Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Warwolf!

Mit látok én az aláírásodban? Corsa?! A?B? C? Legyen má' B, olyan egyedül vagyok a klubban.... Mindenki A vagy C. Vagy Tigra. :wink:

Ez még egyenlőre nagyon képlékeny, de majd törexem.Amúgy tényleg lehet, hogy nem Corsa lesz, de bővebben, majd ha konkrétum van!

Én megyek ám S.vadkertre ám!!!!! :( :(

Meg ha az idő is engedi, akkor a hétvégén Kalocsára! 8)

Link to comment
Megosztás:

Ez még egyenlőre nagyon képlékeny, de majd törexem.Amúgy tényleg lehet, hogy nem Corsa lesz, de bővebben, majd ha konkrétum van!

Én megyek ám S.vadkertre ám!!!!! :( :(

Meg ha az idő is engedi, akkor a hétvégén Kalocsára! 8)

Gepárd ott van a környékeden?Kérdzed már meg tőle mikor mehetek ma hozzá körülbelül a melóhelyre a ramokért!!! :wink: Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Ha feljöttök Pestre, akkor benézhettek hozzám egy kis autónézőbe, meg egy frissítőre. KB.500m-re vagyok az ACCH találkozó helyszínétől.

Köszi az invitálást, de most nagyon úgy néz ki, hogy a csapat a Kalo-ringre fog menni.

Amennyiben komolyan gondolod az ajánlatot, és egyszer arra jár a csapat valamilyen okból kifolyólag, akkor ígérem szavadon fogunk és benézünk hozzád.

Csak frissítő legyen bőven. :( (legyező meg ilyenek :wink: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.