Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tegnap volt szerencsém egy X12XE Corsa B-hez.az olajszűrőház alatti gumigyűrű (1630ft) cseréje vált esedékessé, mert gyakorlatilag fost@ az olajat.Bár torkosborz szindróma volt, lévén a házat rögzítő csavarok elég macera helyen voltak.Ahhoz, hogy értelmesen hozzájuk tudjak férni, ki kellett volna vennem a hűtőt, de végül megoldottam anélkül.

Most már csak vélhetően a lendkerék felöli főtengelyszimering ereszt kicsit.De oda kevés vagyok akna nélkül.

más:

A korza legutóbbi városi fogyija 6.6L-100km.Ne kérdezzétek hogyan csinálta, most várom az újabb tankolást, hogy megbizonyosdjam róla hitelesebben. B)

Link to comment
Megosztás:

Most már csak vélhetően a lendkerék felöli főtengelyszimering ereszt kicsit.De oda kevés vagyok akna nélkül.

Szerencsére csak a még fentről leszivárgó olaj okozta a galibát.Cseppmentes a gép.

Kapott új nyári gumikat is, Falken SN828-at.165/7-13-ban 10200ft/db volt.Elvittem a felniket a Puskinra, aztán úgy kértem időpontot.Comcédasszonnak csak el kellett menni, aztán felrakták a kész kerekeket.Most örömködés van. B)

Link to comment
Megosztás:

egy kicsit sok a lol, pedig még nem is voltam vicces :D

Számomra azért volt ennyire vicces, mert mi nem mozgunk makói körökben.Ha a kérdést úgy teszed fel, hogy itt kméten tudunk-e megbízható, hozzáértő, lelkiismeretes, nem drágán dolgozó szerelőt, tudunk segíteni.Még alaktrész beszerzésében is közbe tudunk járni, ha klubtagról van szó.

De Makón nem vagyunk jártasak. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.