Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Weblap ötletek, vélemények:)


forumadmin

Recommended Posts

Hát persze... :lol: sőt, az adatmodosítás is sikerült, csak a képet nem látom, amit feltöltöttem... :lol:

Szerintem csak a tagnyilvántartóba mennek fel a képek..a tagok között hiába keresed, ott maradnak a képek amiket még Dzsoni tett fel-szöveggel 1ütt..

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 195
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

sziasztok!

kérdezném,hogy a kecskeméti opel klub "üzemel" e még? Az oldalon sok friss dolgokat nem találok fent... Részemről, besegítenék az oldal karbantartásában és foglalkoznék a klub fenntartásában...

ha érdekel a segítségem akkor a three@citromail.hu -ra várom a választ

üdv laca

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

kérdezném,hogy a kecskeméti opel klub "üzemel" e még? Az oldalon sok friss dolgokat nem találok fent... Részemről, besegítenék az oldal karbantartásában és foglalkoznék a klub fenntartásában...

ha érdekel a segítségem akkor a three@citromail.hu -ra várom a választ

üdv laca

Asszem erre Gepárd régióvezető Úr! :blush: fog majd válaszolni neked, lévén Ő a "karbantartó" :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
Gyanítom, túl sok infó nincs amivel lehetne frissíteni.Max. felrakni az Insigniáról v.mi cikket v.honnan....

Nomeg, ha a kedves tagok (ebben én is benne vagyok) írnának magukról pár sort, akár képpel illusztrálva, akkor én is tudnék frissíteni az oldalon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.