Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Igazából most nem volt időm csekkolni vakon megbíztam a forrásban. Elnézést a kellemetlenségért de ezekután már senkiben sem bízok mindent ellenőrizni fogok és csak utána küldöm tovább. :)

Wiwen már jó pár embertől megkaptam én is ezt az üzit, de mivel AB+ ami szintén elég ritka, sajnos nem tudok segíteni.

A lányok is egyik A- a másik B+! :icon13: Lévén Timi meg 0-! :lol:

más:

Nem tudom mennyire figyeltétek, de egyik napról a másikra a Bajnok utca teljes hosszáról eltűnt a 30-as sebességkorlátozó tábla.Biztos ki akarják tenni az 52-es útra, készülve arra, hogy az amúgy is ramaty állapotban lévő út a tél folyamán amúgy is xarrá fog menni, és költeni nem akarnak rá, befoltozzák 30-as táblával.

Amúgy a mai munkába jövetel ismét bebizonyította számomra, hogy a rendőrök a legtöbb szabálytalankodót ilyenkor hajnalban tudnák elkapni.

Kikanyarodok a kis közünkről jobbra, a hetényi úti körforgó felé.Autó nagyon de nagyon messze.Szépen gyorsítgatok, de mivel a mocorgó hideg, nem pörgetem de haladunk.Már csak kb. 150m-re van a körforgó, mikor is utol érnek, megelőznek, bevágnak elém, majd baszott nagy fékkel lassítanak, hogy ne dobják el az autót a körforgóban.Nekem nem kellett fékeznem sem szinte, mert alig mentem.A körforgóban meg végig toltam az okos embert, meg villogtam is neki, hogy akkor haladjon már ha annyira siet.Persze ott már nem tolta neki.Sem'baj, mindkettőnket megelőzött egy szakadalom Tempra, majd az is nyomta a féket rendesen, mert előtte meg lefékeztek kanyarodás miatt a La Verde felé.

Csak röhögtem.Ennyi okos embert! :D Korán reggel! <_<

Link to comment
Megosztás:

Én vagyok a hibás azért,mert semmilyen papíromon nincs feltüntetve? :)

Áttúrtam a születéstől keletkezett összes orvosi papírom,ami itthon van és nincs rajta egyiken sem.

Pedig még vérképes papír is van itthon és azon sincs rajta.

Várjál papa!Azért nem te vagy a hibás hogy egyetlen papírodon sincs rajta!De röpke 30év alatt orvosnál csak voltál és ha igen valószínűleg vérvételen is!Így a kérdésed meg van válaszolva!Edit az enyém A+!Én is meg kérdeztem így került be a jogsihoz a papír ha baj van ne kelljen vacakolni! :D

Link to comment
Megosztás:

Vércsoport vizsgálatot csak abban az esetben csinálnak, ha az orvosod külön ezt kéri a laborvizsgálatnál. Persze minden műtét előtt, ami vérveszteséggel járhat, kötelező.

Amerikában 1 igazolvány a személyi meg a vezetői engedély, a hátoldalán meg fel van tüntetve, hogy milyen a vércsoportod valamint, hogy felajánlod-e a szerveidet..

Link to comment
Megosztás:

Vércsoport vizsgálatot csak abban az esetben csinálnak, ha az orvosod külön ezt kéri a laborvizsgálatnál. Persze minden műtét előtt, ami vérveszteséggel járhat, kötelező.

Rendszeres véradóként én pl. benne vagyok a rendszerben! :) Amúgy kb. sose' tudtam volna meg, miféle a véérem! :D

Link to comment
Megosztás:

Várjál papa!Azért nem te vagy a hibás hogy egyetlen papírodon sincs rajta!De röpke 30év alatt orvosnál csak voltál és ha igen valószínűleg vérvételen is!Így a kérdésed meg van válaszolva!Edit az enyém A+!Én is meg kérdeztem így került be a jogsihoz a papír ha baj van ne kelljen vacakolni! :)

A választ Endy megírta: van vérvételes papírom is otthon,de azon sincs rajta.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudtok valahol Kecskeméten vagy környékén jó Opel bontót? Kellene egy hátsó lambda szonda Z14XE motorhoz, mert kicsit meghalt úgy néz ki. 0136 hibát ír a gép, ami lambdaszonda(Bank1, Szonda2) funkció rendellenesség. Nincs egyébként alapjáratom hidegen, meg melegen is ingadozik, túl lendül lefelé ha kuplungolok. Mint ha lassan reagálna.

Előre is köszi ha tud valaki segíteni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudtok valahol Kecskeméten vagy környékén jó Opel bontót? Kellene egy hátsó lambda szonda Z14XE motorhoz, mert kicsit meghalt úgy néz ki. 0136 hibát ír a gép, ami lambdaszonda(Bank1, Szonda2) funkció rendellenesség. Nincs egyébként alapjáratom hidegen, meg melegen is ingadozik, túl lendül lefelé ha kuplungolok. Mint ha lassan reagálna.

Előre is köszi ha tud valaki segíteni.

Veszelszki+Csóka utca.De lehet jobban jársz, ha előtte elmész egy kipufogóshoz (Gubacsi Tibi, Mária Krt.) és kiméreted a lambdát mielőtt hinnél az elektronikának.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.