Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szal rögtönzött SMS-s közvéleménykutatásom eredménye, hogy Tomi, Johnny, és Joe már fixre tud jönni, Gepárd, és Hagalex még nem válaszolt. De ami késik, az ugye .............

Szóval akkor Holnap este 20:00, CENTRUM parkoló, és Tomi023 jelezte, hogy beugorhatnánk a Club 69-be.Körbenézni! :wink:

Ott leszek 19.00-kor és a Club69-et díjjazom.

Link to comment
Megosztás:

a pancser nivas kukásmellényes legyorsult mert hagytam magam de ha tudom hogy versenyezni akar.. A malom mögött 80-al nem értem utól.

Speed az a rugó nagyon tetszett. Ha valahol találsz még eladót légyszi szólj nekem. Köszi. Az Orsi még 22h kor is a postánál parkolt.

Link to comment
Megosztás:

a pancser nivas kukásmellényes legyorsult mert hagytam magam de ha tudom hogy versenyezni akar.. A malom mögött 80-al nem értem utól.

Speed az a rugó nagyon tetszett. Ha valahol találsz még eladót légyszi szólj nekem. Köszi. Az Orsi még 22h kor is a postánál parkolt.

Figyi Tomi, ha érdekel én lehet, hogy eladom... :roll: de ezt megbeszéljük még.

Okka?

Link to comment
Megosztás:

a pancser nivas kukásmellényes legyorsult mert hagytam magam de ha tudom hogy versenyezni akar.. A malom mögött 80-al nem értem utól.

Speed az a rugó nagyon tetszett. Ha valahol találsz még eladót légyszi szólj nekem. Köszi. Az Orsi még 22h kor is a postánál parkolt.

Aszem Wolfi is tud eladót! :wink:

Link to comment
Megosztás:

meglátjuk még az ültetést.

Teszteltem a Lacettit kombit. Jó.

szép a belső, lekerekített mint az F nem olyan durva mint a H.

A helykínálat bőséges több mint az Fben Csomagtere jó, teljesértékü pótkerék hagyoményos villamos rendszer nem can-busos. nézzétek meg a chevrolet.hun a lacetti SWt az ára is baráti nekem az elit felszereltség tetszik digit klíma meg minden 3,2M egyenlőre de ez sztm nem a vége.

Link to comment
Megosztás:

meglátjuk még az ültetést.

Teszteltem a Lacettit kombit. Jó.

szép a belső, lekerekített mint az F nem olyan durva mint a H.

A helykínálat bőséges több mint az Fben Csomagtere jó, teljesértékü pótkerék hagyoményos villamos rendszer nem can-busos. nézzétek meg a chevrolet.hun a lacetti SWt az ára is baráti nekem az elit felszereltség tetszik digit klíma meg minden 3,2M egyenlőre de ez sztm nem a vége.

Utána olvastam én ennek a lacettinak,nem rossz,de a futómű és az 1,8-as moci nem lett megdicsérve!Én ha vennék,akkor dizelt néznék,de sajnos nem gyártják dizel motorral! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, nem akartok KÓREAI SZART venni, ugye??? :roll:

Na-na,nekem nincs szándékomban,Tomi szándékozik áruló lenni!

"Kényelmes, tisztességesen néz ki, az ára pedig büntetővámos gyarmatáru létére is határozottan méltányos. 4.049 M, egy 1.8-as alsóközép kombiért automata klímával, esőérzékelős ablaktörlővel, jó hifivel, blokkolás -és kipörgésgátlóval, alufelnivel inkább kevés, mint sok.

Három gyenge pontja van, ráadásul elég fontos posztokon. Sorrendben:

1: váltó

2: motor

3: futómű."

Szóval ezek tekintetében én nem vennék ilyet.Sajnos a három alap dolog nem túl jó benne. :wink:

http://dl.totalcar.hu/tc310_2.zip

Ezt töltsd le Tomi!!!

Megjegyzés a linkhez:

(Nem becsomagolt, nem archív változat, csak a proxy-t használók kedvéért neveztük át .zip-re. Letöltés után wmv-re kell átnevezni, és nem érdemes kicsomagolással foglalkozni, mert hibát fog jelezni.)

Link to comment
Megosztás:

Három gyenge pontja van, ráadásul elég fontos posztokon. Sorrendben:

1: váltó

2: motor

3: futómű."

Szóval ezek tekintetében én nem vennék ilyet.Sajnos a három alap dolog nem túl jó benne.  :wink:  

Jaaa, hogy ennyi mindössze az autó gyenge pontja? :lol: Hisz ezek nem számítanak! Akkor simán vegyünk.

Van még esetleg valami egyéb, ami szar lehet egy autóban? :D

Állítólag egész jó pofa az új swift is... kíváncsi lennék ott is a belsőre.

Valamikor nyilván kiugrok majd egy tesztre!

Link to comment
Megosztás:

Tomi, a rugókat tényleg úgy néz ki, hogy eladom. De még meglátjuk, hogy hogy alakul.

Mellesleg rendeltem ma 1-2 cuccot a kisautómhoz.  

Úgy döntöttem, hogy a "következő szintre léptetem" a gépet. Meglátjuk, hogy milyen lesz!

Na és mik azok a cuccok?

Vagy még titok egyenlőre??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.