Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ez a zöld sokkal közelebb áll hozzám minden téren, nem beszélve arról, hogy fillérekért van hozzá utángyártott cucc.

Húúú de más volt 1éve a véleményed! B)

Mindegy,az a lényeg,hogy boldog benne a tököd haver! :D

Voltál futóművesnél? B)

Link to comment
Megosztás:

Húúú de más volt 1éve a véleményed! :D

Mindegy,az a lényeg,hogy boldog benne a tököd haver! ;)

Voltál futóművesnél? B)

Én sem értem, miért nem ezzel kezdtem! ;) Amúgy holnap 9:00 Szigetiék.Csütörtökön pedig műszaki.Kisebbiket viszem bevetésre, aztán kellemeset a hasznossal.... B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg most van kint a gépsasom Árpiéknál... B)

Jobb oldali stabrúd, szilentcsere, toronycsapágycsere, fékolajcsere, futómű beállítás...

Elvileg holnapra kész lesz.... B)

Ha elmondtad volna pontosan, hogy mi kell a géphez, szombaton ez is belefért volna.... :D

Link to comment
Megosztás:

Klíma beszereléssel nem is lenne gondom, inkább a beszerzésével.

Ha ebbe lenne klíma, nem is gondolkodnék az eladásán.

Mackósajt tud valami embert aki tavaly 140-ért belerakta a klímát a gépbe. ebben az árban benne volt az anyag, és a szerelés is.

A dvd-ket mikor tudod eljuttani hozzám?

Udi !

A router kifog rajtam, ha lesz időd valamelyik este (csütörtök kivételével) akkor meg kellene kukkolni.

Link to comment
Megosztás:

Mackósajt tud valami embert aki tavaly 140-ért belerakta a klímát a gépbe. ebben az árban benne volt az anyag, és a szerelés is.

A dvd-ket mikor tudod eljuttani hozzám?

Udi !

A router kifog rajtam, ha lesz időd valamelyik este (csütörtök kivételével) akkor meg kellene kukkolni.

Holnap este kereslek szerintem!

Mackósajtal meg lehet beszélek.

Link to comment
Megosztás:

Holnap este kereslek szerintem!

Mackósajtal meg lehet beszélek.

Az ember Debrecen egyik legjobb klímása.

Szinte naponta szerelnek utólag klímát a kocsikba(mindenféle géppel foglalkozik).

Posta János 30/293-97-14

De dízelbe keményebb dió klímát rakni, mert ugye ritkább. De nem lehetetlen. (csak szerintem emiatt drágább)

Link to comment
Megosztás:

Udi !

Úgy alakult, hogy délutános lettem a héten mától.

Csak a délelőtti órákban érek rá.

Utólag is köszönöm a lehetőséget.Totál kész vagyok.Egész éjszaka rázott a hideg, hol 39 fokos lázam volt, hol lement.Az orrom full tele van, fáj a fejem, szal összeségében baromkira elcsíptem v.mit.Nem is emléxem, hogy utoljára mikor voltam ennyire xarul.

A korai SMS-ért pedig sorry, de nem tudtam igazán, hogy mennyire van korán vagy ilyenek, mert szinte egész éjszaka nem aludtam.Talán hajnalban sikerült kicsit szunnyadni.

Remélem elmúlik minél hamarabb.

Amúgy futómű beállítva.Nem kellett sokat eszelni rajta.

Link to comment
Megosztás:

Losinak jobbulást kívánok, egyébként Zoli (kollegám tudod a G astrás) is beteg tüdőgyulladása van. Tegnap volt Bazsinál és működik a tempomat, lámpák beállítva sőt haverja lefóliázta a verdát és a szélvédő kavicsfelverődések is javítva lettek.

Ennyi mindent elintézett egy nap alatt...nem semmi. :D

Gepárd!

Szerintem hétvége marad belőle, délelőtt nekem nem jó.

Johnny!

Happy hours volt így minden lejött amit átküldtem neked. :D

Link to comment
Megosztás:

Losinak jobbulást kívánok, egyébként Zoli (kollegám tudod a G astrás) is beteg tüdőgyulladása van.

Tífusz és kolera.Amúgy elképzelésem nincs, mit kaptam el, meg ilyenek.Lehetne nátha is v. megfázás, de akkor a láz nem klappol.Szal......kisnyúl.Majd helyre jövök.S, köszönöm.Azért a kézifékkel muszáj lesz megküzdenem, mert csütörtökön műszakira megy a gép.De addig is dögrovás. :D

Link to comment
Megosztás:

Tífusz és kolera.Amúgy elképzelésem nincs, mit kaptam el, meg ilyenek.Lehetne nátha is v. megfázás, de akkor a láz nem klappol.Szal......kisnyúl.Majd helyre jövök.S, köszönöm.Azért a kézifékkel muszáj lesz megküzdenem, mert csütörtökön műszakira megy a gép.De addig is dögrovás. :D

Szerintem a megoldás EZ lehetne :P

Én is szívesen kúrálnám magam vele de ugye nem vok beteg. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.