Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

De ittam :P Kóstoltam Villányit, Szekszárdit és Tokajit is :lol: Bár most ittam életem egyik legszarabb borát

is, ez nevezetesen szekszárdi volt, a pontos típusát meg sem jegyeztem, de valami csokiízűnek mondták

városi nyelvek :lol:

Újzélandi standnál már megismertek, tudta a marlboromen még azt is, tavaly mit ittunk nála :D Most

ajánlott egy újabbat, és nagyon jó volt :D És persze a szokásos olasz stand ami fixen jó volt, a muscato-val

elvoltam már az est többi részében :lol:

Bánhatja mindenki, hogy nem jött! :lol:

Gabi ne kamázz ennyi felétől te már az elefántot se tudod megkülönböztetni a zsiráftól nemhogy két bort egymástól.

Szexárdi borokat pedig nem lehúzni, jobbnál jobbak vannak (csak ne menjetek érte Szexárdra mert a hely egy rakás kula)

pl

http://www.twickel.hu/lang-hu/boraink/chateaukajmad - legjobb

http://www.bortarsasag.hu/hu/boraszok/duzsi-tamas - szerintem drága, de persze jó

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

sziasztok!

bocsi ,hogy ide írok de eladtam az omegámat 2ö éve és mai napig nem lett rendezve a sorsa!

250ezer büntit küldtek ki és nem találom a srácot,hogy rendezze.

Ha valaki látná Gödöllő környékén van az autó.

A rendszáma KVB-150 kék A omi !

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

bocsi ,hogy ide írok de eladtam az omegámat 2ö éve és mai napig nem lett rendezve a sorsa!

250ezer büntit küldtek ki és nem találom a srácot,hogy rendezze.

Ha valaki látná Gödöllő környékén van az autó.

A rendszáma KVB-150 kék A omi !

Előre is köszi!

Da real öngól. Ki küldte és milyen büntit?

Adásvételit sem adtad le az ocsmányirodában?

Link to comment
Megosztás:

Da real öngól. Ki küldte és milyen büntit?

Adásvételit sem adtad le az ocsmányirodában?

Nincs +az adás-vételi az a gond! nem használt pályamatricát nagyon sokszor és ma +int kaptam hozzá 2ö csekket.

És az a gond,hogy nem emlékszem az ember nevére.De az M3 autopályán rohangál vele,mert az összes csekk onnan jött.

Nem tudom a 20 km szelvénypontosan hol van ott járkál

Link to comment
Megosztás:

Nincs +az adás-vételi az a gond! nem használt pályamatricát nagyon sokszor és ma +int kaptam hozzá 2ö csekket.

És az a gond,hogy nem emlékszem az ember nevére.De az M3 autopályán rohangál vele,mert az összes csekk onnan jött.

Nem tudom a 20 km szelvénypontosan hol van ott járkál

Én nem minket kérdezgetném a helyedben hanem szaladnék rendőrségre okmányirodába meg mindenhova ahova kell ilyenkor ha már ennyire sötét voltam

Link to comment
Megosztás:

Én nem minket kérdezgetném a helyedben hanem szaladnék rendőrségre okmányirodába meg mindenhova ahova kell ilyenkor ha már ennyire sötét voltam

hja nekem is az jutott, az eszembe, hogy ha mást nem bejelentem, hogy ellopták a vidéki pajtából, ahol vagy fél éve nem voltam... más kiút nem nagyon lehet... Mert akkor megállítják, és akkor talán kiderül 1-2 dolog.

Vazz jó hogy nem a rendőrség kopogtat, hogy gyilkosságnál használták a kocsit, és te vagy az elkövető... (Lehet túl sok a CSI :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

hja nekem is az jutott, az eszembe, hogy ha mást nem bejelentem, hogy ellopták a vidéki pajtából, ahol vagy fél éve nem voltam... más kiút nem nagyon lehet... Mert akkor megállítják, és akkor talán kiderül 1-2 dolog.

Vazz jó hogy nem a rendőrség kopogtat, hogy gyilkosságnál használták a kocsit, és te vagy az elkövető... (Lehet túl sok a CSI :rolleyes: )

Azért írtam ide,mert már mindenhol voltam már és hátha valaki látta az autot.

ha +van az auto +lesz az emberke.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
sziasztok

opel astrat keszulok vasarolni, mar ki is van valasztva; szuksegem lenne egy nem tul draga, de megbizhato szerelore, aki aldasat adja a vetelre.

ha lehetseges a XIV esetleg IX keruletek valamelyikeben

tudnatok ajanlani

koszi

Hello !

nem az a környék mit te írtál, de sokan járunk ide :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.