Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hagalex!

Én benne vagyok, hogy 10.26-án Kecskeméten legyen az országos tali!!! :!:

Ujratöltve:

Szelid tényleg jó hely én is sokszor voltam már ott lubickolni. Szerintem egy napra/egy délutánra biztos össze tudna jönni egy-két szekciótag, aki épp ráér és van kedve! Én benne vagyok. :)

Link to comment
Megosztás:

Szió Berlina!

Én csak azért bátorkodtam javasolni az októberit megszervezésre, mert az a MOTE rendezvénynaptárában mint Évzáró esemény benne van, csak a hely nem lett edöntve! Én meg arra gondoltam, hogy ha lenne a szekciónak kedve, energiája, ötlete hozzá akkor Senator - Admiralistol, meg a Mote tagságától megkérnénk a jogot....

csak ehhez támogatni kellene itt heyi szinten. Gepi, meg Corsarulez "nem ellenkezett"! :)

ujratöltve ötletével sincs semmi bajom, csak ugye júniusban lesz egy országos rendezvény...később meg a nemzetközi... persze ettől még lehet szervezni ha van hozzá kedv, maximum télleg csak azok menek akiknek belefér! Én valszeg nem tok majd menni! :)((((

Link to comment
Megosztás:

Fregatt már nics de van Éden böebben www.dtd.hu

akkor szerintem van rá erdeklődés i kéne akoskodin egy hétvégét a következő pizzázás alkalmával!

Jó ötlet! Legutóbb motorral voltam Szeliden, a szakmári "szerpentin" csúcs! :wink:

De légysz-légyszi szóljatok időben a kecskeméti talikról, hogy tuti ott tudjunk lenni! :)

Megkóstolnám a pizzát Gody-nál, mert múlkor csak az üdítőig jutottunk a nagy tömeg miatt! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.