol:

Úgy tudom az önrészt mindenképp bukod, nekem ez minimum 50ezer ft vagy 10%, ami elvileg azt jelenti, hogy 1 millióig 50ezert fizetek, millió fölött meg a 10%-ot, persze csak ha jól értelmeztem...

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom az önrészt mindenképp bukod, nekem ez minimum 50ezer ft vagy 10%, ami elvileg azt jelenti, hogy 1 millióig 50ezert fizetek, millió fölött meg a 10%-ot, persze csak ha jól értelmeztem...

Szerintem nem jól értelmezed... :)

Ha a kár nem éri el az 50e.Ft-ot akkor kell fizetned, felette lép életbe a 10%.

1X az első lökösömet akartam lefestetni, ott a kár "csak 30e. lett volna, ott kellett volna az egészet fizetnem,mivel nem érte el a minimum önrészt...

A szélvédőm meg került volna 85e.-be, és ott már a 10%-ot vették figyelembe, így fizettem 8500-at.. ;)

Igaz, ez 3 ével ezelőtt volt, lehet azóta változott, meg az is, hogy biztosító függő a dolog..

Utána kell érdeklődni az még nem kerül semmibe... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így már egészen más a leányzó fekvése..... :)

De ne vedd egyenlőre 100%-ra... kérdezd meg, feltétlenül, mert lehet azóta változott... ;)

Én Tormásiéknál csináltattam.

Mennyi egy szélvédő a Vekihez?

Hirtelen ezt találtam, elég jó áron van szélvédő itt :lol:

De OPEL-éknál is érdemes megkérdezni, mert a cascóban benne van a beszerelés is ;)

Link to comment
Megosztás:

http://bestglass.hu én őket hívnám fel,az autóüveg kft-t meg felejtsd el,iszonyat kutyaütő banda! :lol:

Sógorom ott dolgozott nekem ő és egy haverja cserélte ki a szélvédőm a sötétítést is velük csináltattam na meg a napfénytetőt!Ők jók!Azt nem tudom most milyen az autóüveg vagyis amit csinálnak de hogy nem olcsó az biztos! :)

Link to comment
Megosztás:

Hello Skacok!

Tegnap este történt egy baleset Kecskeméten :) :

44-esen, a reptér felől a városközpont felé, a körforgalom előtt- ez merre van pontosan? Rokon volt a vétlen, szerdán megyek a kórházba. Köszi!

Azon a szakaszon az egyetlen körforgalom a Szőlőfürt vendéglőnél van.Befelé jövet ott elég gáz az út, erősen nyomvályús.

Nem kizárt, hogy a 26 éves hölgy autóját az dobta meg.Szerencsétlen eset. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azon a szakaszon az egyetlen körforgalom a Szőlőfürt vendéglőnél van.Befelé jövet ott elég gáz az út, erősen nyomvályús.

Nem kizárt, hogy a 26 éves hölgy autóját az dobta meg.Szerencsétlen eset. ;)

Bakker... :lol: És most olvastam, hogy lehet, hogy az a hölgy cselgáncsozó volt, aki épp a laktanyába tartott- hivatásos katona... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.