Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Amúgy melyikre gondolsz, a magyarra vagy a németre? :D

Magyarba, Kecskemét, Széchényi város, németben, Aßling, Münchentől 30km-re! :icon10:

Hát a dojcsra, a magyart sejtettem.. :P :D

Néha-néha járok afele, aztán gondoltam talizok egyet Turcival, üzentem neki, mire tegnap kiderült, már más a száma :omg: - várhattam a visszajelzést... :D

Múlthéten pl. akkor közeletekben mentem el, mert Raublingból mentem a 15-ösön fel Dingolfingba, a BMW mellé.

Kedd délután láttam menni a német kollégákat, de nem gondoltam volna, hogy ide siettek...: http://www.automotor...ztpilota-463104

Link to comment
Megosztás:

Losi! Neked most mi van a Korzival? Létezik, hogy valaki most azt árulja bontásra?

Az enyém, köszöni szépen jól van.Megy/fékez/dudál, és kicsit ráz a kormány 80km/h felett mióta kicseréltem a féltengelycsuklót de amúgy használható.A héten a sógorom használja munkába járni mert én szabin vagyok így nekünk is elég egy autó.Én vagyok a család fuvarosa! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki, hogy miért égnek mécsesek az Árpádvárosban a Vörösmarty suli előtti út másik oldalán? A baonon nem találtam semmit, már tegnap este is ott virrasztottak páran, ma reggel is égtek és ma este újra kis csoport volt körülötte. Nem állítom, hogy fehér emberek voltak, de nem is volt időm suhantamban nagyon megnézni őket.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, kinek van fehér F Astrája? Sötétített, bal hátsó ablakon MOTE felirat. A napokban láttam a Petőfin :D

Nekem fehér F Astrám van és nemrégiben kapta meg a MOTE feliratot mind a két oldalra. Ja és a Petőfin is elég sűrűn jártam mosanában. Viszont nem sötétített az üveg. :D Bár lehet én voltam. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

A kombiban bedöglött a bal hátsó ajtónál a központi zár. Olvastam, hogy típushiba, megtörnek a vezetékek. Megnéztem, tényleg. Megcsináltam az elszakadt vezetékeket, leszigeteltem a többit is, ami sérült volt. Még mindig nem megy, pedig jól csatlakozik. Marhára boldog vagyok.

Subucz doktort fel kell keresni rendelési időben.majd Ő megmondja a tutit és meg is csinálja! :D

Link to comment
Megosztás:

Az enyém, köszöni szépen jól van.Megy/fékez/dudál, és kicsit ráz a kormány 80km/h felett mióta kicseréltem a féltengelycsuklót de amúgy használható.A héten a sógorom használja munkába járni mert én szabin vagyok így nekünk is elég egy autó.Én vagyok a család fuvarosa! :D

Na, ezt örömmel hallom. Csak láttam, hogy bontanak egy nagyon hasonlót, aztán megijedtem :)

Link to comment
Megosztás:

A kombiban bedöglött a bal hátsó ajtónál a központi zár. Olvastam, hogy típushiba, megtörnek a vezetékek. Megnéztem, tényleg. Megcsináltam az elszakadt vezetékeket, leszigeteltem a többit is, ami sérült volt. Még mindig nem megy, pedig jól csatlakozik. Marhára boldog vagyok.

Nagyapám F Astrája kétszer annyi idős, mégsincs semmi baja... :D

Tényleg, kinek van fehér F Astrája? Sötétített, bal hátsó ablakon MOTE felirat. A napokban láttam a Petőfin :D

Turci mostanában nem volt itthon. 20.-a környékén láthattad.

Valóban! Elnézést! De akkor te is rakjál még fel képeket! :P

Én vagyok a profilképen.... :omg: :D

Link to comment
Megosztás:

No mi is haza értünk Fedémesről, amolyan intenzív siklóernyős gyakorlórepülésekről.Végre volt szél, bátrabban kezeltük az ernyőt, és amíg a többi mazsola várta az almulást, mi elég konkrétan bele húztunk a tutiba.Szóval most mi voltunk a menők, ez baromi jó volt.

Kiderült, hogy amilyen erős szélbe nem húztunk bele régen, most kérdés nélkül, és baromi nagyokat repültünk kisdomb mellett lejtőzve.Nekem ez egyszer olyan jól sikerült, hogy bele difundáltam a domboldalba, de a honvédségi taktikai bakancs megmentette a bokámat, így röhögtem egy jót, aztán másztam vissza a dombra újabb lecsússzra.

Ma pedig este felé megrepültük az Eged hegyet Eger mellett.Para persze volt, jó volt előtte a fedémesi huligánkodás így simán vettük az akadályt.Feelingre nem volt rossz, de az oldalas és egyre inkább almuló szél miatt már csak egy minimál repülés és leszállás jutott mindenkinek.De a lényegen nem változtat, megvolt a hegyrepülés is, még ha a nyugiba húztuk is bele a cájgot.

A Punto is szépen muzsikált, pedig nagyon konkrétan meg volt pakolva cuccal.Simán tartottam haza felé az előttem bohóckodó ültetett Nissan Micrát! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.