Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

Hümm ?

Roopant sajnálatos történés amúgy ^_^

Én úgy tudom, de majd valami jogászatban járatosabb kollega megmondja, hogy jelenlegi "értelmes" törvények alapján nem vásárolhatod vissza az ellopott kocsidat, különben te is bűncselekményt követsz el, mivel lopott autót veszel (tulajdonképpen támogatod is ezzel az ilyesmit).

Hasonlóan szellemes törvények, mint amik pl. az önvédelemmel vagy a tulajdonod védlemével kapcsolatosak, bár a visszavásárlásosban még látom a logikának a halvány szikráját, de inkább ne menjünk ebbe bele.

Szerintem is sajnálatos történés egyébként, én is biztos, hogy kilennék egy ilyentől :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...

Kedves Opel Tulajdonosok!

Csak azért regisztráltam, hogy itt is elmondhassam, hogy mások ne kerüljenek ilyen szituációba. Egy Opel vectra gépkocsink van, ami annyira tönkrement, hogy a motort darabokra kellett szedni a megjavításához. Nem tudom pontosan mi a baja, mert nem értek hozzá, ezért laikus módon egy "ismerőssel" egyeztünk meg, hogy megjavítja. Mivel nem tudtuk egyben odaadni az alkatrészekre a pénzt, ezért darabokban, de ELŐRE megkapta. Majd miután már ott tartottunk, hogy akkor lehet összerakni a motort és visszatenni a helyére, eltűnt hetekre, a telefonját vagy kikapcsolta vagy nem vette fel. Néha megjelent, amikor kellett még egy kis pénz, majd ígérgetett, hogy holnap jövök, stb... persze nem jött. A mese nekünk az, hogy két hétig a motort mosogatta, amit én készségesen el is hiszek, de attól még nem értem hogy miért kell ígérgetni és hazudozni. Ez az alak egy szentendrei lakos, aki kíváncsi rá, privátban megmondom a nevét, és a részletes történetet, hogy más még véletlenül se bízzon rá semmit. A címem tmelinda04 {at} gmail.com

Az opelos fórumban is esik róla szó itt-ott, és semmi kétségem róla hogy jó szakember, de a hazudozás mestere is! Vigyázzatok kire bízzátok az autóitokat!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Kedves Opel Tulajdonosok!

Csak azért regisztráltam, hogy itt is elmondhassam, hogy mások ne kerüljenek ilyen szituációba. Egy Opel vectra gépkocsink van, ami annyira tönkrement, hogy a motort darabokra kellett szedni a megjavításához. Nem tudom pontosan mi a baja, mert nem értek hozzá, ezért laikus módon egy "ismerőssel" egyeztünk meg, hogy megjavítja. Mivel nem tudtuk egyben odaadni az alkatrészekre a pénzt, ezért darabokban, de ELŐRE megkapta. Majd miután már ott tartottunk, hogy akkor lehet összerakni a motort és visszatenni a helyére, eltűnt hetekre, a telefonját vagy kikapcsolta vagy nem vette fel. Néha megjelent, amikor kellett még egy kis pénz, majd ígérgetett, hogy holnap jövök, stb... persze nem jött. A mese nekünk az, hogy két hétig a motort mosogatta, amit én készségesen el is hiszek, de attól még nem értem hogy miért kell ígérgetni és hazudozni. Ez az alak egy szentendrei lakos, aki kíváncsi rá, privátban megmondom a nevét, és a részletes történetet, hogy más még véletlenül se bízzon rá semmit. A címem tmelinda04 {at} gmail.com

Az opelos fórumban is esik róla szó itt-ott, és semmi kétségem róla hogy jó szakember, de a hazudozás mestere is! Vigyázzatok kire bízzátok az autóitokat!!!!!!

írd be ide a nevét nyugodtan az ilyen jó fejnek

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
A kerület mindenesetre stimmel.

Nekem nagyon kiesik, úgyhogy nem tudom felajánlani a megnézést (meg amúgyse mennél vele sokra :) )

Te egész közel jártál a megoldáshoz.

A megnézés már jól hangzik.

Ákost lehet, hogy zaklatom majd az adatbázis miatt a napokban.

A v6 nekem is jobban tetszene, de Gelko nem adja el az Omit....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.