Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én tegnap voltam :huh: Nagyon bebaxtam :lol: Szal jó hely :D

2200ft a beugró, plusz kell kóstolójegyeket venni. ezek darabja 100ft, és általában 3-8db jegy kell egy dl borért,

az értékétől függően. Beugróhoz kap mindenki egy nyakba akasztható poharat, abba kell kérni a borokat, minden

helyen ki is öblítik a bor beletöltése előtt. Nekem sikerült tegnap 6000ft-ot elinni, nem bántam meg :D

Amit nagyon ajánlok: Szicíliai borvidék, ezen belül is a legjobb standjuk a duna felőli teraszon a palotához

közelebb, az árkád átjárónál van közvetlenül. Ott a legjobb amit tegnap sikerült innom, a kéküveges Moscato,

édes fehérbor, nagyon különleges, de nem annyira drága :P A másik nagyon jó hely az új-zélandi stand volt,

ugyanennek a terasznak a duna felőli szélénél. Ott a Chardonnay-Marlborough bort ajánlom mindenki figyelmébe,

szintén nem túl drága, de nagyon ott van a szeren! :D Igaz hogy 11ig van írva a nyitvatartás, de minket csak fél1kor

vágtak ki a biztonságiak, mint macskát szarni :D Addig lehetett is találni bőven még nyitva tartó standokat :D

Emberből iszonyat sok volt, a bejutáshoz fél órás sorbaállás volt a pénztáraknál. Szerintem ma még több lesz.

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap voltam <_< Nagyon bebaxtam :lol: Szal jó hely :D

2200ft a beugró, plusz kell kóstolójegyeket venni. ezek darabja 100ft, és általában 3-8db jegy kell egy dl borért,

az értékétől függően. Beugróhoz kap mindenki egy nyakba akasztható poharat, abba kell kérni a borokat, minden

helyen ki is öblítik a bor beletöltése előtt. Nekem sikerült tegnap 6000ft-ot elinni, nem bántam meg :huh:

Amit nagyon ajánlok: Szicíliai borvidék, ezen belül is a legjobb standjuk a duna felőli teraszon a palotához

közelebb, az árkád átjárónál van közvetlenül. Ott a legjobb amit tegnap sikerült innom, a kéküveges Moscato,

édes fehérbor, nagyon különleges, de nem annyira drága :D A másik nagyon jó hely az új-zélandi stand volt,

ugyanennek a terasznak a duna felőli szélénél. Ott a Chardonnay-Marlborough bort ajánlom mindenki figyelmébe,

szintén nem túl drága, de nagyon ott van a szeren! ;) Igaz hogy 11ig van írva a nyitvatartás, de minket csak fél1kor

vágtak ki a biztonságiak, mint macskát szarni :D Addig lehetett is találni bőven még nyitva tartó standokat :D

Emberből iszonyat sok volt, a bejutáshoz fél órás sorbaállás volt a pénztáraknál. Szerintem ma még több lesz.

Ma akkor gondolom nem akarsz mozdulni :D

Lehet, már napközben felnézem, Albert mánn vót ma ott, ha jól értettem :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.