Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

egyébként milyen volt az este ? :unsure:

Miután már nem volt hol sört venni, és a biztonsági őrök is azt mondták, elmarad a tűzijáték,

elpályáztam haza, amint kicsit alábbhagyott a vihar. De a viharig egész jó volt, nem volt az a

hatalmas tömeg. Air race végét még sikerült megnézni, meg egy jó kis koncerten is ott voltam.

Link to comment
Megosztás:

Jól átvertek.:lol:

Akkor tényleg így tűnt logikusnak. Mint a fényképeken is jól látszik (vagyis nem látszik jól :wacko: ), a túlpartot sem lehetett látni.

Aztán este 8kor mikor hazaértem, akkor döntöttek úgy a nagyokosok, hogy mégis megtartják a kint maradt kb 10000 embernek. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Akkor tényleg így tűnt logikusnak. Mint a fényképeken is jól látszik (vagyis nem látszik jól :wacko: ), a túlpartot sem lehetett látni.

Aztán este 8kor mikor hazaértem, akkor döntöttek úgy a nagyokosok, hogy mégis megtartják a kint maradt kb 10000 embernek. :unsure:

Már fél 7 után nem sokkal azt mondták, hogy nagy valószínűséggel 9 óra magassságában már csak csendes eső lesz és 8 óra környékén várható döntés.

Link to comment
Megosztás:

Már fél 7 után nem sokkal azt mondták, hogy nagy valószínűséggel 9 óra magassságában már csak csendes eső lesz és 8 óra környékén várható döntés.

Ott nem ezt mondták. :unsure:

Mindegy, végülis ugye nem jött ki senki, sör se volt, így már végképp nem volt kedvem maradni a szakadó esőben és szélben. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Szevasztok Arcok!

Lenne egy kérdésem.

Most rakok ködlámpát az astrámba és kéne hozzá kapcsoló, de a gyári helye már foglalt mert egy agyatlan oda tette a riasztó ledjét.

Van még két üres hely alatta a fényszórómagasság állító helye oda kéne vmi kapcsoló!!!

Van ötletetek??????????????

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Arcok!

Lenne egy kérdésem.

Most rakok ködlámpát az astrámba és kéne hozzá kapcsoló, de a gyári helye már foglalt mert egy agyatlan oda tette a riasztó ledjét.

Van még két üres hely alatta a fényszórómagasság állító helye oda kéne vmi kapcsoló!!!

Van ötletetek??????????????

én a helyedben a ledet raknám át a lennti cuccokba(nekem is úgy van), és betennék egy gyári kapcsolót az eredeti helyére..

Egyszerübb, és stilusosabb mint lentre szórakozni valami kapcsolóval.. találni olyat ami oda passzol.. stb.. no meg gyári feeling.. a ledet meg nem nagy kaland átrakni... :(

Elöl hátúl lesz ködlámpa? mert ha csak egyik helyen,akkor elvileg kellene mégegy helynek lenni.. kettő van.. vagy a hátsó benne van már és csak az első menne bele?

Link to comment
Megosztás:

én a helyedben a ledet raknám át a lennti cuccokba(nekem is úgy van), és betennék egy gyári kapcsolót az eredeti helyére..

Egyszerübb, és stilusosabb mint lentre szórakozni valami kapcsolóval.. találni olyat ami oda passzol.. stb.. no meg gyári feeling.. a ledet meg nem nagy kaland átrakni... :(

Elöl hátúl lesz ködlámpa? mert ha csak egyik helyen,akkor elvileg kellene mégegy helynek lenni.. kettő van.. vagy a hátsó benne van már és csak az első menne bele?

Hátul van gyárilag én most előre szereltem fel két 55 wattos lámpát.

Amúgy már találtam kapcsolót a Szigetszentmiklósi bontóban.

Már csak villamosságishoz kell vinnem, meg a generátor xaraxik, halványan világít a tőtéslámpa!

Link to comment
Megosztás:

Norauto Soroksúr - így van honlapjukon is -, ma délelőtt.

Mondom, hogy futómű állításra lenne szükségen.

Sajnos, csak keddre tudna előjegyezni.

Hát, az nagyon távoli, köszönjük.

Amúgy milyen kocsiról lenne szó ?

F Astra.

Jaaaaaa, azt nem szeretjük , óradíjas, 2 óra, 12000 Forint.

:cry: :(

Evidens, hogy az összeget azért mondta, hogy nehogy visszamenjek.

Normálisak ? :P

Link to comment
Megosztás:

Piiista!

Ott van melletetek a Bojtár u-ban...én is odajártam amíg volt GSI...5- vagy 6 ezer HUF, patentül megcsinálják...csak oda is be kell jelentkezni...telszámom sajna nincs...:-(

Nagy Michelines zászlók vannak kinnt, ha felőletek mész a bojtár u-ban akkor bal kéz felé kb 50 méter be egy utca...de már lehet látni kinntről is...

Link to comment
Megosztás:

Piiista!

Ott van melletetek a Bojtár u-ban...én is odajártam amíg volt GSI...5- vagy 6 ezer HUF, patentül megcsinálják...csak oda is be kell jelentkezni...telszámom sajna nincs...:-(

Nagy Michelines zászlók vannak kinnt, ha felőletek mész a bojtár u-ban akkor bal kéz felé kb 50 méter be egy utca...de már lehet látni kinntről is...

Okééé, csak ugye szombat és megint lassan kapartam össze magam.

De hogy lehet valaki ennyire dilibogyó, hogy azt mondja nem szeretjük ?

Ez nem tipus szimpátia verseny :(

Link to comment
Megosztás:

Hát ennek megvan az oka. Olyan szerencsétlen konstrució, hogy az állítócsavar pár év

alatt belerohad a rúdba. Namost ha ez megtörtént, utána tényleg legalább 2 órás meló

az állítás, mivel ki kell szerelni az összekötőt, és melegítéssel rábírni, hogy eressze el a

csavart :P Nekem először az astrán végülis 3 óra lett az első futómű beállítása anno :(

Link to comment
Megosztás:

Hát ennek megvan az oka. Olyan szerencsétlen konstrució, hogy az állítócsavar pár év

alatt belerohad a rúdba. Namost ha ez megtörtént, utána tényleg legalább 2 órás meló

az állítás, mivel ki kell szerelni az összekötőt, és melegítéssel rábírni, hogy eressze el a

csavart :cry: Nekem először az astrán végülis 3 óra lett az első futómű beállítása anno :P

Cső egyszerű.

Megkérdezi : mikor volt utoljára állítva futómű ?

Én meg azt mondom : 3-4 hónapja.

És ennyit az összerohadt cuccokról :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.