Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok! Corsa B-hez 3 ajtóshoz nem tudnátok véletlenül ajánlani valamilyen első ülést. az az igazság, hogy nem tudom melyiket lehetne beleszerelni, calibra, corsa gsi, f astra, valami sportosabbat, kényelmesebbet szeretnék beletenni barkácsolás nélkül.

a válaszotokat előre is köszönöm.

Astra GSi és calibra előrehajhatós jó bele,a síneket kell csak cserélni az alján.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tud nekem valaki valamilyen szerelési rajzot küldeni a tank kiszereléséről?

Hol találhatok ilyet?

FONTOS lenne!

Köszönöm szépen! G.

Nem olyan bonyolult az.

Aknából egyértelmű,hogy kell levenni!

Bár én csak A corsán cseréltem eddig tankot,de játszós ruha,akna, és pár szerszámon kivül más nem kellett hozzá.

Link to comment
Megosztás:

OKÉ! Rossz volt a kérdés. :blush:

Szóval:

Azt szeretném megoldani, hogy ne spirálos legyen a km-óra!

Lehetséges ez?

Köszi!

G.

15 impulzos jeladó + hozzá való B Corsa, vagy Tigra műszeregység. :lol:

De a Kadett LCD-t is be lehet kötni gond nélkül. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Egy ojan kérdésem lenne hogy utalag tudok-e középre gyári kijelzőt rakni?Nekem gyárilag nincs benne!Tartok attól hogy lehet hogy nincs hozzá csatlakozó...Ha valaki tud irjon.Köszi

Olyan kijelzőt lehet bele tenni,bár ha leírod milyen corsáról van szó,könnyebb segíteni is.

Link to comment
Megosztás:

Szal akkor B Corsa.

A kijelző helyén mi van most?

Szerintem benne kell legyen a kábel a müszerfalban.

Igen B corsa!

Nincs ott semmi.csak ez a gyári tartó amibe apró pénz lehet rakni.

biztos rajat lehet a kábel kötegen?vagy probáljam meg szétszedni és megnézni?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem spórolták ki,érdemes lenne bekukkantani alá,mert ott lesz az szerintem.

Ha megvan,akkor mehet bele ez.

Én tavaly nyáron kiszedtem a középkonzolt izzó csere miatt.de akkor nem nagyon láttam olyan csatlakozo ami esetleg ott logna de lehet hogy 7végén megbontom...Köszi Norbysz

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Következő a problémám.

Adott egy '95 c12nz corsa b, városba benyeli a 9.5-10 litert

Cserélve volt lambdaszonda, alapjárati motor, hőfokérzékelő (az amelyik a fojtószelepház alatt van),katalizátor,leömlő.

Jah meg motorvezérlő mert úgysikerült venni hogy A corsa vezérlő volt benne (QE), most HK van benne elvileg ez való bele vázszám

szerint. A QE vezérlővel csak meleg ment kb 80foktól.Eltörném a kezét aki ezt csinálta vele.Mindegy.

Szóval volt vele feladat.

A lényeg ha valakinek van ötlete mit tegyek vele azt szívesen olvasom.

Köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Következő a problémám.

Adott egy '95 c12nz corsa b, városba benyeli a 9.5-10 litert

Cserélve volt lambdaszonda, alapjárati motor, hőfokérzékelő (az amelyik a fojtószelepház alatt van),katalizátor,leömlő.

Jah meg motorvezérlő mert úgysikerült venni hogy A corsa vezérlő volt benne (QE), most HK van benne elvileg ez való bele vázszám

szerint. A QE vezérlővel csak meleg ment kb 80foktól.Eltörném a kezét aki ezt csinálta vele.Mindegy.

Szóval volt vele feladat.

A lényeg ha valakinek van ötlete mit tegyek vele azt szívesen olvasom.

Köszi a segítséget.

A kocsival amúgy minden rendbe? Valami hibajelenség, nem megy rendesen esetleg bedadog? Gyertya, benzinszűrő csere esetleg?

Vagy a légszűház oldalán van egy terelőlapát (ha igaz vákuum működteti) az nincs folyamatosan nyitva hogy a motor felől szivja folyamatosan a meleg levegőt?

Nekem ugyan ilyen corsám van, rövid távon (napi 13km)illetve városban használva is csak max 6.8at eszik télen, nyáron lejjebb megy.

Link to comment
Megosztás:

A kocsival amúgy minden rendbe? Valami hibajelenség, nem megy rendesen esetleg bedadog? Gyertya, benzinszűrő csere esetleg?

Vagy a légszűház oldalán van egy terelőlapát (ha igaz vákuum működteti) az nincs folyamatosan nyitva hogy a motor felől szivja folyamatosan a meleg levegőt?

Nekem ugyan ilyen corsám van, rövid távon (napi 13km)illetve városban használva is csak max 6.8at eszik télen, nyáron lejjebb megy.

Szia

Én 10 km megyek vele,benzinszűrő is volt cserélve.Gyertya még nem.Nincs semmi hiba jelenség,az a plána hogy pályán hatot eszik 120-as temponál.

Eléggé tanácstalan vagyok, a gyertyát megpróbálom még.Milyet tegyek bele?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.