Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Pedig nemis, ahányszor engem megállítottak mindig volt ott egy nőszemély! Pehhemre!

Nah igen, arányaiban kevés rendőrnő van magyarországon férfiakhoz képest... És gondolom azoknak is elenyésző része vonzódik a saját neméhez... Tehát hiába kacsingattál rá. :huh: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Nah igen, arányaiban kevés rendőrnő van magyarországon férfiakhoz képest... És gondolom azoknak is elenyésző része vonzódik a saját neméhez... Tehát hiába kacsingattál rá. :huh: :lol: :)

Szerinted mennyi férfihormon van egy olyan nőben aki rendőrnek megy el?????????

Link to comment
Megosztás:

Nah igen, arányaiban kevés rendőrnő van magyarországon férfiakhoz képest...

Vagy csak nem látod őket a rendőrautóban, mert enyhén balra vannak "bukva" :huh: :lol:

Szerinted mennyi férfihormon van egy olyan nőben aki rendőrnek megy el?????????

NDK úszónő fííling? :)

Hova tűntél ennyire? Csak nem nyaralni voltatok egy afrikai körúton? :)

Link to comment
Megosztás:

Nonézdcsaknonédcsak : http://www.grain.hu/160.htm

Szerintem fontos lenne belevenni a minimális sebességet is, mert tök jó, hogy mehetsz a belső sávban (akár 130-al is), ha a papi a suzukival úgy is 60-al megy ott és b@szik lehúzódni a külső sávba, mert ő úgy döntött, hogy márpedig ott fog menni és a tükröt amúgy is hírből sem ismeri.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem fontos lenne belevenni a minimális sebességet is, mert tök jó, hogy mehetsz a belső sávban (akár 130-al is), ha a papi a suzukival úgy is 60-al megy ott és b@szik lehúzódni a külső sávba, mert ő úgy döntött, hogy márpedig ott fog menni és a tükröt amúgy is hírből sem ismeri.

Nem tudom mennyit járkálsz pályán, de én inkább a kamionok miatt aggódnék a helyedben. Úgy kihúzzák eléd a kormányt ha sikerült az előtte lévő kamionhoz képest 1km/h -s sebességkülönbséget elérni mint a sicc. Akár még emelkedő előtt is és akkor eltart pár percig amig megelőzi. És ha jössz mögötte 160-nal nehezen állsz meg...

Most hétfőn is voltunk M1-en. Nemigen lehet 120-130-nál tartósan gyorsabban menni. És ha mégis akkoris jön egy kamion pár km múlva...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mennyit járkálsz pályán, de én inkább a kamionok miatt aggódnék a helyedben. Úgy kihúzzák eléd a kormányt ha sikerült az előtte lévő kamionhoz képest 1km/h -s sebességkülönbséget elérni mint a sicc. Akár még emelkedő előtt is és akkor eltart pár percig amig megelőzi. És ha jössz mögötte 160-nal nehezen állsz meg...

Most hétfőn is voltunk M1-en. Nemigen lehet 120-130-nál tartósan gyorsabban menni. És ha mégis akkoris jön egy kamion pár km múlva...

Na, ez meg a másik fele. Hála Istennek ez még kevesebbszer volt velem (bár már fordult elő, aztán még rám villogott a mögöttem jövő -a hülye... nem is tudom miért nem látta, hogy mintha elöl egy k@rva nagy ponyva dudorodna... de ez már a dühöngő topik határait súrolja :huh: ), és inkább a belső sávban indokolatlanul lassan haladókkal találkozom, de mindkét dolog egyformán idegesítő szerintem.

Link to comment
Megosztás:

A kamionokkal nem tudsz mit kezdeni. Ez van. Erősebb és kész. És még csak nem is szabálytalan.

Az öreg papák esetére meg van szabály, azaz a jobbra tartási kötelezettség, amit szoktak is írni

az autópályák dinamikus tábláin állandóan. Ettől függetlenül sokan immunisak rá. Büntetni kéne,

meg a médiában meglebegtetni, hogy iszonyat büntik jönnek most az ilyen papákra, és egyből

kevesebb lenne :huh:

Link to comment
Megosztás:

A kamionokkal nem tudsz mit kezdeni. Ez van. Erősebb és kész. És még csak nem is szabálytalan.

Az öreg papák esetére meg van szabály, azaz a jobbra tartási kötelezettség, amit szoktak is írni

az autópályák dinamikus tábláin állandóan. Ettől függetlenül sokan immunisak rá. Büntetni kéne,

meg a médiában meglebegtetni, hogy iszonyat büntik jönnek most az ilyen papákra, és egyből

kevesebb lenne :)

Lehet tényleg elég lenne :huh: Orwell: 1984 rulez! :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegyük fel, elfogadom azt, hogy kicsit elcsánborgom a pulttól és kedves ánglus "vedégeink" beleszürcsölnek a dábül vodk aredbullomba. Oké.

De a majd fullon lévő pezsgőt és sapkámat ne úgy kelljen már visszaszednem :huh:

Jóóó sokat ittak, de mit gondolnak, mi van itt szabad rablás ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegyük fel, elfogadom azt, hogy kicsit elcsánborgom a pulttól és kedves ánglus "vedégeink" beleszürcsölnek a dábül vodk aredbullomba. Oké.

De a majd fullon lévő pezsgőt és sapkámat ne úgy kelljen már visszaszednem :huh:

Jóóó sokat ittak, de mit gondolnak, mi van itt szabad rablás ? :)

Sajnos ez van...idejönnek, és azt hiszik, hogy övék a világ...nekik mindent szabad, mert pénzük van...nem véletlen utálom mindet.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fiatalok voltak, nem szórták a pénzt, csak falkában jártak a pulthoz és tűnik, hogy amit ott leltek, azt a magukénak gondoltak :huh:

Én sem pénzügyileg értem csak...hanem azért nem igazán lenne természetes, hogy pl a szállodai szobákban az angol fiatalok kifújnak 1-2 porraloltót...hát neki az... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.