Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én ma autót nézni leszek Kecsón, de lehet, hogy csakkis időre tudok elugrani, mert eleve 6 után indulunk csak Körösről. Az nem baj, ha lesz velem plusz egy OFF autó is? :( Kadafalván van az egyik néznivaló, a másik benn Kecsón. Jesszuussss, hogy el fogok tévedni..... :wink:

Miféle masinákat nézel??

Link to comment
Megosztás:

az előbb voltam Kecsón, nálatok a Shellnél 270,9 itt Kőrösön a Molnál 274,9 a benya, furcsállom a Molnál szokott kevesebb lenni.

Elnéztem a CPbe is hamár ott voltam, ott posztolt a bejáratnál két gyalogrendőr, kikerültem őket index nélkül, csak kicsit néztek.

Link to comment
Megosztás:

az előbb voltam Kecsón, nálatok a Shellnél 270,9 itt Kőrösön a Molnál 274,9 a benya, furcsállom a Molnál szokott kevesebb lenni.

Elnéztem a CPbe is hamár ott voltam, ott posztolt a bejáratnál két gyalogrendőr, kikerültem őket index nélkül, csak kicsit néztek.

A Domus parkolóban voltunk.
Link to comment
Megosztás:

HAli lenne egy kerdesem!

Voltunk most hetfőn haverokkal ejszakai fürdűzesen!

Szechenyi varosba van valami fless nevezetü magan uszoda es azt kinyitottak nekunk ejszakara?

Nem akarunk egyszer valamelyik szombaton elmenni szekco ejszakai furdőzesre? 1000ft/fő volt mondjuk a belepő!

Nyomhatnank valami kaja pia partyt!!!

Link to comment
Megosztás:

Ezútin köszönöm Warwolf és Chyga segítségét Car 400-as ügyben! :( Tényleg az volt a baj, hogy külföldről behozott járgány volt....

Majdnem megvettem, de a színe nem tetszett (világos ezüst) meg Caravan volt - 1.9 m-ért.

Majd legközelebb! :wink:

Nagyon jólesett, hogy a fiúk segítettek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezútin köszönöm Warwolf és Chyga segítségét Car 400-as ügyben! :( Tényleg az volt a baj, hogy külföldről behozott járgány volt....

Majdnem megvettem, de a színe nem tetszett (világos ezüst) meg Caravan volt - 1.9 m-ért.

Majd legközelebb! :wink:

Nagyon jólesett, hogy a fiúk segítettek! :lol:

Háát ha az én okoskodásommal ki voltál segítve, akkor örülök.De amúgy az ilyen vasak nagyrésze import.Szal inkább akkor egy imho magyar Tigra, vagy Calibra, vagy Astra GSÍ!Amúgy a G-topicban éppen most volt szó egy piros Bertone couperól!2M környéki verda volt!!!!!!!!!!!!!!!

De végül sikerült megszólaltatni azt a zenedobozt? :?:

Link to comment
Megosztás:

HAli lenne egy kerdesem!

Voltunk most hetfőn haverokkal ejszakai fürdűzesen!

Szechenyi varosba van valami fless nevezetü magan uszoda es azt kinyitottak nekunk ejszakara?

Nem akarunk egyszer valamelyik szombaton elmenni szekco ejszakai furdőzesre? 1000ft/fő volt mondjuk a belepő!

Nyomhatnank valami kaja pia partyt!!!

Tudom miról beszélsz. Hunyadiváros , Liszt Ferenc utca , Flash.

Voltam már én is jó hely.

Benne vagyunk egy ilyen buliba.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.