Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Haka majd ad tanácsot ,neki ilyen moci van a corsában! :lol:

Azt nem értem minek éri meg bevállalni 1 motorcserét egy 1.6 8v motorra..... Ha már bevállalom a kockázatot és cserélgetek akkor már valami motort teszek bele. Sima motorcsere is sok lé az olajak, hűtővíz, vezérműszíj és még rengeteg minden. Ha már megbontom mindent megcsinálok. Így inkább nagyobb motort pakolnék bele. X18XE még kis blokk az még vállalható. Lásd C corsa GSI.

Mondjuk én mindig is féltem a 16v és Xesmotoroktól. Jó a régi 8v buta de a világból kimegy.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem értem minek éri meg bevállalni 1 motorcserét egy 1.6 8v motorra..... Ha már bevállalom a kockázatot és cserélgetek akkor már valami motort teszek bele. Sima motorcsere is sok lé az olajak, hűtővíz, vezérműszíj és még rengeteg minden. Ha már megbontom mindent megcsinálok. Így inkább nagyobb motort pakolnék bele. X18XE még kis blokk az még vállalható. Lásd C corsa GSI.

Mondjuk én mindig is féltem a 16v és Xesmotoroktól. Jó a régi 8v buta de a világból kimegy.

ha lúd akkor legyen kövér :lol:

http://www.ebay.de/itm/Z16LER-Turbo-OPC-Mo...=item519ca878dc

Link to comment
Megosztás:

Azt nem értem minek éri meg bevállalni 1 motorcserét egy 1.6 8v motorra..... Ha már bevállalom a kockázatot és cserélgetek akkor már valami motort teszek bele. Sima motorcsere is sok lé az olajak, hűtővíz, vezérműszíj és még rengeteg minden. Ha már megbontom mindent megcsinálok. Így inkább nagyobb motort pakolnék bele. X18XE még kis blokk az még vállalható. Lásd C corsa GSI.

Mondjuk én mindig is féltem a 16v és Xesmotoroktól. Jó a régi 8v buta de a világból kimegy.

A Z18XE kisblokk! Az X18XE nagyblokk!

C Corsában amúgy se lehetett X-es motor.

Link to comment
Megosztás:

Na ez már jó. Csak ez nem a minőségéről híres és turbo nem kéne főleg nem utcára. Ráadásul már néztem c20ne b corsa vs corsa D gsi 0-100ig majdnem egált mennek. :D Az OPC már más kategória ugyan ez csak más a chip az már jobbat lép viszont egy C20XEvel egált mennek. Ráadásul az árukat össze se hasonlítsuk és nincs turbo. :devlish: Nyilván b corsában ez a motor durvább lenne. :devlish: Minek turbó? Nem hosszútávra van az. :icon13: Bele kell tenni egy nagyblokkot oszt jóccakát.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem értem minek éri meg bevállalni 1 motorcserét egy 1.6 8v motorra..... Ha már bevállalom a kockázatot és cserélgetek akkor már valami motort teszek bele. Sima motorcsere is sok lé az olajak, hűtővíz, vezérműszíj és még rengeteg minden. Ha már megbontom mindent megcsinálok. Így inkább nagyobb motort pakolnék bele. X18XE még kis blokk az még vállalható. Lásd C corsa GSI.

Mondjuk én mindig is féltem a 16v és Xesmotoroktól. Jó a régi 8v buta de a világból kimegy.

Az utolsó mondatod megyarázat a kérdésedre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

X18XE1 és A Z18XE szinte teljesen megegyezik, kivéve a pillangószelepet, és a computert.

Az X18XE1-et sokkal könnyebb munkára fogni mert bowdenes, a pillangó mozgatás, nem elektromos gázpedálos.

Erőben minimális a különbség a 2 között a gyakorlatban, nyomatékban pedig 0. Nem kell váltót cserélni, se féltengelyeket stb.

Link to comment
Megosztás:

Sőt igazad van a C16SE a legjobb választás én ilyet keresnék. :lol:

http://www.freeweb.hu/vintagecars/opel/cor..._14i_swing1.jpg

Majd felborul! :D

Persze én azért mondom a C14SE-t, mert nekem is az van.. Nehogymá leszóljam! :devlish:

ugye J0hnny? Szerinted meg inkább X14XE :devlish:

Am meg komolyra fordítva, arra amire kell... nem kell nekem nagyobb motor, én nem akarok hetente gyorsulásra járni, s nem akarom csak hetente 3x használni, 1X gyorsulni másik kettő meg vagánykodni míg össze nem töröm.

S nem akarok az autópályára járkálni a telómmal, h videózzam, h mennyivel megyek gyorsabban, ha kétnapig nem eszek. XDD

Persze mindenkinek van saját véleménye. Nekem ez.

Link to comment
Megosztás:

Majd felborul! :D

Persze én azért mondom a C14SE-t, mert nekem is az van.. Nehogymá leszóljam! :devlish:

ugye J0hnny? Szerinted meg inkább X14XE :devlish:

Am meg komolyra fordítva, arra amire kell... nem kell nekem nagyobb motor, én nem akarok hetente gyorsulásra járni, s nem akarom csak hetente 3x használni, 1X gyorsulni másik kettő meg vagánykodni míg össze nem töröm.

S nem akarok az autópályára járkálni a telómmal, h videózzam, h mennyivel megyek gyorsabban, ha kétnapig nem eszek. XDD

Persze mindenkinek van saját véleménye. Nekem ez.

Attól mert nagyobb motoros kocsi van alattad nem kell vandálkodni. Láttam már 6.3 AMG mercit aki mindenkinél lassabban ment. Ráadásul hosszútávon jobban fogyaszt a nagyblokk mint a C14SE túlságosan pörög. Miért kéne gyorsulásira járni? Azért annyira nem jó. Ráadásul jó tudni, hogy van erő a kocsidban és megelőzhetsz biztonságosabban több kocsit. Pont autópályán nincs értelme versenyezni mert mindig elhagynak a nagyobb audik bmw-k mercik végsebességre. Csak eleinte lehet őket megviccelni. :icon13:

Neked még nem kell. Még fél év és kelleni fog. :lol: Aki babrálgatja a kocsiját mindig eljut ide.

Link to comment
Megosztás:

Attól mert nagyobb motoros kocsi van alattad nem kell vandálkodni. Láttam már 6.3 AMG mercit aki mindenkinél lassabban ment. Ráadásul hosszútávon jobban fogyaszt a nagyblokk mint a C14SE túlságosan pörög. Miért kéne gyorsulásira járni? Azért annyira nem jó. Ráadásul jó tudni, hogy van erő a kocsidban és megelőzhetsz biztonságosabban több kocsit. Pont autópályán nincs értelme versenyezni mert mindig elhagynak a nagyobb audik bmw-k mercik végsebességre. Csak eleinte lehet őket megviccelni. :D

Neked még nem kell. Még fél év és kelleni fog. :lol: Aki babrálgatja a kocsiját mindig eljut ide.

Akkor cserélek váltót! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Belefér.... Miért ne férne bele? Ugyan az mint a többi. De ha már motort cserélsz miért nem valami értelmes motorra? Ha már lúd legyen kövér.

Milyenre gondolsz? Az arany középutat keresem. Megfizethető fogyasztás, országútra elegendő teljeítmény. Olcsó volt az 1.2-es, és eleinte elégnek tünt a 45 le (első pár száz km). El is adhatnám, talán fel is rakom hirdetni, de sok monka van már benne! Szerencsésnek monhatom magam, mert a motorja kifogástalan. Kuplung, meg olaj cserén kívül nem volt semmi említésre méltó.

Gyuri

Link to comment
Megosztás:

Milyenre gondolsz? Az arany középutat keresem. Megfizethető fogyasztás, országútra elegendő teljeítmény. Olcsó volt az 1.2-es, és eleinte elégnek tünt a 45 le (első pár száz km). El is adhatnám, talán fel is rakom hirdetni, de sok monka van már benne! Szerencsésnek monhatom magam, mert a motorja kifogástalan. Kuplung, meg olaj cserén kívül nem volt semmi említésre méltó.

Gyuri

Inkább add el és vegyél nagyobb motorost, vagy egy C14SE-C16SE-t kell beszúrni az elejében. Vagy alázógépet építeni belőlle ha van hozzá kedved csak akkor tartsd meg. :lol: Vagy így hagyod.

Link to comment
Megosztás:

Persze én azért mondom a C14SE-t, mert nekem is az van.. Nehogymá leszóljam! :lol:

ugye J0hnny? Szerinted meg inkább X14XE :D

Amikor Corsát kerestem C14NZ és C14SE volt a keresett. Semmi érdemlegeset nem lehetett kapni, így lett egy "olcsó" X14XE.

Az idő és szívások sora árán megtanultam, hogy az X14XE is jó motor, csak tudni kell vele bánni. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

a központizár miatt kell kilincsbelső vagy amúgy is? Amúgy hol csináltatod a beszerelést? XVII.ben ? Nekem is ott van a polcon egy beszerelésre váró kzár, csak eddig tolódtak a dolgok.

Thunder ccl001 talán asszem a márkája, távkütyü nincs hozzá a csomagba, de ha jól láttam a beszerelési lapon, akkor lehet rá kötni. Itt csináltatom a nagy sándor józsef utcánál, ismeretség :D azt mondta, szopástól függően kb. 2 pisztolyorrú mátyás per ajtó. Mondjuk nem olcsó, de ebbe benne van, hogy odaviszem de. és du. hozhatom el, meg minőségi munka lesz.

Azért kell a kilincs belső, mert vagy annyira szét van kopva, hogy amikor meghúzod a kis kart akkor 360 fokban jár, vagy azért mert a kis nyúlvány a végén amibe az ajtónyitó fém szál akad bele le van törve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Inkább add el és vegyél nagyobb motorost, vagy egy C14SE-C16SE-t kell beszúrni az elejében. Vagy alázógépet építeni belőlle ha van hozzá kedved csak akkor tartsd meg. :lol: Vagy így hagyod.

Ez tetszik :D Ennyi!

Na mondjuk pont én mondom a kemény 45 lóerőmmel.

Egyébként egy kérdésem lenne. Miért van az, hogy ha beteszek egy gyári 1.2-es C12NZ lambdaszondát akkor hirtelen gázadásnál elkezd rángatni. Mondjuk megyek 3asba 40el és berángat mikor oda lépek neki. Ugyan úgy húz csak ránt egyet rajta. :devlish: Az alacsony fordulat miatt? Amég az F Astrás szonda volt bent nem volt gond érdekes. Egyből pörgött. Mondjuk most meg nem eszik annyit a kocsi. Ájj nem értem ezt.

Link to comment
Megosztás:

Thunder ccl001 talán asszem a márkája, távkütyü nincs hozzá a csomagba, de ha jól láttam a beszerelési lapon, akkor lehet rá kötni. Itt csináltatom a nagy sándor józsef utcánál, ismeretség :D azt mondta, szopástól függően kb. 2 pisztolyorrú mátyás per ajtó. Mondjuk nem olcsó, de ebbe benne van, hogy odaviszem de. és du. hozhatom el, meg minőségi munka lesz.

Azért kell a kilincs belső, mert vagy annyira szét van kopva, hogy amikor meghúzod a kis kart akkor 360 fokban jár, vagy azért mert a kis nyúlvány a végén amibe az ajtónyitó fém szál akad bele le van törve. :lol:

akkor az tényleg jó ár érte :devlish: azt hittem h vmi szerelőhöz vitted.
Link to comment
Megosztás:

akkor az tényleg jó ár érte :D azt hittem h vmi szerelőhöz vitted.

úgy is van, tehát Te is el tudod ide vinni, csak aki szereli a család autóit, azok a srácok adták meg az elérhetőségét, meg mondták, hogy hivatkozzunk rájuk nyugodtan.

Ma ráérek, nem dolgozom - véééééégre - kéne valamit csinálni a kocsin :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mosd le :lol:

Rá is fagyna ettől a dolgozó lány hideg széltől :D

Nem tudjátok hol tudnék keríteni olyan "glettet meg erősítőt bele" amit a diszkáveri csenölön a szerelő ######i használ mindig? Mert van 1-2 csiszolni és betömni való felület rajta és tervezem tavasszal ezeket kijavítani. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.