Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

De azt nem is szervizeled annyiból mint a corsát :icon4:

Hát nem, csak van számtalan ember aki 3 milliárt vesz swiftet meg ilyenek ennyi pénzért már autóba ülnék nem matchboxba, amúgy meg tényleg korrekt opel alkatrész árban én is mindenkinek ezt ajánlanám ha kevés a kerete és jó akar :D Apám is mindig evvel jön, hogy minek tákolgatom mindig ezt a szar corsát :icon4: azt se tudja milyen kb még nem is vezette. De majd ha bent lesz a nagy motor elviszem 1 kicsit csapatni megtudja már milyen szar ez a corsa ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem, csak van számtalan ember aki 3 milliárt vesz swiftet meg ilyenek ennyi pénzért már autóba ülnék nem matchboxba, amúgy meg tényleg korrekt opel alkatrész árban én is mindenkinek ezt ajánlanám ha kevés a kerete és jó akar :icon4: Apám is mindig evvel jön, hogy minek tákolgatom mindig ezt a szar corsát :icon4: azt se tudja milyen kb még nem is vezette. De majd ha bent lesz a nagy motor elviszem 1 kicsit csapatni megtudja már milyen szar ez a corsa ;)

Sok mindent kifelejtesz az egyenletből. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is a futásteljesítményről beszéltem, de mindegy hagyjuk... :D

Hát, 1.3 CDTI-től mit vár az ember? Nem versenyautó persze, hogy nem gyorsul :icon4: gondolom autópályán meg sokat pörög azért eszik sokat. Viszont szerintem melegen is dolgozó lány hangos akkor vezettem amikor még csak pár éves volt de akkor is úgy halottam belül a motort mint 1 traktor ;) Szar a szigetelés vagy nem tudom :icon4: 1.9 SDI seat incan télen mínuszba úgy indul, hogy beszakad a dobhártyám olyan csúnyán jár a motor. Küldtünk rá 1 sportlégszűrőt haverommal poénból természetesen nyáron, olyan hangja lett a dieselnek üvöltött mint az állat kibírhatatlan akkorákat szív + traktor feeling ;)

Link to comment
Megosztás:

Az előbb nekiálltam, mondom kíváncsiságból kiolvasom a hibakódot ahogy le van írva. Kábel,A-B pontot összekötve, gyújtás és.... Oké megjelent az első villogás aztán 2gyorsabban egymás után, na jó mondom akkor biztos most jön a hideg zuhany :D Aztán semmi, vagyis folyamatosan a 12őt villogta ki. Na ez miért van? Tudom hogy vhol lehet hiba mert már nem egyszer csinálta, de semmi kódot nem ad ki csak folyamatosan a 12-t. Na ilyenkor mivan ?

Link to comment
Megosztás:

Az előbb nekiálltam, mondom kíváncsiságból kiolvasom a hibakódot ahogy le van írva. Kábel,A-B pontot összekötve, gyújtás és.... Oké megjelent az első villogás aztán 2gyorsabban egymás után, na jó mondom akkor biztos most jön a hideg zuhany :icon4: Aztán semmi, vagyis folyamatosan a 12őt villogta ki. Na ez miért van? Tudom hogy vhol lehet hiba mert már nem egyszer csinálta, de semmi kódot nem ad ki csak folyamatosan a 12-t. Na ilyenkor mivan ?

Biztos törlődött a hiba :D

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...16v_gsi-4739880

Most valami ilyenre vadászom :D csak nekem olyan kéne, hogy eltudjam hozni keréken :icon4::D Az astra GSI üléseket át lehet tenni igaz? Gombolom lebukik mert 3 ajtós :icon4:

Ez a halálom amikor vagy fél méterre kilóg a kipufogó a lökös alól. Olyan mint vmi lépcsőfok, hogy rendesen le tudd törölni a tetejét ;)

Link to comment
Megosztás:

Különben az ilyeneket se értem, ha elkezdené bontani akkor minimum a kétszeresét de lehet hogy többet is ki tudna árulni belőle.

Vagy lehet ,hogy egy moti rokonnal állunk szemben :D

Ebből annyit kitudnék, hozni, hogy örömömbe ugrálnék kb. de ha megvette 100 ezerért és eladja 200ért minek erőlködni? :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Különben az ilyeneket se értem, ha elkezdené bontani akkor minimum a kétszeresét de lehet hogy többet is ki tudna árulni belőle.

Vagy lehet ,hogy egy moti rokonnal állunk szemben :D

Ja és remélem motika száját jól megfogják bár nem hiszek benne a magyar rendőrséget ismerve :icon4:

Link to comment
Megosztás:

bontásban is szakik vagytok :D

Hát én már bontottam el egy B corsát és 1óra alatt vitték el a lököset meg ilyenek. Elég hamar kiárultunk mindent mondjuk egyszerre 5 oldalon hírdettem kb :icon4: Ha mindent felrakok irreálisan ár alatt hamar elmegy főleg 1 bőr belső és még sorolhatnám. Vaterán pl olyan dolgokat megvesznek az emberek, hogy el se hinné az ember :icon4: Haveroméknál múltkor a panelbe valaki kicserélte az ablakot és a pincébe letette őket ahova gyűjtik a szemetet lomtalanításra felrakta vaterára az ablakokat ajtókat 20 ezerért 2 nap múlva elvitték ;) Keresett a semmin 20 ezret ;)

Link to comment
Megosztás:

bontásban is szakik vagytok :icon4:

Köszi :icon4: Miért szerinted nem így van ? Azért (a képek alapján) nincs szétesve a kocsi :D

Amúgy kíváncsi lennék, hogy az a fórumtárs aki átvette a moti féle kis piros corsát , hogy áll az ügye? Ha már jópár oldalon keresztül olvashattuk

Link to comment
Megosztás:

Hát én már bontottam el egy B corsát és 1óra alatt vitték el a lököset meg ilyenek. Elég hamar kiárultunk mindent mondjuk egyszerre 5 oldalon hírdettem kb :icon4: Ha mindent felrakok irreálisan ár alatt hamar elmegy főleg 1 bőr belső és még sorolhatnám. Vaterán pl olyan dolgokat megvesznek az emberek, hogy el se hinné az ember ;)

Nem mondták még, hogy a bontásnak nem az a lényege, hogy ár alatt add el? ;) ;)

Köszi ;) Miért szerinted nem így van ? Azért (a képek alapján) nincs szétesve a kocsi :D

Amúgy kíváncsi lennék, hogy az a fórumtárs aki átvette a moti féle kis piros corsát , hogy áll az ügye? Ha már jópár oldalon keresztül olvashattuk

160at biztos nem adnék egy hiányos astraért... :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Hát én már bontottam el egy B corsát és 1óra alatt vitték el a lököset meg ilyenek. Elég hamar kiárultunk mindent mondjuk egyszerre 5 oldalon hírdettem kb ;) Ha mindent felrakok irreálisan ár alatt hamar elmegy főleg 1 bőr belső és még sorolhatnám.

Tényleg így van, múltkor beszéltem egy bontóssal, hogy kellene nekem vészvillogó kapcsoló. Aztmondja 3000, mondom anyád :D 1000-1500ért megy vaterán, de ha már ott voltam mondom miért ne kérdezzem meg :icon4:

Haverral lent voltunk gyömrőn, bontós gyereknél. Kapcsoló van? Persze 600pénz! Ennyi :icon4:

Ha jó áron árul az ember , legyen az bármi akkor hamar elviszik....akár egy fejnélküli nyulat is ;) Persze ennek feltétele, hogy ő is jó áron szerezze be a bontanivalót ;)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg így van, múltkor beszéltem egy bontóssal, hogy kellene nekem vészvillogó kapcsoló. Aztmondja 3000, mondom anyád :D 1000-1500ért megy vaterán, de ha már ott voltam mondom miért ne kérdezzem meg :icon4:

Haverral lent voltunk gyömrőn, bontós gyereknél. Kapcsoló van? Persze 600pénz! Ennyi :icon4:

Ha jó áron árul az ember , legyen az bármi akkor hamar elviszik....akár egy fejnélküli nyulat is ;) Persze ennek feltétele, hogy ő is jó áron szerezze be a bontanivalót ;)

Bontóba nem érdemes semmit venni lassan irreálisan drága. Bontó vészvillogó kapcsoló 3000 én is anyád szintű válasz, kedvezménnyel újat veszek annyiért. Neten 1000FTért vettem és tök jó. Akkor most Kéne nekem 256os féknyereg asszongya a csávó darabja 5 ezer? Mondom tessék? Párba? Azt mondja darabja... mondom oké hello. 10 ezerért vettem 2 nyerget 2 új tárcsát 2 új betétet. Ennyi. Esetleg a 17 kerületi bontóba korrekt árai vannak a csávónak csak mire oda megyek + 2 ezer ;) de a nálunk lévő légzsákos kormányra 20 ezret mondott a csávó én 5ért vettem ott nem mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Bontóba nem érdemes semmit venni lassan irreálisan drága. Bontó vészvillogó kapcsoló 3000 én is anyád szintű válasz, kedvezménnyel újat veszek annyiért. Neten 1000FTért vettem és tök jó. Akkor most Kéne nekem 256os féknyereg asszongya a csávó darabja 5 ezer? Mondom tessék? Párba? Azt mondja darabja... mondom oké hello. 10 ezerért vettem 2 nyerget 2 új tárcsát 2 új betétet. Ennyi. Esetleg a 17 kerületi bontóba korrekt árai vannak a csávónak csak mire oda megyek + 2 ezer :D de a nálunk lévő légzsákos kormányra 20 ezret mondott a csávó én 5ért vettem ott nem mindegy.

Amúgy a kormánynak érzékelő stb be van kötve vagy csak levetted ezt a gyönyörű 3ágút és az ment a helyére?

Amúgy melyik opel típusnak lehet betenni a kormányát a corsába. Nekem a g astra kormányai is tetszenek amúgy. Egy lufis kormányt én is kifoghatnék annyiért, főleg ha jó állapotú :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.