Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Karosszéria elem kérdésem lenne. A csomagtérajót felnyitva észrevettem hogy jobb oldalt a műanyag borítás alatt elkezdett rozsdásodni a lemez (oldalt). Ismerősöm mondta hogy ki lehet javítani delehet hogy egyszerűbb lenne elemet cserélni. Patácsinál találtam is de nem tudom hogy ezaz ami nekem kellene.Szerintem ez a hátsó sárvédőjavító ívvel orvosolható lenne. Szerintetek ezzel orvosoható lenne? ugyan ez a kérdés a küszöbnél is.

U.I.:Megvételre keresek B corsa első ülést!! (Legfőképpen vezetőoldali, de lehet első pár is, (5ajtós94es), nem csak gyári opel ülés érdekelne) Normál, nem kiült állapotú érdekel. Aki esetleg tud ,vagy akinek van ilyen eladó kérem fényképet és árajánlatot e-mailbe vagy itt tegyen a számomra.

technodome@citromail.hu

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök Mindenkit!

Új vagyok és bevallom, hogy nem igazán olvastam vissza (persze ez is meg fog történni), de problémám és kérdésem lenne, hátha valaki tud segíteni.

Használatra kaptam egy 1995.12. havi 1,2 eco Corsa-t. Éveken át nem mozdult, fűtött garázsban állt, most is csak 12500km van benne. Amit ilyenkor kell lecseréltünk, napokban a vezérmű szíjat is cserélni fogjuk. Azonban az első felélesztés óta előjövő hiba és nem is gyógyult, hogy különösen hidegen egyszerűen nem indul. Indítózok néha bedadog, de nem indul, ha indul is akkor is kevés hengerrel. Ha már három hengerrel elindult, onnan leállítható és indítható is. Aztán egy-két indítás után már négy hengerrel is megy, sőt ha nem áll 2-3 óránál többet, indul is. Gyertyakábelt, elosztófedelet is cseréltünk ua. Semmi hiba jelzés nincs.

Köszi előre is Szigeti Péter

Link to comment
Megosztás:

fordulatszámmérő jel keresés

Nos valaki nem mond nekem igazat :)

Belebonyolódtam megint a témába és ellentmondásokba ütköztem.

Mint előzőleg ecseteltem hozzáfértem az ECU hoz és már itt kezdődnek a gondok, még pedig :

"ECU-n 2 csatlakozó van. A nagyobb csatlakozó kell nekünk. Ebből jön ki egy rakat vezeték te zöld vezetéket keress. Arra figyelni kell, h. több ilyen színű vezeték is lehet. Neked az kell, ami a felső sorban jobbról a második a csatlakozón. Ezek után követed a vezeték útját. Ez a zöld cucc egy kis csatlakozóba kapcsolódik bele. "

2 oldallal visszább az írta nekem valaki hogy mindenféleképp hozzá kell férnem az ECU hoz mert ezen lessz az a kis csati, hát nincs, konkrétan a nagyobbik csati amiből jönni kéne az egy komplett kábel rengetegként távozik a tüzfalon keresztűl a motortérbe, a kissebbik csati csatlakozik egy másikba az pedig elmegy mindenestűl a kesztyű tartó alatt át a középkonzol fele.

Tehát a leírás alapján nem találtam meg ezt a bizonyos kis csatlakozót, így kérdem én most hogy tovább, valaki aki járatos a témában az megmondaná konkrétan hogy hol van vagy merre kell lenni vagy képet róla, vagy az se lenne baj ha adna 1 tel.számot és mikor ott hasalok az ecunál, LIVEba adná az instrukciókat én meg mondanám mit látok.

Link to comment
Megosztás:

fordulatszámmérő jel keresés

Nos valaki nem mond nekem igazat :)

Belebonyolódtam megint a témába és ellentmondásokba ütköztem.

Mint előzőleg ecseteltem hozzáfértem az ECU hoz és már itt kezdődnek a gondok, még pedig :

"ECU-n 2 csatlakozó van. A nagyobb csatlakozó kell nekünk. Ebből jön ki egy rakat vezeték te zöld vezetéket keress. Arra figyelni kell, h. több ilyen színű vezeték is lehet. Neked az kell, ami a felső sorban jobbról a második a csatlakozón. Ezek után követed a vezeték útját. Ez a zöld cucc egy kis csatlakozóba kapcsolódik bele. "

2 oldallal visszább az írta nekem valaki hogy mindenféleképp hozzá kell férnem az ECU hoz mert ezen lessz az a kis csati, hát nincs, konkrétan a nagyobbik csati amiből jönni kéne az egy komplett kábel rengetegként távozik a tüzfalon keresztűl a motortérbe, a kissebbik csati csatlakozik egy másikba az pedig elmegy mindenestűl a kesztyű tartó alatt át a középkonzol fele.

Tehát a leírás alapján nem találtam meg ezt a bizonyos kis csatlakozót, így kérdem én most hogy tovább, valaki aki járatos a témában az megmondaná konkrétan hogy hol van vagy merre kell lenni vagy képet róla, vagy az se lenne baj ha adna 1 tel.számot és mikor ott hasalok az ecunál, LIVEba adná az instrukciókat én meg mondanám mit látok.

Hali!!! Nem hagyott nyugodni a téma és nem akartam hogy hülyeséget mondjak. Kimentem és lekaptam a burkolatot. A bekarikázott csatlakozó az a bizonyos. Remélem a Tiedben is itt van.

http://kephost.com/images/51IMG_5675.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hali!!! Nem hagyott nyugodni a téma és nem akartam hogy hülyeséget mondjak. Kimentem és lekaptam a burkolatot. A bekarikázott csatlakozó az a bizonyos. Remélem a Tiedben is itt van.

http://kephost.com/images/51IMG_5675.jpg

Az az.

És abban megvágod a zöld kábelt vagy belekötsz,(a másik vége a c1-be fut be amint írtam korábban is)

azt a szálat elhúzod az óracsoportig és ott bekötöd a 9-es lábhoz.

Én így csináltam és mukszik rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök Mindenkit!

Új vagyok és bevallom, hogy nem igazán olvastam vissza (persze ez is meg fog történni), de problémám és kérdésem lenne, hátha valaki tud segíteni.

Használatra kaptam egy 1995.12. havi 1,2 eco Corsa-t. Éveken át nem mozdult, fűtött garázsban állt, most is csak 12500km van benne. Amit ilyenkor kell lecseréltünk, napokban a vezérmű szíjat is cserélni fogjuk. Azonban az első felélesztés óta előjövő hiba és nem is gyógyult, hogy különösen hidegen egyszerűen nem indul. Indítózok néha bedadog, de nem indul, ha indul is akkor is kevés hengerrel. Ha már három hengerrel elindult, onnan leállítható és indítható is. Aztán egy-két indítás után már négy hengerrel is megy, sőt ha nem áll 2-3 óránál többet, indul is. Gyertyakábelt, elosztófedelet is cseréltünk ua. Semmi hiba jelzés nincs.

Köszi előre is Szigeti Péter

Szóval melegen minden rendeben?

Merre laksz?

Link to comment
Megosztás:

Felső sor és km óra felől kezdődik (1) és a fordulatszámmérő felé növekszik (13)

De ha küldesz egy e-mail címet akkor küldök egy képet a csatlakozóról.

Hát ha minden igaz és az a zöld a fordulat jel akkor nekem gyárilag be van kötve :) ?

Katt a képre

217093.t.jpg

Link to comment
Megosztás:

Mázlista.Ez is érdekes.......

Erre már csak 2 dolgot tudok mondani:

Ezek után amit megszenvedtem vel (eltört takaró műanyagh) ennyi kijárt :)

Számomra azért érthetetlen hogy benne van mert ez egy 93'as Corsa az első gyártási évből szal nem kicsit meglepő

Link to comment
Megosztás:

Erre már csak 2 dolgot tudok mondani:

Ezek után amit megszenvedtem vel (eltört takaró műanyagh) ennyi kijárt :)

Számomra azért érthetetlen hogy benne van mert ez egy 93'as Corsa az első gyártási évből szal nem kicsit meglepő

Igen az mert ha gyárilag nincs benne akkor nem olyan kábelkorbácsot rakna bele.

De sose lehet tudni.......

Link to comment
Megosztás:

Ám legyen.

ülés fűtés? mert én akarok bele

az is jo dolog csak macerás utolag gyáriba meg sztem lehetetlen szerezni föleg ami még jo valamire.

ma leszedtem a tetökárpitot kimostam kicsit meg kiszigetelem a tetöt mert ugy kong mint bili ha zenélek nem olyan jo :)

Link to comment
Megosztás:

az is jo dolog csak macerás utolag gyáriba meg sztem lehetetlen szerezni föleg ami még jo valamire.

ma leszedtem a tetökárpitot kimostam kicsit meg kiszigetelem a tetöt mert ugy kong mint bili ha zenélek nem olyan jo :)

Új van csergőnek.

Bontottat is lehet szerezni,talán meséltem neked az Alsónémedis csávóról nálam van minden mint a búcsúban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.