Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hopp máris ugrott egy 10-20 a semmire :D Ráadásul ha hengerfejig meglesz bontva akkor illik körbenézni :icon4: és az ember úgy is fog találni valamit szóval lehet készíteni a pénztárcát vagy te is tervezheted a C20NE beszerzését :icon4::D

Írj már egy napig úgy, hogy nincs benne c20ne, c20xe, 115ló, motortartó, féltengely csere...és hasonló dolgok...

Link to comment
Megosztás:

jah értem :D ,ne sorold...

kijött már a csavar vagy mi :icon4:

Nem inkább most nem erőltetem mert az ideg szétvet :icon4: majd ha nyugodt leszek neki esek. Magamat ismerve ha ideges vagy az lesz a vége, hogy feleslegesen tönkre teszek csak valamit vagy szétverem az egészet ;) kezdem már unni ;) Szerintem fűrészelek bele egy sima csavar fejet és megpróbálom kitekerni aztán ha kijött jó messzire eldobom a csavart ;)

Link to comment
Megosztás:

fight! :D

Milyen fight? Ne, hogy már ő szabja meg mit írhatok meg mit nem ki ő nekem? Apám? Nevetek csak az egészen. Huh ki leszek tiltva komoly. 1. Nem muszáj elolvasni amit a másik leír 2. Semmit különöset nem csináltam csak le mertem írni pár szót. Arról nem is beszélve ha én ennyire zavarok másokat, akkor magába nézhet ugyanis bagoly mondja verébnek :icon4: Saját maga is szét offolja a topicot :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek nem basz szét idegileg?:D

Jövőhéten megy a szerelőhöz, meg műszakira, így se tudom már miből vizsgáztatom le, aztán még itt könnyezi ki magából az olajat.

Szelepdeklire gondolok, aztán majd kiderül, az olajszűrő alatt látszik a folt a blokkon.

Kurvára kellenek ezek az apró hibák mindig :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek nem basz szét idegileg?:icon4:

Jövőhéten megy a szerelőhöz, meg műszakira, így se tudom már miből vizsgáztatom le, aztán még itt könnyezi ki magából az olajat.

Szelepdeklire gondolok, aztán majd kiderül, az olajszűrő alatt látszik a folt a blokkon.

Kurvára kellenek ezek az apró hibák mindig :icon4:

Nekem ugyan ez van :D 1etlen szerencséje az az egész kocsinak, hogy nem hagyja ott az embert bár még kitudja meddig. Cserélj alapjárati motort cserélj AC pumpát cserélj ablaktörlő motort cserélj vészjelző kapcsolót cserélj index kart cserélj kereszttartót cserélj küszöböt ;) mindig lehet venni valami szart

Link to comment
Megosztás:

Most olvasgattam visszafele egy pár oldalt. Különben tök jókat lehet virulni azon,hogy kóstolgatjátok egymást ;)

Különben ez már sztem megszokott dolog :D Legalább van élet a fórumon, mitől lenne jobb ha napokig semmit nem lehetne olvasgatni :icon4:

Elhiszem, hogy alapjábavéve ez egy segítő kézségű fórum de elfér benne mindenkinek a kis saját hóbortja :icon4: A modik úgy is mindig rendet tesznek ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.