Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

van úgy, hogy beüt a szar

a toronycsapágyakat kicseréltem, szépen passzol minden

elvittem futómű beállításra és a bal hátsó keréknél van egy kitámasztó kar amiben van a dőlést állító excenteres csavar.

M12 x 100

Na ez beletört.

Van is új 1600 Ft de a kitámasztó karban lévő szilentből nem jön ki a beletört csavar.

Kellene új szilent, de az nincs csak a karral együtt. A kar + 46.000 Ft és persze csak pesten van legközelebb.

De lehet kapni.

Vissza az F Astra-t! :D

Link to comment
Megosztás:

van úgy, hogy beüt a szar

a toronycsapágyakat kicseréltem, szépen passzol minden

elvittem futómű beállításra és a bal hátsó keréknél van egy kitámasztó kar amiben van a dőlést állító excenteres csavar.

M12 x 100

Na ez beletört.

Van is új 1600 Ft de a kitámasztó karban lévő szilentből nem jön ki a beletört csavar.

Kellene új szilent, de az nincs csak a karral együtt. A kar + 46.000 Ft és persze csak pesten van legközelebb.

De lehet kapni.

Vissza az F Astra-t! :D

Hogy is szokták mondani?Innen szép nyerni? :lol: :D :)

Link to comment
Megosztás:

de már megvan a gyári alkatrész 14.800 Ft. mégsem 46.000 :D

Barátibb......

Amúgy nálam ugye mind2 autó termója cserés volt.Jelenleg mind2 verdában működik is.A korzinál nem okozott komolyabb ill. mérhető fogyicsökkenést, de legalább a hidegben volt fűtésem.

Vektornál meg tesztelem.Lényegesen hamarabb áll fel az üzemi hőfok.

Link to comment
Megosztás:

Találtam Kecskeméten (neten) 2 autót, erre tutdtok valamit mondani esetleg?

1

2

Köszönöm! :D

1. Egy ismerősöm azt mondta, hogy 1M alatt nincs értelmes G Astra.Ez meg a tetejébe ótómatta! :D

2. Láttam, mikor kijött a fényező műhelyből.kapott előröl is meg hátulról is.Felejtős.A tetejébe még nem is tudták szépen össze rakni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

1. Egy ismerősöm azt mondta, hogy 1M alatt nincs értelmes G Astra.Ez meg a tetejébe ótómatta! :)

2. Láttam, mikor kijött a fényező műhelyből.kapott előröl is meg hátulról is.Felejtős.A tetejébe még nem is tudták szépen össze rakni. :lol:

Pedig egyszer biztos hogy lesz automata...egyszer biztos... :D Amúgy így képről normálisnak néz ki, vagy ismered és inkább ne?

2.Na, akkor felejtős-Köszi! :D

Módosítva : zozor
Link to comment
Megosztás:

mit szereltek csávó ?

meddig ?

:D

Egymagam csinálom.

Most hazajöttem kajálni,aztán délután vissza.

Kartertömítés és kézifékkötél vizslatás.

Lassan,megfoltotan,van rá idő.

VEttem a kipuffhoz rézcsvart,kap új tömítést,rézpasztát stb

Karter gyári tömítést kap,gyári tömítőpasztával.

Éjjel marad olaj nélkül,had szikkadjon,aztán holnap feltöltöm olajjal.

Link to comment
Megosztás:

Már azt hittem súlytalanság állapotában lebeg a Corsa és valami űrbázison vagy! :D :lol: :D

Fx is szépen alakul, most a műszakira készül, veki digit kivéve, régi műszeregység visszarakva, hétfőn féktárcsák, fékbetétek cseréje és a kézifék beállítás lesz. :)

Link to comment
Megosztás:

Egymagam csinálom.

Most hazajöttem kajálni,aztán délután vissza.

Kartertömítés és kézifékkötél vizslatás.

Lassan,megfoltotan,van rá idő.

VEttem a kipuffhoz rézcsvart,kap új tömítést,rézpasztát stb

Karter gyári tömítést kap,gyári tömítőpasztával.

Éjjel marad olaj nélkül,had szikkadjon,aztán holnap feltöltöm olajjal.

na, akkor van tennivaló :D :lol:

ügyeletben vagy ma este ? jól hallom ?

Link to comment
Megosztás:

Ma voltunk mi is autót nézni - először bementünk a Tormásihoz, 15 perc alatt a kutya se szólt hozzánk bent a szalonban, ezért kijöttünk. Ott nem veszünk autót, az biztos.

Aztán nézelődtünk a környéken és láttunk egy csomó jó kis Corsát (majdnem ugyanolyat, mint volt, csak még szebbet 400e-ért), aztán majdnem megvettünk egy 1993-as F Astrát, nagyon pöpec állapotban volt, ténxyleg, nem volt hiábja, csak 1.6-os volt. 320 000-ért adták volna...belül fekete plüss.... fáj a szívem érte! :D

Losi, köszi a telefonos segítséget. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Reggel vektor nem indult el.tegnap este elég hülje hangja volt az AC-nak, ma reggel meg semmi.Így nem volt mit tenni, elkértem sógortól a Sárát, és azzal mentünk Székesfehérvárra.Mit ne mondjak.meg tudnám szokni annyi szent.A fogyasztását is.Csak a bontott cuccok árát nem....

Mikor haza értünk, tekertem egy bagót, elkezdtem pöfékelni.Megjött a szikra.Kibontottam az AC-t, és adtam neki kalapáccsal.Már mint a fedelének.Láss csodát, beindult a gép és járt. :lol:

Ez szép és jó, de előre vetíti az AC cseréjét.Szóval ha valakinek van otthon, kérem jelezze.Én elbohóckodok vele az út szélén, de mivel a család használja a gépet, csak nem hagynám úgy...ahogy most van. Nem lenne jó poén ha megállna alattuk reggel . :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.