Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

üdv mindenkinek!

2 kérdésben szeretném a segítségeteket kérni:

- utólagos napfénytető beépítésről vélemények, tapasztalatok, érdemes-e?

- láttam némely corsaban kék színű tekerőgombokat a középkonzolon. Ezeket lehet venni valahol (ha igen hol?) vagy otthon festitek le őket?

Köszönettel: Gábor

napfénytető szerintem csak akkor vicces, mikor csurog az öledbe a víz. Ha fejreálsz akkor nem leszel összevágdosva ,egyébként meg ha napfénytető kell ajánlom 307 sw

Link to comment
Megosztás:

sziasztok egy új tag vagyok az az én nagy problémám h van egy 93 b Corzan 1,4 8szelepes gépjárművem és az a probléma hogy állandóan ha nem pörgetem 1500 allat van le akar fulladni és fekete kormot pufog ki motor kódba elvileg

17 Kopogásérzékelő áramkör 2 nincs fesz. Változás (V6)

169 Külső hőmérséklet érzékelő rövid-zár

ezt jelzi elvileg valaki tud segíteni kihez lenne érdemes vinnem és lehetőleg nem szeretném a kocsi árát rá költeni

ötleteket várom

köszönettel Árpi

ui Budapesten Kispesten lakok

üdv itt

mi is a motor kódod??

Link to comment
Megosztás:

Kiveszi, kezébe nyomja, megégeti, elolvassa, kiröhögi, visszateszi....

Nem veszem ki, ellenőrizze, ahogy akarja.

Amúgy jól beállított lámpáknál nem vakít, hiába a brutál fényerő.

Meg mit is tehet jogszerűen? Beutal ellenőrzésre? Nem fog, hacsak nem nyilvánvaló a mókolás, mert kártérítést fizettethetsz velük, ha indokolatlan volt a történet.

Link to comment
Megosztás:

Nem veszem ki, ellenőrizze, ahogy akarja.

Amúgy jól beállított lámpáknál nem vakít, hiába a brutál fényerő.

Meg mit is tehet jogszerűen? Beutal ellenőrzésre? Nem fog, hacsak nem nyilvánvaló a mókolás, mert kártérítést fizettethetsz velük, ha indokolatlan volt a történet.

Berendelhet, ha rendben van a gép, akkor díjmentes a műszaki. :)

Link to comment
Megosztás:

Berendelhet, ha rendben van a gép, akkor díjmentes a műszaki. :)

Rendelhet.

De csak akkor rendelnek, ha nyilvánvaló a mókolás.

A miértet leírtam: mert simán lehet tőlük kártérítést kérni, kieső időm, stb miatt.

Embere válogatja, én nem hagynám annyiban a dolgot ha tudom, hogy minden tuti a verdán.

Más kérdés, hogy nekem nem kötekedtek sosem ilyesmi miatt, bár nekem is GE Sportlight van bent az Astrában.

Link to comment
Megosztás:

Rendelhet.

De csak akkor rendelnek, ha nyilvánvaló a mókolás.

A miértet leírtam: mert simán lehet tőlük kártérítést kérni, kieső időm, stb miatt.

Embere válogatja, én nem hagynám annyiban a dolgot ha tudom, hogy minden tuti a verdán.

Más kérdés, hogy nekem nem kötekedtek sosem ilyesmi miatt, bár nekem is GE Sportlight van bent az Astrában.

Nem tilos azt sem használni...tehát emiatt nem rendel be. Ha mégis, akkor jöhet amit írtál a kártérítésről. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tilos azt sem használni...tehát emiatt nem rendel be. Ha mégis, akkor jöhet amit írtál a kártérítésről. :)

a lényeg szerintem:

xenon csak xenonos lámpatestbe mosóval automata magasság állítóval .....

vagy legyen akármilyen égő benne....

Csak a lámpatest legyen beállítva rendesen ,rengeteg olyan autó van aminek nagyon sz@rul van beállítva a lámpája...

Link to comment
Megosztás:

a lényeg szerintem:

xenon csak xenonos lámpatestbe mosóval automata magasság állítóval .....

vagy legyen akármilyen égő benne....

Csak a lámpatest legyen beállítva rendesen ,rengeteg olyan autó van aminek nagyon sz@rul van beállítva a lámpája...

Ez szép és jó. A "vita" azért indult, mert xenonnak nézi a xy izzót. Kivesz, tenyerébe nyom, halogen, visszarak. Utána ezzel kapcsolatban, kötekedésnek helye nincs. :)

Link to comment
Megosztás:

élettartamról tudnál pár jó szót mondani?

1 éve vannak benn, még nincs velük gond, mindennapos használatban vannak.

Sünök mindjárt másnap egymás után 2× megállítottak miután beraktam őket. Egyik kinyittatta a mocitetőt, megnézte van-e xenon trafó, a másik megelégedett az izzók dobozával, amit előhalásztam a kesztyűtartóból. Azóta kidobtam.

Igaz pont akkor általános ellenőrzést tartottak a sünök.....sok autót megállítottak :)

Breki, a fényképeket ugye ugyanolyan fényképező-beállításokkal csináltad? Különben hamis lesz az eredmény :D Amúgy jó teszt, tetszett :D

Természetesen. Különben nem lenne hiteles a teszt. Még a szög is kb. stimmel :D

Link to comment
Megosztás:

én csak azért írtam a lámpás sztorit ,hátha normális döntést tudnak hozni az olvasók :D

mert sok az idióta..... :)

Szerintem az ilyen izzók ugyanúgy vakítanak,mint az automata magasság-állítás nélküli xenonok.

Akkor mindenki szaladjon a boltba aki nem idióta?

Én akkor megspórolom az árát és állandó reflektorral fogok járni,mert úgyis mindenki mindenkit vakít,nem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.