Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

:!: "Magyar Bajnoki Autós Gyorsasági Verseny" :!:

(2005. április 30 - május 1.)

"Minden eddiginél nagyobb szabású, ingyenes rendezvénnyel kezdődik idén a gyorsasági idény a Hungaroringen. Az V. Heidelberg Kupán betétprogramként lesz szlalomverseny, Irigy Hónaljmirigy és Bon Bon koncert, valamint rengeteg bemutató, játszóház és sok minden más. "

Szóval gondoltam, nyilván fel kéne menni!

Itt lesz az ASTRA KUPA, a CLIO KUPA, meg volt máskor túraautó verseny is (porsche, bmw, stb.)

Megyünk? Benne vagytok? Én egyszer már voltam ilyenen, akkor azért elég jó buli volt! :(

Szóval, én szeretnék felnézni! :!:

Mellesleg... ha már egyszer ASTRA KUPA... mi meg OPEL CLUB... igen sok ASTRAval... vágjátok, ugye? Illene ott lenni! :wink:

Link to comment
Megosztás:

:!: "Magyar Bajnoki Autós Gyorsasági Verseny" :!:

(2005. április 30 - május 1.)

"Minden eddiginél nagyobb szabású, ingyenes rendezvénnyel kezdődik idén a gyorsasági idény a Hungaroringen. Az V. Heidelberg Kupán betétprogramként lesz szlalomverseny, Irigy Hónaljmirigy és Bon Bon koncert, valamint rengeteg bemutató, játszóház és sok minden más. "

Szóval gondoltam, nyilván fel kéne menni!

Itt lesz az ASTRA KUPA, a CLIO KUPA, meg volt máskor túraautó verseny is (porsche, bmw, stb.)

Megyünk? Benne vagytok? Én egyszer már voltam ilyenen, akkor azért elég jó buli volt! :(

Szóval, én szeretnék felnézni! :!:

Mellesleg... ha már egyszer ASTRA KUPA... mi meg OPEL CLUB... igen sok ASTRAval... vágjátok, ugye? Illene ott lenni! :wink:

OK, kiegészítettem a dátummal is... bár ott volt a témában! :(

SZÓVAL MÉGEGYSZER ez a jövőhétvége, április 30 - május 1. Bármelyik nap mehetünk!!! Jaaa... ÉS MENJÜNK!!!!

Link to comment
Megosztás:

A temát nem néztem :oops:

Én lehet kimaradok ebből, mert 30.-án este csocsóverseny lesz és ott el szeretném hozni a kupát. Valószínű ez sörözés lesz a nap végén, így ez a nap nekem kilőve. Vasárnap meg ..........

Azért majd még meglátjuk :(

Link to comment
Megosztás:

A temát nem néztem :oops:

Én lehet kimaradok ebből, mert 30.-án este csocsóverseny lesz és ott el szeretném hozni a kupát. Valószínű ez sörözés lesz a nap végén, így ez a nap nekem kilőve. Vasárnap meg ..........

Azért majd még meglátjuk :(

Ne bas.... már testvérem! Rád szinte biztosra kalkuláltam, gondoltam Te tuti eljössssz.... :(

Remélem a többiek azért még jönnek!!! UGYE???

Link to comment
Megosztás:

Ne bas.... már testvérem! Rád szinte biztosra kalkuláltam, gondoltam Te tuti eljössssz.... :(

Remélem a többiek azért még jönnek!!! UGYE???

Nekem meg anyám szülinapja, Másnap meg a hobbira is ki kellene már mennem mert 3 hete, nem csináltam semmi érdemlegeset rajta.

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenki!

Érdekelne a véleményetek az autóm virtuális tuningjáról!

Gondolkoztam rajta, hogy mit lehetne kezdeni vele... hogy igazán szép legyen. Aztán vázoltam az elképzeléseimet.

http://myastra.fw.hu

Az első 3 kép ami jelenleg érdekes (amik a festésre vonatkoznak). A többi, az már régi.

Hm? Johnnynak nem tetszik... szerintem jó lenne. Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenki!

Érdekelne a véleményetek az autóm virtuális tuningjáról!

Gondolkoztam rajta, hogy mit lehetne kezdeni vele... hogy igazán szép legyen. Aztán vázoltam az elképzeléseimet.

http://myastra.fw.hu

Az első 3 kép ami jelenleg érdekes (amik a festésre vonatkoznak). A többi, az már régi.

Hm? Johnnynak nem tetszik... szerintem jó lenne. Szerintetek?

Hó hóóó!Nem azt mondtam,hogy nem tetszik,hanem hogy nem az én izlésem!!!A kettő nem ugyanaz!

Különben,ha neked tetszik,nehogy má az én véleményemre adj öregem! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenki!

Érdekelne a véleményetek az autóm virtuális tuningjáról!

Gondolkoztam rajta, hogy mit lehetne kezdeni vele... hogy igazán szép legyen. Aztán vázoltam az elképzeléseimet.

http://myastra.fw.hu

Az első 3 kép ami jelenleg érdekes (amik a festésre vonatkoznak). A többi, az már régi.

Hm? Johnnynak nem tetszik... szerintem jó lenne. Szerintetek?

Nekem tetszik, de előre olyan toldás kellene, ami az elejét szélesíti, de ugye ha virtuálisan is van ültetve, akkor figyelni kell, hogy ne legyen rizikós.

Hátra pedig sztem lehet kapni olyan elemeket, mint a gyári GSÍ lökös, és az jobban ott lenne.Ill. van még ilyen szoknyaszerűség is,amire te gondolsz, de ott az a szépséghiba, hogy ha tegyük fel, v.kit esetleg húzni kell, akkor a vonószemnél is ki kell hagyni némi helyet, és az már úgy sztem nem annyira esztétikus.

A kétszínű fény nekem bejön. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nagyot nőjjön a balfüled Speed! :(

Az az ezüst fényezés télleg nem valami gyönyör!! Én nem csinálnám!

A hátső kötény viszont nagyon ott van! Nem egy agyondimenzionált, túlhangsúlyozott randaság!! Eccerűen szép!! Olyant feltennék szívesen én is!! :( :wink:

Félre érted... és talán a többiek is! Az nem ezüst!!! Az GYÖNGYFEHÉR! (vagy gyöngyház-fehér... vagy mi a neve) enyhe kékes beütéssel. (tudjátok, ilyen flipp-flopp... hol kékes... hol nem) Na?

Úgy már jobb lenne?

Mellesleg, közben eltüntettem a kilincseket is és a díszléceket is a gépről (lsd. a képen - sajnos a valóságban még nem)

Tomi, szerinted a haverom mit írt a forgalmiba? (Merci) szerintem semmit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.