Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Srácok!

Szokott itt valaki Szigetszentmiklósra vagy arra felé járni? A klubnak ahová beléptem, ott van az egyik ernyőbevizsgálója, és idénre is kell az érvényes a műszaki a cuccomra...és ha valaki arra járna, össze logisztikáznánk a dolgot.

Úgy tudom, (de lehet tévedek), hogy Füri szülei ott laknak, és szokott hozzájuk menni ... :D

Kérdezd meg Tőle, 1 próbát megér. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos, fékrásegítő első kör ma délután megvolt.Az Astrét rá lehet faragni valóban, de az első szériás Corsa A-nál a hátsó fékkörhöz menő cső végén lévő hollander megegyezik az elsőével.Az Astra főfékhengerébe viszont a hátsó kör hollandere nagyobb.Kb. 10es.Tehát nem jó hozzá, ha csak valakinek nincs otthon spéci peremezője.Nekem nincs.

Voltam kint Fürinél, adott egy komplett cuccot Corsa B-ből, ott megint csak bőven alakítani kell, lévén a rásegítő nem fér el a tűzfalon, a szára is rövidebb, és ugyan csak nem egyezik a hátsó kör hollandere.A Corsa eredeti főfékmunkahengerét nem lehet rátenni, mert a rásegítőn lévő tőcsavarok távolsága kisebb mint a Corsa főfékmunkahengerén lévők.Tehát ez is zsákutcának bizonyult sajnos, hiába volt Füri készséges.

Miután végig makkoztam minden lehetőséget, jött a C terv, Astra fékrásegítő szétszed, Kadettéba membrán átrak.Nem passzolt teljesen, faragni kellett, lévén az Astráé 240mm, a Kadetté 220mm.

Holnap próba.

Thx Johnnynak a gyors segítségért faragásilag. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Szokott itt valaki Szigetszentmiklósra vagy arra felé járni? A klubnak ahová beléptem, ott van az egyik ernyőbevizsgálója, és idénre is kell az érvényes a műszaki a cuccomra...és ha valaki arra járna, össze logisztikáznánk a dolgot.

A szüleim ott laknak.Mit kéne intézni,mert jövő 7en m1ek.

Legalábbis úgy néz ki a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Ma este beadta az unalmast az omi... :D Először az akksi merült le a sok nem indulásos újra indítástól... utána, meg már be sem leetett bikázni...

Lehet, uninstallálni kellene belőle a kütyüt, aztán az Omit pézé tenni.... :lol: A babakocsi amúgy sem fér bele a csomitartóba. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.