Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én csak egy termosztátot cseréltem ki.... :D

Hát, eddig tartott az öröm... :)

Ma ismét elkezdte ugyanazokat a dolgokat csinálni, mint előtte... :D ;)

Nincs gáz, beáll az alapjárat 1500-ra, vagy egyszerűen csak ingadozik 500-és 1200 között, és végül lefullad... ilyenkor, persze nincs sport gomb sem...

Utána meg egyszercsak minden jó... nem értem.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A canbus "csodái"..... :lol: Jöhet a műszerfal lebontása, canbus kábel és a váltóelektronika vizsgálata, vagy az egész autót fel kellene vinni Wess-hez, hogy lássa mi a probléma. :D

Igen, valószínűleg, az lesz a következő lépés, hogy felvisszük az autót... :D

Tomival, és Bazsival majd egyeztetek... :)

Link to comment
Megosztás:

No ma mivel félegyházán jártam, beugrottam Udihoz, aki meglepett egy új kartertömítéssel és Victor Reinz tömítőpasztával.

A héten valahol kicserélem, de hogy még hol az kérdéses.

A kézifékkötelem is megkéne nézni...attól jobban fosok...ha cserélni kell hátsó dobokat le kell műtenem... :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap lemosattam a Vectrát az ÖMV-ben és kaptunk egy mosó szettet: törlőkendő, illatosító meg valami szuper ráfújós tisztítószer. :D

Most már legalább látszik, hogy fehér a színe a kocsinak.....

Tomi Vectrájának nem ILP a rendszáma és egy kicsit sötéítettek az ablakok? Mert egy ilyen kocsi jött velem szemben vasárnap délután Halason.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap lemosattam a Vectrát az ÖMV-ben és kaptunk egy mosó szettet: törlőkendő, illatosító meg valami szuper ráfújós tisztítószer. :D

Most már legalább látszik, hogy fehér a színe a kocsinak.....

Tomi Vectrájának nem ILP a rendszáma és egy kicsit sötéítettek az ablakok? Mert egy ilyen kocsi jött velem szemben vasárnap délután Halason.

sanszos... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.