Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

én olyen helyen dolgozom ahol ezekhez a gyári programokhoz van hozzáférésünk...amúgy nem tudom honnan lőhetnél ilyet.

De ha nagyon gyári programozni szeretnél,van itt ez http://frsoft.hu/ itt az opel progi orosz de pl a suzukit nagyon jól lehet használni :lol:

Üdv! Philips car400 rádió kódot nem tudsz a gyári progiban megnézni ? /A gyári számot tudom/ saját a rádió és az autó is. Nem lopott-

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm :lol: annak a plusz 1-nek akkor a címét elmondod kérlek ha publikus? Én is sokkal jobban szeretek nézelődve vásárolni, minthogy elküldenek valamit, ami vagy jó vagy nem...

sztem ha olyan gumi csövet akarsz venni, a bontottal az a baj hogy nagyjából egy idős lehet a tiéddel ,kirepedezett lehet stb,sztem az ilyeneket érdemesebb újban megvenni...ha kiegyenlítő tartályt akarsz akkor vagy új utángyártottat vagy a mostanit áztasd be kólába egy hétre,olyan lesz mint az új ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Philips car400 rádió kódot nem tudsz a gyári progiban megnézni ? /A gyári számot tudom/ saját a rádió és az autó is. Nem lopott-

sztem a gyári program nem mond meg ilyeneket (a lohadék :lol: ) de körbe kérdezősködök hátha vmelyik elvetemült szerelőnk tud vmi okosat mondani erre

Link to comment
Megosztás:

Üdv. De már próbáltam a googlival, csak az a baj hogy nem tudom az eepromot kiolvasni a készülékből. Tudsz-e esetleg az eeprom kiolvasásában segiteni? Ha igen akkor ne titkold.! Az opel szerviz tudja, csak az a baj hogy 6.000 kemény magyar forintot kérnek érte. Ők megtudják mondani a rádió gyári száma alapján

Link to comment
Megosztás:

sztem ha olyan gumi csövet akarsz venni, a bontottal az a baj hogy nagyjából egy idős lehet a tiéddel ,kirepedezett lehet stb,sztem az ilyeneket érdemesebb újban megvenni...ha kiegyenlítő tartályt akarsz akkor vagy új utángyártottat vagy a mostanit áztasd be kólába egy hétre,olyan lesz mint az új ;)

Nem gumicső. Levegő szűrőház előtti műanyag "légáramlat vezető" :lol: kellene, az hiányzik a képről.

Link to comment
Megosztás:

Üdv. De már próbáltam a googlival, csak az a baj hogy nem tudom az eepromot kiolvasni a készülékből. Tudsz-e esetleg az eeprom kiolvasásában segiteni? Ha igen akkor ne titkold.! Az opel szerviz tudja, csak az a baj hogy 6.000 kemény magyar forintot kérnek érte. Ők megtudják mondani a rádió gyári száma alapján

Minek kellene eprom?

Gyári szám ott a rádión, azt beütöd a progiba és már dobja is ki a kódot.

Link to comment
Megosztás:

Minek kellene eprom?

Gyári szám ott a rádión, azt beütöd a progiba és már dobja is ki a kódot.

Üdv! Sajnos nekem nem sikerült , mert a letöltés után kicsomagolásnál kódot kér, itt a gyári számom Car 400: 13914090462560. Megpróbálod? Hátha Neked sikerül. Kösz.

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek eladó Corsa B/Tigra fordulatszámmérős km órája nem túl drágán?

Esetleg olyan helyet ahonnan szinte biztos, h kapok?

Egyáltalán a Tigráé jól áll benne?

Spirálos kellene az enyémbe, 1.4 Benzin.

Sok szerencsét. :lol:

Volt akinek megmakkant a régi,spirálos fordulatszámmérőset akart,kínjában elvitte 3500ért a régi fordulat nélkülimet.Annyira nem volt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sok szerencsét. :lol:

Volt akinek megmakkant a régi,spirálos fordulatszámmérőset akart,kínjában elvitte 3500ért a régi fordulat nélkülimet.Annyira nem volt. :)

nekem spirálos volt a corsi ... már mint km óra része .. mert ugye a fori része villanyos ;)

7e vettem a vaterán..

hibátlan volt

Link to comment
Megosztás:

nekem spirálos volt a corsi ... már mint km óra része .. mert ugye a fori része villanyos :lol:

7e vettem a vaterán..

hibátlan volt

Már tavaly is nagyon örültem a w-s tigra órának.

Scootergabi mondta (tavaly),hogy nem tud annyit hozni,mint amennyit keresnek.

Szóval várni kell egy-egy felbukkanására.

Link to comment
Megosztás:

nekem spirálos volt a corsi ... már mint km óra része .. mert ugye a fori része villanyos :)

7e vettem a vaterán..

hibátlan volt

Ez megnyugtató... :)

Igen azokat láttam én is..."diseles" 20ért...

Azért nem őrültem meg.. :lol:

Viszont elvileg a motorhőfok, az üzemanyag is elektromos, meg a fordulatszámmérő is. Csak egyedül a km/h mérő maga spirál meghajtású.

Azt viszont, h hogy lehet megoldani, h elektromos legyen azt nem tom.. , de majd utána olvasok.

Viszont nem tudom, h megéri?!..

Amúgy a diesel-esben lévő km/h óra az eltér? Van lényeg aközött, h Diesel vagy benzin zabálású az autó?

Amúgy eladhatnád a km/h-d.. 7ért vetted és "hibátlan volt" akkor már használtabb, idősödött.. jutányos áron 3 ért megveszem. ;)

.

Tőled például sok értelmes, hasznos infót hallottam, abban véletlen nem tudsz/tudtok tanácsot adni, hogy:

AZ AC felett az a takaró fém lap, amire a gyűrűt húzom rá, szal az a tető...-nél szivárog a benzin, ha 3/4 fölé tankolok. volt benne egy gumigyűrű amit az istenért sem tudtam visszarakni, mert, mintha kicsi lenne, lehet, h eddig sem volt rajt?!

Szóval arra tömítés, vagy házilag milyen praktikát ajánlotok? Miből tudok odagyártani valami tömítést ami BENZINÁLLÓ!

Vagy van olyan paszta ami benzinálló?

Link to comment
Megosztás:

Ez megnyugtató... :lol:

Szóval arra tömítés, vagy házilag milyen praktikát ajánlotok? Miből tudok odagyártani valami tömítést ami BENZINÁLLÓ!

Vagy van olyan paszta ami benzinálló?

Asszem két éve adta el Donát a korzáját,szóval nem most talált bele órát.

Házi praktikaként tankolj bele ezerötcázé vagy max ötezeré.

Amúgy az a gumigyűrű van vagy 800ft is meg sok helyen annyi van,hogy még el is adnak belőle.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.