Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kapcsolatban van ez a telegrácsbeszélgetésel? :?:

részben... de azt a projectet ejtettem, mert az túl sok! Állat még nem vagyok! :lol: 60/40 az nem normális! Szeretném, ha még működne pár évtizedig a vesém! :lol:

De inkább a tegnapi szegedi kiruccanásunkkal van kapcsolatban. (Kopaszékkal lent jártunk).

Link to comment
Megosztás:

Szóval nekem akkor is tetszik és annak ellenére hogy kóreai vacak még jó is lehet pl az ajtója szebben csukódik mint az fé. én az 16-ost néztem ki, diesen még nincs belőle. Ha megnézitek sem a focus sem a 206SW, 306SW sem a megané grand tour sem a toyota corolla verso nem ellenfele a kocsinak. vagy a felszereltség vagy az ár vagy a méretben veri a lacetti a többit. szerintem nem rossz bár szeretném még hajtani autópályán olyan 160körül biztos másképpen viselkedik. szlalomban nem volt rosz. nem billegett mint az astrám persze Speed-é sem billeg.

Leghamarabb év végén cserélek de jobban tetszene a G caravan.

Link to comment
Megosztás:

Szóval nekem akkor is tetszik és annak ellenére hogy kóreai vacak még jó is lehet pl az ajtója szebben csukódik mint az fé. én az 16-ost néztem ki, diesen még nincs belőle. Ha megnézitek sem a focus sem a 206SW, 306SW sem a megané grand tour sem a toyota corolla verso nem ellenfele a kocsinak. vagy a felszereltség vagy az ár vagy a méretben veri a lacetti a többit. szerintem nem rossz bár szeretném még hajtani autópályán olyan 160körül biztos másképpen viselkedik. szlalomban nem volt rosz. nem billegett mint az astrám persze Speed-é sem billeg.

Leghamarabb év végén cserélek de jobban tetszene a G caravan.

Tomi, egy percig sem vitatom, hogy a kategóriában nem találsz ilyen olcsón másik autót... De Tamás... Te sem vennél Vestel vagy ELTA TV-t! Akármilyen szép ezüst is a doboza... és designos a távirányítója... Nem? Hiába kerül a felébe mint egy Panasonic, vagy SONY...!

Nyilván nem föltétlen Loewe-t kell venni ... (ha nem tellik rá, bár ha igen, akkor a Pana is felejtős...) :wink:

Így vagyok én az autókkal. A kategóriájába a Swift mindig is a legolcsóbb volt... mégis inkább Corsát vettél volna, nem? :lol:

Inkább veszek egy 2 éves G Astrát..., mint egy zsír új Daewoot... (akárhogy is hívják mostmár). (bár nekem egy 2éves G-re sincs pénzem... :lol: )

Amúgy az ajtócsukódásról jut eszembe, hogy - mint mondtam pénteken csorgattam a nyálam Hoványék új szalonjában a Subaruk körül és - nézegettem a Legacyt... nagyon komoly gép... teljesen "patent" de ami nagyon tetszett, azaz ajtócsukódás. Mint kés a vajba... szinte hangtalanul be cuppant... :D Nagyon baba!

Link to comment
Megosztás:

Gyertek, gyertek! :lol:

Bár azt hiszem, hajnalig azért nem fogok ott dorbézolni, ugyanis szombat nekem is ballagódás. Hallottátok, hogy szombatra nagy esőket ígértek? Tavaly is ripityomra ázott az egész suli: gyerekek, végzősök, vendégek, tanárok. (Hehehe, én meglógtam már az elején! :wink: )

Link to comment
Megosztás:

Soltvadkert

Hányan jöttök 3 napra ????

Mert ugye elég ciki a szomszédból nem jönni 3 napra..... Tessék jó példát mutattni! 2 éjszaka nem a világ, illetve a 7.000 Ft + nektek szinte nulla benzin költs. sem az. Ha nem lesz nagy a részvétel nem csinálom a weblapotok!:lol: :D :lol:

Üdv

hemi

UI: Tessék megmutattttni.

Link to comment
Megosztás:

Gyertek, gyertek! :lol:

Bár azt hiszem, hajnalig azért nem fogok ott dorbézolni, ugyanis szombat nekem is ballagódás. Hallottátok, hogy szombatra nagy esőket ígértek? Tavaly is ripityomra ázott az egész suli: gyerekek, végzősök, vendégek, tanárok. (Hehehe, én meglógtam már az elején! :wink: )

Ne búsulj!

Tök jól megy a gumicsizma,meg az esőkabát a fehér blúzhoz!Trendi! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Soltvadkert

Hányan jöttök 3 napra ????

Mert ugye elég ciki a szomszédból nem jönni 3 napra..... Tessék jó példát mutattni! 2 éjszaka nem a világ, illetve a 7.000 Ft + nektek szinte nulla benzin költs. sem az. Ha nem lesz nagy a részvétel nem csinálom a weblapotok!:lol: :D :lol:

Üdv

hemi

UI: Tessék megmutattttni.

Üdv!

Tudom illő lenne már tudni, hogy mi lesz, de sajna semmi biztosat nem tudok. Annyi biztos hogy megyek, csak még nagyon sok mindentől függ, hogy hány napra. :?

Azért 1 éjszakat muszáj ott tölteni, mert részegen ki hoz majd haza ? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.