Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

benzin+lambda

Benzint tankoltam rá,de akkor is nehézkesen indul...

Lambda csere meg most nem jön össze... :D

Állítani tudok rajta, logot nem tudok csinálni, nem cseréltem ki a céges akksiját.

Nem tudom, hogy az állítás mennyire befolyásolná, meg hogy tudnánk-e,hogy merre is kell állítani...

Link to comment
Megosztás:

:) :) :D Ezt erősítsd már meg úgy is, hogy felhívsz vagy a szemembe mondod!

Érdekes módon face to face már senkinek nincs ekkora szája, mint itt. :D

Lassan itt lesz az ideje, hogy leosszalak, bár eddig nem tettem, de mikor már valaki ennyire látványosan hisztizik, az nálam is kiveri a biztosítékot. Én bírlak ember, de légy oly kedves ne itt éld ki magad, és jöjj a te megmondtad dumával.Ez nem a TE fórumod, nem a TE témád, nem a saját tulajdonod, csak megbízást teljesítesz, semmi több.Én megértem, hogy TE és Gepárd vagytok érte a felelős, de ez esetben túllőttél a célon.Az égvilágon senki nem kért meg rá, hogy bármit is bárhova átrakj.Az önkényes dolgok meg nekem NEM jönnek be.Semmi olyan nem történt ami a fórum szabályzatával ellentétes lett volna, ez a téma 7 évig megvolt az ilyen xarakodások nélkül is, és láss csodát, működött.

Szóval ha gondold, nyiss még egy témát magadnak is, meg még a tököm tudja miért, mert az NEKED, nem tetszik, aztán irkálj saját magadnak oda.

Ha szükséges, ezt a következő meeten a többiek előtt fogom a szemedbe mondani.

Úgy gondolom, eddig soha nem szóltam bele abba amit csinálsz vagy bárki más dolgába, mert nem az én dolgom.

Voltak hullámvölgyeid, ott voltam és próbáltam segíteni amennyire tudtam.De rá kell jöjjek, te annyira meggyőződéses EGO vagy, hogy úgymond baxhatom az érveimet meg minden mást, mert te máshogy gondolod.Én erről nem tehetek, a jószándék megvolt, és a továbbiakban is meglesz ha szükség van rá.

De most már picit fékezzél, nézz körül és vond le a szükséges konzekvenciákat mert elrohan melletted a saját életed, és akkor már hiába fogod mondogatni, hogy te megmondtad, és más ehhez hasonló bölcseletek mert baxhatod majd.

Link to comment
Megosztás:

Lassan itt lesz az ideje, hogy leosszalak, bár eddig nem tettem, de mikor már valaki ennyire látványosan hisztizik, az nálam is kiveri a biztosítékot. Én bírlak ember, de légy oly kedves ne itt éld ki magad, és jöjj a te megmondtad dumával.Ez nem a TE fórumod, nem a TE témád, nem a saját tulajdonod, csak megbízást teljesítesz, semmi több.Én megértem, hogy TE és Gepárd vagytok érte a felelős, de ez esetben túllőttél a célon.Az égvilágon senki nem kért meg rá, hogy bármit is bárhova átrakj.Az önkényes dolgok meg nekem NEM jönnek be.Semmi olyan nem történt ami a fórum szabályzatával ellentétes lett volna, ez a téma 7 évig megvolt az ilyen xarakodások nélkül is, és láss csodát, működött.

Szóval ha gondold, nyiss még egy témát magadnak is, meg még a tököm tudja miért, mert az NEKED, nem tetszik, aztán irkálj saját magadnak oda.

Ha szükséges, ezt a következő meeten a többiek előtt fogom a szemedbe mondani.

Úgy gondolom, eddig soha nem szóltam bele abba amit csinálsz vagy bárki más dolgába, mert nem az én dolgom.

Voltak hullámvölgyeid, ott voltam és próbáltam segíteni amennyire tudtam.De rá kell jöjjek, te annyira meggyőződéses EGO vagy, hogy úgymond baxhatom az érveimet meg minden mást, mert te máshogy gondolod.Én erről nem tehetek, a jószándék megvolt, és a továbbiakban is meglesz ha szükség van rá.

De most már picit fékezzél, nézz körül és vond le a szükséges konzekvenciákat mert elrohan melletted a saját életed, és akkor már hiába fogod mondogatni, hogy te megmondtad, és más ehhez hasonló bölcseletek mert baxhatod majd.

Erre nem tudok mit mondani csak --->>> :D :) :)

Öngól:

De rá kell jöjjek, te annyira meggyőződéses EGO vagy, hogy úgymond baxhatom az érveimet meg minden mást, mert te máshogy gondolod.Én erről nem tehetek, a jószándék megvolt, és a továbbiakban is meglesz ha szükség van rá.

Jaa és szivesebben fogadom pü-ben vagy telón az ilyet, nem ide való ez (sem). :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, azt olvastam az E85 topikban... és Neked jó lett? Mikor tudnánk megejteni az állítást? :D

Nem tudom, milyen a lambda benne.. :)

Gyere át addig,amíg világos van.

A legjobb az lenne, ha lenne egy jó akksival megáldott laptop és hidegen tudnánk rajta mókolni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.