Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nincs felétek köves út?

Nálunk csak az udvarban van dagonya, de ott hatalmas.... Volt, hogy napokig nem tudtunk kiállni a garázsból, amiben10 cm víz állt, pedig az az udvar legmagasabb pontja...

Petőfiváros háta mögötti részre költöztünk ki, és 300m-t földes úton kell megtenni.Sajnos ez van.Valamit, valamiért.Megfizethető kertes háznak Kecskeméten ez az ára. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Kiszólt a lyuk a gödörből... Mr. Estefélkinenckorszólokhogykellvalami! :excl:

Mintha nem pofáztam volna el direkt múlthéten, hogy időben szólj és ne az ucsó pillanatban gyere érte. :(

Már 2x eljátszottad ezt...

Persze megint én vagyok a genyó, mert nem úgy pattogok, mint ahogy azt a nagyságos úr elvárja...

Ja és a nem veszem a telefonom dolog kb az ovódában volt jellemző... :lol:

Na eddig nem válaszoltam.

Most is csak annyit, hogy a köztünk levő jóbaráti viszonyt nem szeretném felrúgni egy aránylag kis hülyeségen történő veszekedéssel.

A telefon fel nem vétele is erre volt jó, ha felvettem volna akkor most nagyon haragudnánk egymásra.

Ha neked is úgy jó akkor majd iszunk rá egyet valamikor.

Az olaj is megvan még, már ha kell egyáltalán.

Link to comment
Megosztás:

Na eddig nem válaszoltam.

Most is csak annyit, hogy a köztünk levő jóbaráti viszonyt nem szeretném felrúgni egy aránylag kis hülyeségen történő veszekedéssel.

A telefon fel nem vétele is erre volt jó, ha felvettem volna akkor most nagyon haragudnánk egymásra.

Ha neked is úgy jó akkor majd iszunk rá egyet valamikor.

Az olaj is megvan még, már ha kell egyáltalán.

Majd az ólomkatonákért és a körteformákért átmegyek! :excl: De nem este 8-kor! :(

Felőlem szent a béka: Brekk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.