Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

érdekesen vannak kopva a gombok!

a klíma off totál kopott (ki van fehéredve)

de ennyiért ajándék

csak az apró karcok nem látszanak és a km tuto 500.000...

de meg kellene nézni :rolleyes:

Losi a hunflexhez türelem kell, de nekem is ilyen volt csak másodikra indul reggel utána nem nyavalyog.

de a Gabi kütyüjével elsőre indul a vas ;)

és még készen sincsen a beállítás.

Link to comment
Megosztás:

Losi a hunflexhez türelem kell, de nekem is ilyen volt csak másodikra indul reggel utána nem nyavalyog.

A Flextekhez nem kellett türelem, nyilván egyszerűbb konstrukció.Csak már ég a pofám itt az udvarban, mikor verőfényes nappal +20 fokban köszörültetek.

Mondjuk ma a 33fokban első tekertetésre beindult.Mondhatnám, hogy örömködés van de lesz még ennek böjtje.Főleg így, hogy koppra van állítva a hidegjárati dúsítás.A másik gáz, a fogyasztási adat.Erősen sokallom.

Link to comment
Megosztás:

Ezek nagyon "betegek", hiába profik azért itt is becsúszott egy kis malör, mentőt sem volt ideje dobni. ;)

Miért, szerintem nem veszélyesebb mint pölö műugrás óriás sáncon, vagy a hegyikerékpár sziklás terepen lefele ezerrel. Vagy akár a hegymászás . Én tavaly rászántam magam a tandemugrásra, de az asszony nem engedett. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én tavaly rászántam magam a tandemugrásra, de az asszony nem engedett. :rolleyes:

........az veszélyes...... ;)

:D :D :D

Ezek nagyon "betegek", hiába profik azért itt is becsúszott egy kis malör, mentőt sem volt ideje dobni. :D

Ahogy néztem, ez v.mi 15nm-es cucc, extra könnyű felszerelés, és a kis felület miatt piszkos nagy vízszintes sebességgel, és ha nézted a merülőspirált, szvsz. komolyabban merült mint egy normál paplan.Amúgy semmi protektor, semmi mentőeje.

Az a lepörgés meg annak volt köszönhető, hogy túlfékezte igen sokáig, aztán egyszer csak levált róla az áramlás, és vadabbul esett át mint egy normál siklóernyő, és ki sem rendezte magát, hanem emberünk lepörgött a földig.Nagy mák, hogy "csak" a bokája lett oda.Bele is halhatott volna.

Link to comment
Megosztás:

Jöttem ma haza melóból.Gondoltam kockáztatok+kipróbálom Valkai közreműködésével vásárolt bringalámpámat.A Juhász utcán jöttem, gondolván mi baj lehet.Gyerekek, ha nem állt kint legalább 8db 18 évnél fiatalabb lány, akkor egy sem.Hová lesz ez a világ?

Ezeknek a lányoknak nem az utcán, hanem az iskola padban lenne a helyük, hogy később ne a jenőnél a hivatal előtt kelljen segélyért üvölteniük.

Gyalázat, komolyan mondom. :rolleyes: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nem nyílt a légzsák...... ;)

Ebből a tanulság, hogy a család biztonságot ad. :D Ergo vigyázni kell rá.

Gyertyakulcsot minjá előbányászom.

Azért nem nyílt a lufi, mert elszállt az elejével együtt... :D

Amúgy meg igazad van, biztonságos család...

KÖCCE :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én ma voltam kint a Metro mögötti rallyecross pályán, ezen a shown amiről csak szórólap útján tájékozódtam.

Nagyon példásan megszervezett, és profin lebonyolított rendezvény volt, ahogy elnéztem nem éppen alacsony költségvetéssel.

Maximális tiszteletem a szervezőknek érte.Én jól éreztem magam.Egyedüli kritikát a nézők létszáma érdemel, mivel igen csekély volt a részvétel.Ez betudható a mai 36 foknak egyszer, továbbá a tököli ill. lacházi gyorsulásnak is véleményem szerint.Valamint egyik helyi médiában sem hallottam a versenyről, de még webes szakaszon sem ami szerintem nagyon kár.Ellenben a vízműdombi autós juniálisról annál többet. :D

Láthatott aki kint volt EVO-t, éppen kettőt is.Groteszk módon az egyik a futama végén tetőn végezte, VFTS-ből vagy négyet, Volt Impreza amiből még az elején elszállt a 2. seb.fokozat, így inkább csak érdekesség volt, mint igazi versenyző, továbbá egy Audi coupe-t.Emlékeim szerint ezt hívták Urququattro-nak.Amennyire értek hozzá.A srác a futamokat az apjával vívta aki egy nagyon keményen menő VFTS-sel, igen csak tudta tartani a nemkicsi tempót.Az Audinak borzalmasan hátborzongató hangja volt, ilyesmitől szokott a magunkfajta elélvezni, tantrikusan! :D Szuszogott, nyüszögött, fújtatott, és naggyon durván lépett.Ez igaz volt a fehér EVO-ra is.

Volt még egy turbós szörnyeteg szöcske is, az meg szintén durván ment, durva hanggal.Már amikor a hajtás elviselte a motor forgatónyomatékát.......Ennek köszönhetően ill. a saját balf@xságomnak igen rossz helyen akartam videózni, és kaptam is némi sarat a szöcske által.Nem hígat, de annál keményebbet.Többet oda nem álltam egyik futam alatt sem.

A videók telóval készültek, majd MPG4-ből átkonvertáltam avi.-ba, sajnos a minőség telós, de inkább a hangra koncentráljatok! :P

Még egyszer kiemelném, hogy maximális elismerésem a szervezőknek a profi lebonyolításért.^_^ :P ;) ;)

Fehér EVO

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.