Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma ahogy jöttünk haza Kiskőrösről, nagyon szép idő volt este felé.Belőttem a tempomatot 80-90km/h közé, és nézelődtem.

Izsák és Páhi között a kanyargós részen volt régebben egy öreg ház.Előtte orgonabokrok.Mára a ház eltűnt, csak a bokrok maradtak meg.Anyuka kérésére megálltam, és szedtem belőle.Ahogy leállítottam az autót, v.mi hihetetlen csodás hang ütötte meg a fülemet.Méghozzá, a csönd amibe bele fért a tücskök ciripelése, némi madárhang, és a távolban lévő szürke marha gulya hangja.Közben élveztem az orgona csodás illatát, és egy pillanatra úgy éreztem, ez a tökéletes béke és nyugalom.Szívem szerint leültem volna a fűbe, és csak néztem volna a puszta felett lenyugvó félben lévő napot.Minden a helyén volt.

Aztán indultunk tovább.A sebesség ugyanott volt, de érdekes módon senki nem osztozott velem ami a sebességet illeti.Úgy mentek el mellettem az autók, mint ha csak álltam volna.Csak tudnám, hogy hová a búbánatos pi....ba rohan mindenki.Vajon feltűnik nekik v.mi is abból a tájból amin éppen átszáguldanak?Meglátják-e bármi apró részletben a szépségét?Mert szerintem ku.rvára nem. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Ma ahogy jöttünk haza Kiskőrösről, nagyon szép idő volt este felé.Belőttem a tempomatot 80-90km/h közé, és nézelődtem.

Izsák és Páhi között a kanyargós részen volt régebben egy öreg ház.Előtte orgonabokrok.Mára a ház eltűnt, csak a bokrok maradtak meg.Anyuka kérésére megálltam, és szedtem belőle.Ahogy leállítottam az autót, v.mi hihetetlen csodás hang ütötte meg a fülemet.Méghozzá, a csönd amibe bele fért a tücskök ciripelése, némi madárhang, és a távolban lévő szürke marha gulya hangja.Közben élveztem az orgona csodás illatát, és egy pillanatra úgy éreztem, ez a tökéletes béke és nyugalom.Szívem szerint leültem volna a fűbe, és csak néztem volna a puszta felett lenyugvó félben lévő napot.Minden a helyén volt.

Aztán indultunk tovább.A sebesség ugyanott volt, de érdekes módon senki nem osztozott velem ami a sebességet illeti.Úgy mentek el mellettem az autók, mint ha csak álltam volna.Csak tudnám, hogy hová a búbánatos pi....ba rohan mindenki.Vajon feltűnik nekik v.mi is abból a tájból amin éppen átszáguldanak?Meglátják-e bármi apró részletben a szépségét?Mert szerintem ku.rvára nem. :devlish:

Mit ittál,hogy ilyen szentimentális lettél? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mit ittál,hogy ilyen szentimentális lettél? :devlish:

Az utóbbi időben nekem is szoktak ilyen hangulataim lenni (főleg amikor Balcsin vagyunk), Losi le is írja.

Ferinél nem volt, Pipo kb elküldött a fenébe (f astrához már egy éve nem kerestek ilyet)

Sipit nem ismerem.

Holnap még Weszelszki, Osza, esetleg csepeli bontó telefonon.

Link to comment
Megosztás:

Mit ittál,hogy ilyen szentimentális lettél? :lol:

Biztos az új hobbim teszi. :devlish:

Az utóbbi időben nekem is szoktak ilyen hangulataim lenni (főleg amikor Balcsin vagyunk), Losi le is írja.

Kezdünk öregedni bakter! :lol: Vagy pedig az a világ és a sajátosságai áll messze tőlünk, amiben kénytelenek vagyunk élni és helytállni.

Link to comment
Megosztás:

Az utóbbi időben nekem is szoktak ilyen hangulataim lenni (főleg amikor Balcsin vagyunk), Losi le is írja.

Csatlakozom.

Kegyetlen jókat aludtam most hétvégén Szelíden kint a szabadban a kempingágyon, csak a madárcsicsergés és ahogy a szél fújja a fákat. Néha jó az efféle nyugalom.

Link to comment
Megosztás:

Vadkert az Kecskemét környéke igaz? :lol:

Szombati pörire indítunk listát?

...

3. hening 2+2 fél=3 :devlish:

...

Miért nem esznek rendesen a kölkök!? Zárd el a csokit! :lol: ;) :lol:

Nem zárom, mert nincs is itthon most. Amúgy meg mit vársz egy 35 kilós gyerektől? Annyit egyen mint egy 90 kilós felnőtt??? De ez már nem kicsit off itt. :lol:

Fejlődésben lévő szervezet(ek) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.