Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kivételesen kísérlet gyanánt tele toltam a vekit benyával.A fogyasztás alakulására vagyok kíváncsi.Konkrétan arra, hogy megéri-e felesben tolnom a nyálat.

Festés barkácsolás(értsd: gitt) kész,valahogy még utánoznom kell a gyári festést az alvázszámnál.

Üléseket összeraktam,hátsó ülést és full padlószönyeget kitakarítattatom,ha már ki van szedve legyen tiszta.

Link to comment
Megosztás:

Megtörtént ügyfélpanaszok és a rájuk adott válasz:

- A napokban vásároltam a fényképezőgépemhez vakut, de nem működött.

- Kedves Vásárló! Megvizsgáltuk a készüléket, nekünk működött, igaz, mi tettünk bele elemet.

- A feleségem által vásárolt vibrátor nem vibrál, és hamar túlmelegszik.

- Kedves Uram! Vibrátort nem árulunk, de a felesége által vásárolt Hot-dog-sütő munkatársaim szerint kifogástalanul működik.

:) :D

Link to comment
Megosztás:

Na Márk pénteki meg mozdulásán felbuzdulva ma felhívtam Kiss Tomit a Free Streetnél!Mondom neki ha már el lett szúrva a lámpám akkor csináltassa meg a hűtőrácsot nekem de sebtibe!Ok mondja hozd be és semmi gond!Így most rács nélkül járok míg kész nincs! :)

Link to comment
Megosztás:

Na Márk pénteki meg mozdulásán felbuzdulva ma felhívtam Kiss Tomit a Free Streetnél!Mondom neki ha már el lett szúrva a lámpám akkor csináltassa meg a hűtőrácsot nekem de sebtibe!Ok mondja hozd be és semmi gond!Így most rács nélkül járok míg kész nincs! :)

Mer mi van elszúrva?

Link to comment
Megosztás:

Egyik ismerősöm kérését továbbítom:

RITKA VÉR KELLENE!!!

Ha nem tudsz segíteni, akkor legalább KÜLDD

TOVÁBB,KÉRLEK!

B RH pozitív jótevők segítségére vár egy 29. hétre

született kritikus állapotú kisfiú!

06-30-376-01-52

Küldd tovább! Mivel neked egy perc, neki az élete!

Link to comment
Megosztás:

Egyik ismerősöm kérését továbbítom:

RITKA VÉR KELLENE!!!

Ha nem tudsz segíteni, akkor legalább KÜLDD

TOVÁBB,KÉRLEK!

B RH pozitív jótevők segítségére vár egy 29. hétre

született kritikus állapotú kisfiú!

06-30-376-01-52

Küldd tovább! Mivel neked egy perc, neki az élete!

Udi!

MSN! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.