Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Megvan az Astra első hivatalos fogyiadata, ami 8.5L a BC szerint, számításaim szerint pedig 9.1L.

Viszont baxta a fantáziám az üza.keveréses dolog, és első próbálkozásként tankoltam 15L E85-t, majd bementem és kifizettem.Majd tankoltam volna hozzá benyát, de v.miért újra az E85-t nyomtam bele, szal beleugrott még 5L, az összesen 20L.Erre sikerült még rátankolnom 20L benyát is, szal az arány a tankban eltekintve a benzin minimális E85 tartalmától 20L E85 és 30L benzin ami az OiL kúton továbbra is 291ft.Kisit be voltam toljva, hogy gáz lesz, de gond nélkül működik! :D Egyelőre! :D

Link to comment
Megosztás:

Megvan az Astra első hivatalos fogyiadata, ami 8.5L a BC szerint, számításaim szerint pedig 9.1L.

Viszont baxta a fantáziám az üza.keveréses dolog, és első próbálkozásként tankoltam 15L E85-t, majd bementem és kifizettem.Majd tankoltam volna hozzá benyát, de v.miért újra az E85-t nyomtam bele, szal beleugrott még 5L, az összesen 20L.Erre sikerült még rátankolnom 20L benyát is, szal az arány a tankban eltekintve a benzin minimális E85 tartalmától 20L E85 és 30L benzin ami az OiL kúton továbbra is 291ft.Kisit be voltam toljva, hogy gáz lesz, de gond nélkül működik! :D Egyelőre! :D

:D

Nyugi...

Én a is elbactam a múltkor, mert 27L E85-öt tankoltam, és 15L 95-öst! :D :D :D

Eddig nekem sem volt semmi gondom...viszont jobban ment a gép, a fogyasztásom, meg 10L átlag lett... :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg megint nem tudtam E85-öt tankolni, mert elfogyott.

Kérdeztem a kutast, hogy mikor lesz olcsóbb a cucc, mert haver Pestről olcsóbban hozza. Nagyon nézett az árat meghallván.

Egyébként azért akadozik az E85 ellátás, mert elszámolták a féléves rendelésüket, és mivel Ausztriából jön nekik a cucc nehéz az utánrendelés.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.