Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

De csak mert prémiumfék... Vagy nem azért?

nekem max-al semmi gondom nem volt, amúgy meg mindent el/szét lehet fékezni

úgy érzem, néha olyan szinten kezditek túllihegni ez a fék témakört, mint az olajos dolgot....

én értem, hogy mindenki igyekszik a legoptimálisabb megoldást megtalálni, de a lényeg az lenne, hogy mindig minden rendesen cserélve legyen, ne fogyjon el

azt meg már nem is mondom, hogy hiába a jó fék, ha a gumik gyengék......

Link to comment
Megosztás:

nekem max-al semmi gondom nem volt, amúgy meg mindent el/szét lehet fékezni

úgy érzem, néha olyan szinten kezditek túllihegni ez a fék témakört, mint az olajos dolgot....

én értem, hogy mindenki igyekszik a legoptimálisabb megoldást megtalálni, de a lényeg az lenne, hogy mindig minden rendesen cserélve legyen, ne fogyjon el

azt meg már nem is mondom, hogy hiába a jó fék, ha a gumik gyengék......

És most elindítottál egy lavinát a gumi topicban is :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Mé, a 236tömörrel is állóra lehet fékezni a 13as kereket...

Persze, csak pár komolyabb fékezés után már csak digitálisan működik :D

Az enyémen is észreveszem, hogy több erős fékezés után már csak 2 állása van. Semmit nem csinál, aztán blokkol :lol: Tudom... facnak tépek megpakolva... :D

Link to comment
Megosztás:

És most elindítottál egy lavinát a gumi topicban is :D :D

:) ;) :D :D

érdekes dolog ez különben, mert a ZE512 nem csinálta azt, mint most a Parada

utóbbi egy pillanatra bepuhul, érzem, hogy olyan mintha nyúlna, de a következő pillanatban nagyon komolyan elkezd kapaszkodni és megfogja az autót :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mint ma kiderült a féktárcsák elég kopottak az Astrámon. 17mm-esek. Ti milyen tárcsát javasolnátok, és hol szerzitek be? Mert ahogy olvasgattam elég jó árakat írtok, nekem viszont a szerelő A tárcsákat és a betéteket összesen 22 000 Ft-ra hozta ki. Pedig az olcsóbbakat kereste. Nem bánnám ha lenne kevesebbért is.

Üdv Laci

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mint ma kiderült a féktárcsák elég kopottak az Astrámon. 17mm-esek. Ti milyen tárcsát javasolnátok, és hol szerzitek be? Mert ahogy olvasgattam elég jó árakat írtok, nekem viszont a szerelő A tárcsákat és a betéteket összesen 22 000 Ft-ra hozta ki. Pedig az olcsóbbakat kereste. Nem bánnám ha lenne kevesebbért is.

Üdv Laci

Fontos tudni hogy mekkora a fék. Ha nem tudod akkor motorkóddal ajándékozz meg. tavaly a 236ost vettem 2tárcsát 11ezeré. Magamnak szerelve. A szerelőd nem lehet munka díjjal együtt mondta ezt az összeget?!.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mint ma kiderült a féktárcsák elég kopottak az Astrámon. 17mm-esek. Ti milyen tárcsát javasolnátok, és hol szerzitek be? Mert ahogy olvasgattam elég jó árakat írtok, nekem viszont a szerelő A tárcsákat és a betéteket összesen 22 000 Ft-ra hozta ki. Pedig az olcsóbbakat kereste. Nem bánnám ha lenne kevesebbért is.

Üdv Laci

Brembo tárcsa és textar betétszett 236-os hűtött fékre jött ki 25 ezer forintra munkadíjjal együtt, ami mondjuk nem volt sok. Majdnem 11 ezer volt a textar betétszett és 5-6 ezer forint körül volt a brembo tárcsa darabára. Az a 22 aránylag jó, munkadíjjal, bár a féken nem spórolnék.

Link to comment
Megosztás:

Munkadíj nélkül mondta. Bár lehet tényleg úgy sem sok.

Bontott cucc inkább felejtős ugye?

Féken ne spóroljunk. :D Egy pár méter, jóval többe kerülhet :lol:

Amit meg facát kapni bontottan, az meg nincs annyival olcsóbb, hogy igazán érdemes legyen csak azért azt választani. Ha nagyobb fék miatt, vagy hátsó tárcsásításért kerülnek elő bontott dolgok, akkor még jobb lesz mint volt, de hogy ugyan abból a cuccból, párezer papírért inkább a bontott kerüljön bele, szerintem nem éri meg.

Link to comment
Megosztás:

Elkezdtem... kipulcoltam a anyergeket ugye festés után kis por itt ott, felraktam a karmantyúkat, porvédőket, de olyan hideg lett itt, hogy be kellett fejeznem, mert nem éreztem a végtagjaimat, úgyhogy ma már nem lesz belőle semmi :D

%7Boption%7Dhttp://pics.coldline.hu/pics/192247-20110310-HPRVL1.jpg%7Boption%7D

Nagyon újszerűek lettek! :-)

Végre egy EMBER, aki nem citronysárgára vagy ladapirosra festi a nyergeket... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az lambo sárga és ferrari piros hát ezt nem tudod :lol: :D

Amugy én sem vagyok a nyereg "színesre" festése mellett. Nekem jó az a rozsadabarna vagy fékporszürke is :D

ha nem piros lett volna, akkor én se vacakoltam volna ennyit vele, kis drótkorngozás és szeva.

Link to comment
Megosztás:

Felraktam a hátsó traktust, most felnit cserélgetek, fatert meglepem azzal, hogy felakom neki a nyárikat, meg ha erőm lesz, akkor még le is mosom a kocsiját, az övéről meg a téli14eseket felrakom az enyémre amíg teljesen el nem készül az egész. Vmit vmiért :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Felraktam a hátsó traktust, most felnit cserélgetek, fatert meglepem azzal, hogy felakom neki a nyárikat, meg ha erőm lesz, akkor még le is mosom a kocsiját, az övéről meg a téli14eseket felrakom az enyémre amíg teljesen el nem készül az egész. Vmit vmiért :D :D

Tehát próbálod elterelni a figyelmét, hogy lelopod a kerekeit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.