Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

bent az omega ablaktörlő a Coupe-ban :)

rendben működik tehát be lehet tenni G Astrába is.

Turcinak külön köszönet az ültetőrugóért és a kiszállításért!

Tudok most egy eladó astra g van-t, fehér, kasztni, futómű ok, de a motornak annyi, X17DTL, német túrós.

Kicsipézé...

Gabit hívd fel, hozzá hordták.

Link to comment
Megosztás:

Kedves fodrászom kísérletezett rajtam és most úgy nézek ki,mint egy ezüstróka.... <_< Még jó, hogy elméletileg egy pár hajmosás után kijön ez a fantasztikus szín.... Pont ilyet képzeltem diplomaosztóra..... <_< qrva boldog vagyok.... :goofy:

Képeket...! :P :D :D

Akkor most moshatsz sűrűn hajat... vagy a nullásgép, az mindenre megoldás :D Mikor lesz amúgy a diplomaosztó?

Link to comment
Megosztás:

Kedves fodrászom kísérletezett rajtam és most úgy nézek ki,mint egy ezüstróka.... <_< Még jó, hogy elméletileg egy pár hajmosás után kijön ez a fantasztikus szín.... Pont ilyet képzeltem diplomaosztóra..... <_< qrva boldog vagyok.... :goofy:

Megmondod, hogy a szilveszteri bulira készülsz.

Link to comment
Megosztás:

akkor mostantól tudsz a víz felett repülni :)

gratula hozzá, és tessék mondani a munkába járáshoz elég felszállópálya van otthon?

Majd kimegyek ide az elkerülőre! :D

más:

Ma délután Szentkirályra menet végig nézhettem, ahogy egy kanyarból kiérő és szemből érkező Suzuki Alto segge elindul, majd orral az árokba fúródik és onnan vissza pattanva megáll a menetiránnyal szemben..........az én sávomban.Vészvillogó ki, félre állok, rohanok az autóhoz.A hölgy nem volt képben, szerintem sokkot kapott az arcába robbanó légzsáktól.Kisegítettem, néztem minden rendben van-e vele.Mozgáskoordinációs dolgok nem voltak, összefüggően beszélt de látszott rajta, hogy szegény nagyon megijedt.A kisautó mozgásképtelenné vált, meg lett ütve a futóműve.A kár nem volt nagy, de szerintem neki eléggé megterhelő lesz majd.Csodálkozott, hogy hogyan került a szemüvege ami vezetés közben rajta volt, a csomagtartóba.Nem álltam elő a történetemmel, az ilyenkor önálló életre kelő és elrepülő dolgokkal, inkább próbáltam nyugtatni, majd elkértem tőle az elakadásjelző háromszögét, és az autó mögött kb. 150m-re kiraktam.Megvártam, míg telefonon segítséget hív, nyugtáztam a mentés érkeztét, majd megbeszélés alapján magára hagytam mikor láttam, hogy tényleg rendben van.

Mikor Szentkirályról haza felé jöttünk a síkos, csúszós úton, még mindig ott állt.Ezek szerint Tószegről még nem ért oda a mentés.Már nem álltam meg.Erőltetett 45km/h-val szépen haza pöszörögtünk.

Egyébként még az oda felé vezető úton egy másik autót is éppen akkor halásztak ki az árokból.Ahogy néztem, az is megpördült és elszállt.A Domb elkerülőn is így járt egy Yaris.Ott is a szokásos dolgok lettek oda.

Ésszel kellene közlekedni ha csúszik az út, hiszen mindenkit haza várnak.A téli gumi pedig xsz@art sem ér a síkos úton/jégen.

Link to comment
Megosztás:

Majd kimegyek ide az elkerülőre! :D

más:

Ma délután Szentkirályra menet végig nézhettem, ahogy egy kanyarból kiérő és szemből érkező Suzuki Alto segge elindul, majd orral az árokba fúródik és onnan vissza pattanva megáll a menetiránnyal szemben..........az én sávomban.Vészvillogó ki, félre állok, rohanok az autóhoz.A hölgy nem volt képben, szerintem sokkot kapott az arcába robbanó légzsáktól.Kisegítettem, néztem minden rendben van-e vele.Mozgáskoordinációs dolgok nem voltak, összefüggően beszélt de látszott rajta, hogy szegény nagyon megijedt.A kisautó mozgásképtelenné vált, meg lett ütve a futóműve.A kár nem volt nagy, de szerintem neki eléggé megterhelő lesz majd.Csodálkozott, hogy hogyan került a szemüvege ami vezetés közben rajta volt, a csomagtartóba.Nem álltam elő a történetemmel, az ilyenkor önálló életre kelő és elrepülő dolgokkal, inkább próbáltam nyugtatni, majd elkértem tőle az elakadásjelző háromszögét, és az autó mögött kb. 150m-re kiraktam.Megvártam, míg telefonon segítséget hív, nyugtáztam a mentés érkeztét, majd megbeszélés alapján magára hagytam mikor láttam, hogy tényleg rendben van.

Mikor Szentkirályról haza felé jöttünk a síkos, csúszós úton, még mindig ott állt.Ezek szerint Tószegről még nem ért oda a mentés.Már nem álltam meg.Erőltetett 45km/h-val szépen haza pöszörögtünk.

Egyébként még az oda felé vezető úton egy másik autót is éppen akkor halásztak ki az árokból.Ahogy néztem, az is megpördült és elszállt.A Domb elkerülőn is így járt egy Yaris.Ott is a szokásos dolgok lettek oda.

Ésszel kellene közlekedni ha csúszik az út, hiszen mindenkit haza várnak.A téli gumi pedig xsz@art sem ér a síkos úton/jégen.

Le a kalappal ... ;)

Sajna ritka ez a segítőkészség. :unsure:

Kellemes ünnepeket kívánunk mi is mindenkinek !!!

Link to comment
Megosztás:

szeretnék az autóba usb telefontöltőt, navitöltőt.

Meg kellene ezt közösen szakérteni.

Még nem tudok mindent de az világosan látszik, hogy ha csak a tápot kapja meg akkor nem fog tölteni. Ez főleg a telefonra igaz.

Azt sem tudom még hogy küldjem rá a stabilizált TTL-t vagy inkább kevesebbet?

Aztán olvastam olyat, hogy a D+ és D- zárjam rövidre de volt olyan ahol egy R220k-n keresztül földre zárták.?

persze a legolcsóbb egy usb-s szivargyújtó átalakító lenne :) de ebben nincs kihívás

Link to comment
Megosztás:

A szabvány szerint az egyes készülékeknél a "rövidrezárást", ellenállat bekötését a készülék gyártója biztosítja pl. a töltőkábel csatijában, kábelében van megoldva. Neked elég az usb szabványnak megfelelni atomstabil 5V a hiba +/- 5 %-os (0.25 V) lehet. ;)

Link to comment
Megosztás:

arra gondoltam készítenék egy több lépcsős feszstabot pl 7812, 7809, 7805 vagy RB1515D

http://www.produktinfo.conrad.com/datenblaetter/125000-149999/140740-da-01-en-1W_DC_DC_Wandler_SIP7_RB_0505D.pdf

de ez csak 200mA-t tud viszont 5% a kimeneti tűrése.de lehet az egész értelmetlen:

http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&pid=518283 1A :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.