Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Ma szétszettem a gépet. Hengerfej tömítés csere lett a vége.Megsíkoltuk majd megy össze.

Sajnos ma nem készült el.De holnap kész lesz (remélem)

Lassan megy össze,mert mindent letisztitok és áttnézek,hogy minden jó legyen.

Köszi a segítséget mindenkinek aki segített.

Akkor sok sikert.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni hogy a biztosítéktáblámon egy pár biztosíték hiányzik, ami benne van az jó. Műszerfalvilágításom nincs egyáltalán, lehet hogy hiányzik a bizti onnan. Na itt kérnék segítséget. Nem vagyok egy műszaki zseni szóval hiába nézek kapcsolási rajzot nem nagyon igazodom ki rajta.

Vajon melyik lehet a műszerfalvilágítás bizti? Vagy hogy jelölik? Remélem vki segít vagy megmutatja a helyes utat :D.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni hogy a biztosítéktáblámon egy pár biztosíték hiányzik, ami benne van az jó. Műszerfalvilágításom nincs egyáltalán, lehet hogy hiányzik a bizti onnan. Na itt kérnék segítséget. Nem vagyok egy műszaki zseni szóval hiába nézek kapcsolási rajzot nem nagyon igazodom ki rajta.

Vajon melyik lehet a műszerfalvilágítás bizti? Vagy hogy jelölik? Remélem vki segít vagy megmutatja a helyes utat :).

Köszi

Szia!

Nemrégiben megidéztem a magyar corsás könyveket, hogy valaki feltette pdf.-ben korábban (ez szép magyaros mondat), keresd meg, pár lappal hátrébb megtalálod. A harmadikban (corsa3.pdf) meglesz a 188. oldalon a biztosítékok jegyzéke, remélhetőleg egyezik a Te járgányodéval. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.