Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Matricák, ruházat, egyéb csacskaságok:)


forumadmin

Recommended Posts

És mindig ha találkozó van a CP-ben, akkor kifüggesztjük a nagy nyárfákra! :) :D ;) ;)

Ezt nem gondolod Te sem komolyan! :P

Akinek olyan autója van mint neked, annak az élen kellne (az ilyesmiben is) járni....

A klub a közöség építése és nem csak az egyén önigazolása.

Neked nem lehet drága, ciki lenne:)

1. nem tudom mi köze ehhez az autómnak

2. az, hogy nekem mi drága és mi nem úgy gondolom, hogy az én dolgom és nem a Tiéd! Nem hiszem, hogy abban a helyzetben vagy, hogy megítéld bármelyikőnk anyagi helyzetét!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 607
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ezt nem gondolod Te sem komolyan! :)

1. nem tudom mi köze ehhez az autómnak

2. az, hogy nekem mi drága és mi nem úgy gondolom, hogy az én dolgom és nem a Tiéd! Nem hiszem, hogy abban a helyzetben vagy, hogy megítéld bármelyikőnk anyagi helyzetét!

Látom megsétődtél, pedig én a következőre gondoltam a célzásommal:

Az autódnak annyi közze van, hogy (mivel nem kisértékű és) nagyon fanolod, gondoltam fontosnak tartod a helyi összetartozást is. Amelyet pl egy egyedi zászló jelent. Én ilyen, vagyok. Ezért létezhet pl a MOTE.

Sokan ilyen hülyek vagyunk:) Nekem aztán tök mind1 lehetne, hogy van-e zászlótok:)), elhiheted

Egyébként nem gondoltam, hogy hanyat vág az összeg. Mindenki olyen helyzetben van amilyenben. Ha Én úgy akarom itélkezem:), ahogy te is. Ezzel nem tudsz mint kezdeni, ahogy Én sem. Mint minden ember vitatkozhatsz a másikkal. Aztán, hogy mennyire van ennek valóság alapja az tök mindegy, vállalom a felelőséget a teteimért. Ahogy mindenki más.

Ha úgy gondolod, vedd ezt elnézést kérésnek.

Befejeztem az OFF-ot.

Link to comment
Megosztás:

Talán kicsit túl reagáltam én is a dolgot... de ez nálam egy érzékeny téma! :)

Természetesen fontosnak tartom az "együvé tartozást"! ;) Igyekszem is minél gyakrabban találkozni a többiekkel s igyekszem - ahogy az munka, a suli és a magánélet engedi lehetőleg minél aktívabb is lenni.

Az autom nagy értéke... hm. ca. 2,6-2,8mio között ér jelenleg... nem vagyok egyedül ilyen értékű autóval... vagyunk még páran! :P

Hogy fanolom? ;) Valóban bele szerettem! :D ;)

Persze, jó ötlet a zászló... de azért ésszel kell majd használni! ;)

u.i.: Köszi a választ Hemi!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Azt hiszem a pólót ill kellene folytatni :)

Természetesen minden megoldható akár szita akár színes kép. De a szita sokkal tartósabb. ja és szebb is.

Javasolnám az egy szín nyomást és valami normális minőségű anyagot. pl Duna kötöttáru NO CHINA!

Wolfi kiválóan jellemez :)

Link to comment
Megosztás:

Skacok ! érdekel valakit Kacsero féle sárga OPEL-es póló ?

Tudna kintről hozni, nem olcsó kb. 25 €

Több darab esetén a szállítás olcsóbb.... :(

Ezt az infót pontosítanám, hogy a póló ára áfástól ~21 euró!

És megnézhetitek az opel.de/opelshop-ban! :)

Vagy aki volt pénteken a vadkerti talin az láthatta rajtam! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Egy kérdés:

Ugye létezik egy olyan klubbos matrinya, amit sokan az oldalablakra, ill. a hátsó kisablakra ragasztottunk rá.Szóval olyat nem lehetne csinálni a "mi" logónkkal?

Mármint a kecskemet.opelclub.hu-val?Sztem ki lehetne váltani vele az első szélvédőre ragasztott matricát..... :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.